İçeriğe Yönlendir

Bu da Benim Değerlim: Golf MK4 Tdi

Okay Kaygusuz

Recommended Posts

Fedai Özoğlu
Hangi sünger abi
Senin tamir ettiğin klima sistemi içindeki süngerlerden bahsediyorum.
Yorum bağlantısı
Okay Kaygusuz
Fedai Özoğlu yazdı:
Okay Kaygusuz yazdı:
Hangi sünger abi

Senin tamir ettiğin klima sistemi içindeki süngerlerden bahsediyorum.

Sungerler yok abi genelde klepa açıklar var hep 

Yorum bağlantısı
Okay Kaygusuz

Sali carsamba yine sehir disina tamire gittim geldim gittigim sehirler afyonkarahisar usak manisa burdur bucak toplamda 12 araba yaptim kaloriferi isitmiyordu hepside ates etti.

Söyle bir olay gecti basimdan usakta isim bitince cevre illere gectim aksam manisaya 9u ceyrek gece indim merkeze, ilk musterimde orda polismis benim arabayi simdi yapalim dedi arabayi yaptik gonderdim hic konum degismeden baska müşteriyi aldim yanyanalarmis saat gece 12 bu arabayi yaparkan sivil polisler geldi sen ne yapiyon burda gece gece arabayi sökmüşüm ki sormayin kimligini cabuk ver bakalim dediler arabanin sahibide bana yemek almaya evine gitti yanimda yok bu arac kimin anons geciyor plakadan arac sahibine ulasin dedim abi sakin olun aracın sahibi herseyi var bana yemek almaya gitti. Sonra ben telefondan hemen ilk polisin arabayi yapmistim polisi aradim abi boyle boyle durum var bana yardimci ol telefonu ver onlara dedi telefonu verdim görüştüler olay sakinlesti sosyal medyadan buluşuyoruz ankaradan geliyorum felan deyince polis arkadas cozdu. Yoksa 3binlik olacaktim o gece arabada yattim araba calisir halde gece 3gibi bekciler cama vurdu dedim gidecek yerim yok burda yatiyorum iyi cami ac az boğulma sicaktan dedi camlar bugu disari bir sis var zaten.

• Beğen 1
  • Şaşkın 2
Yorum bağlantısı
Fedai Özoğlu
Sali carsamba yine sehir disina tamire gittim geldim gittigim sehirler afyonkarahisar usak manisa burdur bucak toplamda 12 araba yaptim kaloriferi isitmiyordu hepside ates etti.
Söyle bir olay gecti basimdan usakta isim bitince cevre illere gectim aksam manisaya 9u ceyrek gece indim merkeze, ilk musterimde orda polismis benim arabayi simdi yapalim dedi arabayi yaptik gonderdim hic konum degismeden baska müşteriyi aldim yanyanalarmis saat gece 12 bu arabayi yaparkan sivil polisler geldi sen ne yapiyon burda gece gece arabayi sökmüşüm ki sormayin kimligini cabuk ver bakalim dediler arabanin sahibide bana yemek almaya evine gitti yanimda yok bu arac kimin anons geciyor plakadan arac sahibine ulasin dedim abi sakin olun aracın sahibi herseyi var bana yemek almaya gitti. Sonra ben telefondan hemen ilk polisin arabayi yapmistim polisi aradim abi boyle boyle durum var bana yardimci ol telefonu ver onlara dedi telefonu verdim görüştüler olay sakinlesti sosyal medyadan buluşuyoruz ankaradan geliyorum felan deyince polis arkadas cozdu. Yoksa 3binlik olacaktim o gece arabada yattim araba calisir halde gece 3gibi bekciler cama vurdu dedim gidecek yerim yok burda yatiyorum iyi cami ac az boğulma sicaktan dedi camlar bugu disari bir sis var zaten.
Aman ya dikkat . Arabada yatma çok tehlikeli. Öğretmen evine falan gitseydin.
Yorum bağlantısı
Okay Kaygusuz
Fedai Özoğlu yazdı:
Okay Kaygusuz yazdı:

Aman ya dikkat . Arabada yatma çok tehlikeli. Öğretmen evine falan gitseydin.

