İçeriğe Yönlendir

Paran Yoksa Öleceksin

Servet Aydın

Recommended Posts

Servet Aydın

Bütün devlet kurumlarındakiler hak ediyorlar...

Sistem çöktü diyip tavla oynayan kadının kafasında klavyeyi kıracaktım. Zor aldılar elimden
Yorum bağlantısı
Fatih Keskin

Esma yı gittik gördük neşesi yerinde maşaallah allah birdaha göstermesin insanın çocucuğunun başına bişey gelince gözü hiçbir şey görmüyor iyileşmeyi kontrol icin tekrar geleceğiz tatlılar hazır olsun

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mert Yeldan

Sorun meslek özünde değil, insanımız bozuk insanımız. Hak hukuk adalet eşitlik duygusu yok. Her şey menfaat, her şey para, her şey rant olmuş.
Sağı, solu, tek başınası, koalisyonu yani kısaca hepsi geldi değişen bir şey olmadı. Olmayacakta. Helak olana kadar bu böyle artarak gidecek.

• Beğen 7
Yorum bağlantısı
Nuri Güngör
3 saat önce, Mert Yeldan yazdı:

Sorun meslek özünde değil, insanımız bozuk insanımız. Hak hukuk adalet eşitlik duygusu yok. Her şey menfaat, her şey para, her şey rant olmuş.
Sağı, solu, tek başınası, koalisyonu yani kısaca hepsi geldi değişen bir şey olmadı. Olmayacakta. Helak olana kadar bu böyle artarak gidecek.

İşin özü bu işte maalesef, adam ateşim var diye ambulans çağırıyor gondermiyorsun 5 dk sonra arayıp kalbim sıkıştı nefes alamıyorum diyor 

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Servet Aydın
Esma yı gittik gördük neşesi yerinde maşaallah allah birdaha göstermesin insanın çocucuğunun başına bişey gelince gözü hiçbir şey görmüyor iyileşmeyi kontrol icin tekrar geleceğiz tatlılar hazır olsun
Esra'da seni soruyor. Fatih abim 112yi aradığım için beni ödüllendirecek mi diyor.

İşin özü bu işte maalesef, adam ateşim var diye ambulans çağırıyor gondermiyorsun 5 dk sonra arayıp kalbim sıkıştı nefes alamıyorum diyor 
Geldiği zaman ver elektro şoku. Aklı başına gelsin
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Bir de. Poliklinik paralı. Acil parasızmış galiba.
Bu sebeple akşamı bekleyenler olduğunu duyuyorum.
Yorum bağlantısı
Recep Güney

çok geçmiş olsun servet bey. devletin hastanesinde çalışan bir hekim olarak ,benzer bir durumu bir yıl önce annemin başına geldiğinde yaşamış biri olarak, en önemlisi de bir baba olarak sizi çoğu kişiden daha iyi anlıyorum emin olun.bilinçli bir baba olmanız belki de çocuğunuzun geleğini kurtarmış.çocuğunuz adına teşekkür ederim size.24 saatlik nöbetten çıkalı 5 saat oldu daha.uykusuzluk ve uzun süre ayakta kalmaktan şu an sol bacağım ve sağ kolumda kramplar var hareket kısıtlığı yaşıyorum.bu halde yarın sabah tekrar işimin başına gideceğim mecburen.yıllardır bu forumdayım  ortamı biliyorum o yüzden aile içinde gibi rahat konuşuyorum.sağlık sisteminden memnun olan bir tane sağlık personeli yoktur sanırım.sistem neresinden tutarsanız elinizde kalır cinsinden.sağlık sistemi tamamen rant a dönüşmüş durumda.işini yapmayan sözleşmeli personele tutanak tutuyorsun başhekim kovacağı yerde '' birşey yapamıyorum, yapmaya kalktığımmda milletvekili arayıp fırçalıyor beni'' diyor, sağlığa zararlı ve şartnameye uygun olmayan malzeme kullanan laboratuara tutanak tutuyoruz,ihalesi fesh edileceği yerde daha çok çalışın laboratuar daha çok para kazansın o zaman düzelecek diye yazı gönderiyorlar.ben bir hekim olarak başhekime bu şartlarda çalışıp bu malzemeleri hastalarda kullanmaktan utanıyorum diye dilekçe yazdım daha ne diyim.ALLAH sonumuzu hayretsin ve iyilerle karşılaştırsın diyorum. yoksa işimiz zor gerçekten.

