İçeriğe Yönlendir

2 Yeni Lastik Ne Kadar Mantıklı? İzleyelim.

Metin Akbal

Recommended Posts

İsa Acar
Mehmet Ozyurek yazdı:

Al o ikiyi.

Gece aklıma geldi, lastik yönleri sağ sol dur umarım 🙄😁

Yorum bağlantısı
Metin Akbal
Gece aklıma geldi, lastik yönleri sağ sol dur umarım [emoji849][emoji16]
Asimetrik her yere olur. Yönlü olanların yönü belli zaten :)
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Hakan Atuğ

İçinde kendi canımızdan daha çok önem verdiğimiz sevdiklerimizi ve de sevdiklerimize borçlu olduğumuz canımızı taşıyan aracımızın yere temasını sağlayan sadece 4 adet tekerdir.
Bu zor ekonomik koşullarda bile taksitle veya borç ile bir şekilde alabileceğimiz veya acil alınacaklar listesinde ilk sıraya koyabileceğimiz araç lastikleri için bedeli ödenemez kazaları göz ardı etmeyelim derim.
Hele ki kış ve yağışlı havaların başladığı bu mevsimde.
Bu forum da daha önce bu uyarıyı yaan arkadaşıma da tekrar teşekkür ederim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Metin Akbal
Arabadaki lastik ne? Bu petlas asimetrik. Arabadakileri görelim. Arabadakiler yönlü alacakların asimetrik olmasın.
Yorum bağlantısı
İsa Acar
Arabadaki lastik ne? Bu petlas asimetrik. Arabadakileri görelim. Arabadakiler yönlü alacakların asimetrik olmasın.

Arabadakiler nexen wingard sanırım, yönlü [emoji849]
Yorum bağlantısı
Ayhan Asil

Ezber bozdu bu video bende, şaşırdım, çok faydalı bir video teşekkür ederim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Metin Akbal

Arabadakiler nexen wingard sanırım, yönlü [emoji849]
4 u de yönlü olsun derim ben.
Yorum bağlantısı
İsa Acar

Bi hesap kitap yapayım bari 🙄 Sıfır lastik ne önerirsiniz, şöyle orta halli. Yazlık, 235 55 R18 SUV için 🙄

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
İsa Acar yazdı:

Bi hesap kitap yapayım bari 🙄 Sıfır lastik ne önerirsiniz, şöyle orta halli. Yazlık, 235 55 R18 SUV için 🙄

Ben sırf lastiği pahalı diye SUV'u sattım.. o kadar diyim :)

• Beğen 2
  • Mutlu 3
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Mehmet Ozyurek yazdı:

Ben sırf lastiği pahalı diye SUV'u sattım.. o kadar diyim :)

Büyük başın derdi de büyük olurmuş 😁

• Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray
İsa Acar yazdı:

laufenn,sava,barum olabilir.

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
İsa Acar
Dogan Arsiray yazdı:

laufenn,sava,barum olabilir.

Teşekkür ederim Doğan bey 😊

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray

yada modeli 2 3 senelik, bilinen marklalardan eski stok birşeyler alınabilir. 2 3 sene kullanırsınız rahatlıkla.

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Aydın Sert
İsa Acar yazdı:

Herkese merhaba, dün yeni aracımı aldım: 2011 captiva high. Sorunum şu: üzerinde 3 tane kışlık ve 1 tane yazlık lastik var. Kışlıklar "ihtiyacım olmasa da" iyi durumda ve yazlık hem kötü hem de 2012 üretimi! Dalamanda yaşayıp, ayda bir Denizli' ye gidiyorum. Bodrum' da iki adet kışlık buldum, 2017 üretimi. Baya uzattım :s 4 tane kışlık ve 2 si farklı 2 si farklı olsa nasıl olur? emoji15.png

İsa Hocam hayırlı olsun.

Captiva içimde uktedir. 2013 LTZ :blush:

Değerli yorumlarınızı merak ediyorum.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
İsa Acar

İsa Hocam hayırlı olsun.
Captiva içimde uktedir. 2013 LTZ :blush:
Değerli yorumlarınızı merak ediyorum.

Çok teşekkür ederim Aydın bey, nasip olur umarım size de [emoji4][emoji106]
Genelde yakıttan dolayı kaçıyor herkes bu araçtan ama sizinkini bilemiyorum [emoji2369] Konya-Denizli-Dalaman güzergahını (578,5 km) 7.7 lt/100 km ile tamamladım. 6.33 motorin fiyatı ile 49 kuruş. Bence gayet iyi [emoji4][emoji106]
  • Beğen 3
Yorum bağlantısı
İsmail Avcı

Çok teşekkür ederim Aydın bey, nasip olur umarım size de [emoji4][emoji106]
Genelde yakıttan dolayı kaçıyor herkes bu araçtan ama sizinkini bilemiyorum [emoji2369] Konya-Denizli-Dalaman güzergahını (578,5 km) 7.7 lt/100 km ile tamamladım. 6.33 motorin fiyatı ile 49 kuruş. Bence gayet iyi [emoji4][emoji106]
1.4 tsi 122 lik tiguanla (ayni olculerde lastiklerle) sehir arasi 8 lt ile ,sehirici 10 lt ile geziyodum.tahminim captiva sehirici kullanimda daha fazla yakacaktir benzinli tiguandan ?
Yorum bağlantısı
İsa Acar
1.4 tsi 122 lik tiguanla (ayni olculerde lastiklerle) sehir arasi 8 lt ile ,sehirici 10 lt ile geziyodum.tahminim captiva sehirici kullanimda daha fazla yakacaktir benzinli tiguandan ?

Kullananların deneyimlerine göre evet ama Dalaman' da şehiriçi trafik diye bir şey yok [emoji16][emoji106]
  • Beğen 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
İsa Acar

Pirelli nasıldır? P zere ve scorpion modelleri var, uygun fiyatlı. [emoji849]

Yorum bağlantısı
Emre Şimşek

İsa abi jipiniz hayırlı olsun yeni gördüm.

Yazın arkadaşın tuscona 19 inç petlas aldık. 1 kere park ederken yardı onun dışında bir sıkıntı yok 😅

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
İsa Acar
İsa abi jipiniz hayırlı olsun yeni gördüm.
Yazın arkadaşın tuscona 19 inç petlas aldık. 1 kere park ederken yardı onun dışında bir sıkıntı yok [emoji28]

Teşekkür ederim kardeşim [emoji4][emoji106]
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...