Mecburum abi önümüzdeki hafta tekirdag turum olacak yine ayni 1gun arabada yatiyorum.

Yorum bağlantısı
Fedai Özoğlu
Mecburum abi önümüzdeki hafta tekirdag turum olacak yine ayni 1gun arabada yatiyorum.
Ya hırlısı var hırsızı var. Hele bu zamanda kışın dışarda yatma. Yavaş yavaş donarsın farkında bile olmazsın.
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Okay Kaygusuz yazdı:

Bilmediğimden soruyorum kusura bakmayın. Ne iş yapıyorsunuz

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Okay Kaygusuz
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Bilmediğimden soruyorum kusura bakmayın. Ne iş yapıyorsunuz

vw bora golf4 polo seat leon cordoba audi a3 2005e kadar tüm alman grubunu kalorifer sünger atma ısıtmama problemini yapıyorum

Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Okay Kaygusuz yazdı:

vw bora golf4 polo seat leon cordoba audi a3 2005e kadar tüm alman grubunu kalorifer sünger atma ısıtmama problemini yapıyorum

Gezici olarak yapıyorsunuz sanırım. Çok iyiymiş

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Metin Akbal
Tövbe tövbe [emoji16] iyi güldüm.
  • Beğen 2
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Okay Kaygusuz
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Gezici olarak yapıyorsunuz sanırım. Çok iyiymiş

evet müsterileri sosyal medyadan buluyorum yarın mesala Konya'dayım 3 araba var onları yapacagım

Mert Gulkokan yazdı:

Okay hocam eskiden yazmıştı normalde fotoğrafçı kendisi sabit bir yerde çalışıyordu covid yüzünden bu işe yöneldi gezerek çalışıyor

cok dogru. covid bizi işimizden etti ama kalorifer işine yöneldim Ankara'da iş bulamayınca sehir dısına cıkıyorum şükür kazanıyorum

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Okay Kaygusuz

dün konyaya gidip geldim 3 araba vardı 2si tamam oldu 1si hararet hiç yerinden kalkmıyormus dedim termostatı yaptırın öyle görüselim haliyle motor sogukta kalıyor kaloriferde ısıtmaz ki

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Okay Kaygusuz
Emre Şimşek yazdı:

Ne dürbün kalmış ne göğüs 😅

bu cok iyiydi :)

Fedai Özoğlu yazdı:

Uuu komple inmiş. Ne var ne yok el atmışsındır.

biraz zor oldu tabi ama sorunu çözdüm

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Okay Kaygusuz

bugun bir araba yaptım kendisi dısardan sehir dısından geldi izin belgesi varmıs garajda bitirdik işi bora ısıtmıyor diye geldi ates ederek gitti

bende bugun sabah saat5te yola cıkıyorum yine manisa izmir aydın denizli turum var 3,4gün sürecek gibi hayırlısı uyku tutmadı buraya girdim.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Okay Kaygusuz
(düzenlendi)

evet arkadaslarım ben bu sabah dönmüş bulunuyorum turuma manisa somadan işe basladım izmir izmirin bircok ilcesine gittim ordan aydın ordan da denizliye gecerek toplamda 20nin üzerinde araba yaptım herkes cok memnun kaldı yapılan işten işcilikten denizlide yollar cok kötüydü tampon altı lipi kırdım.

https://hizliresim.com/wAwcD2

tarihinde Okay Kaygusuz tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen

Geçmiş olsun, bu mevsimde Denizli sürekli öyle maalesef.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Okay Kaygusuz
Ahmet İhsan Akşen yazdı:

saol abi

Yorum bağlantısı
  • 4 hafta sonra...
Okay Kaygusuz
Ahmet İhsan Akşen yazdı:

yinede gidecegim herhalde haftaya gibi

evet arkadaslarım 2 haftadır yoktum yine gittigim şehirleri yazıyorum kalorifer tamiratı için golf4 ve bora yapıyorum genelde

adana mersin alanya antalya fethiye mugla marmaris köycegiz bodrum yine baya kişinin arabasını yaptım güzelce topladım bu sehirlerde insanlar ustaya muhtac kalmıslar onu anlıyorum.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...