not;hastanın ve idarenin istediği gibi değil de mümkün olduğunca doğru olan şekilde işimi yapmaya çalıştığım sektörümüz tarafından az çalışıyor çok konuşuyor para kazandırmıyor hastaneye diye hor görülen hekim grubundayım.her meslek grubunda kötüler vardır.hekim olup vicdanının yerine hesap makinesi koyanlardan ALLAH korusun hepimizi.insanımız da onurunu gururunu imanının parayla satmasın.paraya ve koltuğa tapan idareciler yüzünden bu haldeyiz. daha çok  şeyler söylemek isterdim ama yorgunum, çoğumuzun hastane maceraları mevcut konuyu az çok biliyoruz. hasta kızımıza tekrardan çok geçmiş olsun diyorum.

• Beğen 10
Yorum bağlantısı
Mert Yeldan

Sevgilisinden ayrılmış, ayılıyor bayılıyor serum bağlatmaya geliyor. Serumu takar takmaz cin gibi. Instagram a selfi atmalar filan.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Nuri Güngör
8 dakika önce, Mehmet Ozyurek yazdı:

Kısmen abi gerçek acil değilse yeşil alan muayene diye geçiyor ve ücret atıyor 

Yorum bağlantısı
Mert Yeldan
çok geçmiş olsun servet bey. devletin hastanesinde çalışan bir hekim olarak ,benzer bir durumu bir yıl önce annemin başına geldiğinde yaşamış biri olarak, en önemlisi de bir baba olarak sizi çoğu kişiden daha iyi anlıyorum emin olun.bilinçli bir baba olmanız belki de çocuğunuzun geleğini kurtarmış.çocuğunuz adına teşekkür ederim size.24 saatlik nöbetten çıkalı 5 saat oldu daha.uykusuzluk ve uzun süre ayakta kalmaktan şu an sol bacağım ve sağ kolumda kramplar var hareket kısıtlığı yaşıyorum.bu halde yarın sabah tekrar işimin başına gideceğim mecburen.yıllardır bu forumdayım  ortamı biliyorum o yüzden aile içinde gibi rahat konuşuyorum.sağlık sisteminden memnun olan bir tane sağlık personeli yoktur sanırım.sistem neresinden tutarsanız elinizde kalır cinsinden.sağlık sistemi tamamen rant a dönüşmüş durumda.işini yapmayan sözleşmeli personele tutanak tutuyorsun başhekim kovacağı yerde '' birşey yapamıyorum, yapmaya kalktığımmda milletvekili arayıp fırçalıyor beni'' diyor, sağlığa zararlı ve şartnameye uygun olmayan malzeme kullanan laboratuara tutanak tutuyoruz,ihalesi fesh edileceği yerde daha çok çalışın laboratuar daha çok para kazansın o zaman düzelecek diye yazı gönderiyorlar.ben bir hekim olarak başhekime bu şartlarda çalışıp bu malzemeleri hastalarda kullanmaktan utanıyorum diye dilekçe yazdım daha ne diyim.ALLAH sonumuzu hayretsin ve iyilerle karşılaştırsın diyorum. yoksa işimiz zor gerçekten.
not;hastanın ve idarenin istediği gibi değil de mümkün olduğunca doğru olan şekilde işimi yapmaya çalıştığım sektörümüz tarafından az çalışıyor çok konuşuyor para kazandırmıyor hastaneye diye hor görülen hekim grubundayım.her meslek grubunda kötüler vardır.hekim olup vicdanının yerine hesap makinesi koyanlardan ALLAH korusun hepimizi.insanımız da onurunu gururunu imanının parayla satmasın.paraya ve koltuğa tapan idareciler yüzünden bu haldeyiz. daha çok  şeyler söylemek isterdim ama yorgunum, çoğumuzun hastane maceraları mevcut konuyu az çok biliyoruz. hasta kızımıza tekrardan çok geçmiş olsun diyorum.
Kamu ihale kanununun bir senede gün başına 2 kere değiştiği ülkede ne labaratuvar ın sözleşmesi fesih olur ne de hizmet alımı ile sözleşme ile çalıştırılan fesih edilir.
Yorum bağlantısı
Zeki Yelboğa

Geçmiş olsun Servet Bey. Kızımıza acil şifalar dilerim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
İbrahim Aslıoğlu

Geçmiş olsun Servet Bey. Kızımızın yüzünde iz kalmaz. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ertan Alptekin

Kızı olan biri olarak gerçekten çok uzuldum. Geçmiş olsun abi. Allah beterinden saklasin. Söylenecek çok şey var. Hocalar arasinda donen muhabbetleri bir duysanız...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Barış Kalkan

Servet abi Çok geçmiş olsun

pendikte özel bir hastanede çalışıyorum doktorlara danışmak istediğin bir şey olursa elimden geleni yaparım..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sezgin Yılmaz

Servet abi tekrardan çok geçmiş olsun.Allahtan hakan abi plastik cerrah bulabilmiş

Sağlık sisteminin içinde olan bir kişi olarak sistemin tamamen kokuşmuş olduğu gerçek.

Ülkede paran ve tanıdığın yok ise ölüme mahkumsun

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Murat Gedik

Servet abi çok geçmiş olsun. Ne desen haklısın. Benim eşim yenidoğan yoğun bakım hemşiresi sağlığın hata götürecek birşey olmadığını çok iyi biliyorum. Kızımızın tedavisi güzelce yapılır hiç iz kalmaz inşallah.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış

Servet Abi çok geçmiş olsun, yeni görüyorum konuyu. Umarım hanım kızımızın yüzünde iz kalmaz. Bu arada Allah'tan gözüne zarar vermemiş.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın
Servet abi Çok geçmiş olsun
pendikte özel bir hastanede çalışıyorum doktorlara danışmak istediğin bir şey olursa elimden geleni yaparım..
Çok teşekkür ediyorum Barış
Servet abi tekrardan çok geçmiş olsun.Allahtan hakan abi plastik cerrah bulabilmiş
Sağlık sisteminin içinde olan bir kişi olarak sistemin tamamen kokuşmuş olduğu gerçek.
Ülkede paran ve tanıdığın yok ise ölüme mahkumsun

Vedat ortalığı ayağa kaldırdı bir dakika içinde. Onun hakkını ödeyemem. Bekir bey geldi müdahale için.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Evren Barış Özbek

Yeni gördüm. Büyük geçmiş olsun. Acil şifalar dilerim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)
6 saat önce, Mert Yeldan yazdı:

hep derim, yozlaşmış toplumuz cahiliz, yapacak birşey yok, olmak üzereyken bozdular, bozalı 79 sene gibi bir zaman geçti, ahh ahh....

Az önce bizim bekçinin hanımı doğum sanıcı tutmuş, SSK lı ikiside, Finikede kadın doğumcu yok, şöyle yok, olan adamın muayenehanesi var, canı isterse geliyormuş gelmedi....

ambulansla Antalyaya sevk ettiler, çıktı yola, kumlucada doğum başlayınca apar topar kumluca devlet hastanesine getirmişler,  sonradan öğrendikki Antalyaya gitse ambulans ve şoför parası 1750 tl. alacaklarmış, hani nerede ssk hani ücretsiz sağlık nerede, adam zaten fakir, biz olmasak yazık olacak, hale bak yahu çağ atladık haaa :angry:

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Cem Dilmen

Abi hafta sonu il dışında idim mesajını yeni gördüm. Çok geçmiş olsun, Allah beterinden saklasın gerçekten çok üzücü bir durum ama Allah korumuş hakikaten. Kızımıza da acil şifalar diliyorum. 

Başına gelenler hakikaten acı, malesef benzer durumlara ben de hekim olarak şahit oluyorum zaman zaman, hekim arkadaşların empati eksiklikleri işi zıvanadan çıkarıyor. Tamamen karakter meselesi. 

• Beğen 6
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...