İçeriğe Yönlendir

Bu da Benim Değerlim: Golf MK4 Tdi

Okay Kaygusuz

Recommended Posts

Ebrar Tüfek

Okay abi benim yarisin ortadaki iki hava çıkışı ılık, sağ ve soldaki hava çıkışları sıcak üflüyor. Sebebi nedir ? Ortadakilerden çıkan hava diğerlerine göre daha soğuk.

Yorum bağlantısı
Okay Kaygusuz
Ebrar Tüfek yazdı:

Okay abi benim yarisin ortadaki iki hava çıkışı ılık, sağ ve soldaki hava çıkışları sıcak üflüyor. Sebebi nedir ? Ortadakilerden çıkan hava diğerlerine göre daha soğuk.

Ebrar baska markanin sistemini hic bilmiyorum ki

Erkan Işık yazdı:

Ankarada şaşmazda aç dükkanı artık okay müşteri seni bulur

Dukkana gerek yok abi kendi garajim var

xSCb3G.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Okay Kaygusuz

Çocukluğundan beri hayran olduğum bisikletti bizim amca oglunda vardi ozamanlar tadi damağımda kalmisti o kadar hafif ve mukemmel hızlanirdi.

Bisikletimi caldiklarindan beri internette favori sekmem vardi bugun ilana dustu hemen gorusup aksam alacağımı soyledim hemen ilandan kaldirdi. Ve orjinal bisiklet daha lastikleri duruyor ama hep catlamis durumda. Eski bianchilerden kimlerde kaldi.

xcZmL8.jpg
xcZz7o.jpg
xcZp8h.jpg
xcZGEn.jpg
xcZvqj.jpg

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Emre Şimşek

Eskiden iyi bisiklet denince akla Bianchi gelirdi şimdi sokakta pek iyi bisikletini göremiyorum. İyi etmişsin bunu alarak, Bianchiyi Bianchi yapan bunlardı..

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Okay Kaygusuz
(düzenlendi)
Emre Şimşek yazdı:

Eskiden iyi bisiklet denince akla Bianchi gelirdi şimdi sokakta pek iyi bisikletini göremiyorum. İyi etmişsin bunu alarak, Bianchiyi Bianchi yapan bunlardı..

Evet cok dogru. Bunu bulup hemen almam bu sebeptir zaten nerde eski bianchiler.

Mert Gulkokan yazdı:

piyasa da italyan üretimi bianchi ve carraro nisiklet kalmadı

Hepsi Türkiyede Manisa da accell bisiklet tarafından üretiliyor. isim hakkını aldılar 

Him bilmiyordum.

1996 uretimli ozamanlar 11 yasindaymisim iyi unutmamisim bu bisikletleri. lastiklerin durumuda boyle

xgqOeH.jpg
xgqXPA.jpg

tarihinde Okay Kaygusuz tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

Bu kadro Bianchi alamamistim ama vites grubunun aynısı vardı . Vites değişmesi zevkli idi 😛

Simdi  depoda tohamisus var

images?q=tbn:ANd9GcRhIjhBbQQH9jajYENx0dP

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Okay Kaygusuz
Mustafa Tüfekçi yazdı:

Bu kadro Bianchi alamamistim ama vites grubunun aynısı vardı . Vites değişmesi zevkli idi 😛

Simdi  depoda tohamisus var

images?q=tbn:ANd9GcRhIjhBbQQH9jajYENx0dP

Cift amortisörlü bisikletlere oldu bitti uzağım cok yorar bu insani pedala güç basilmiyor yaylanip durur 😁😀

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

:) tıs tıs gidiyor. Hız yapmıyor evet 

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Bianchi Barracuda vardı bende. Müthiş aletti. Çok hızlı kullandığım için sürekli frenleri sorun çıkarırdı. Çocukluğum büyükada'da üstünde geçti valla :)

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Okay Kaygusuz

Selam dostlar pazardan beri mersin deyim

Bora golf4 kalorifer yapmaya devam ediyorum suana kadar 7araba yaptim cuma gunu adana ya gececgim artik pek fotograf cekmiyorum gruplara atmak icin beni herkes biliyor artik

xFaG5s.jpg
xFa1rc.jpg
xFamGQ.jpg
xFaq8e.jpg
xFaKhR.jpg
xFa37Y.jpg

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Okay Kaygusuz
Çağlar Bayur yazdı:

radaytör değişimi mi?

Sicak soguk ayirici sunger yenileme olayi.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

o süngerleri havalandırma sisteminde tasarlayanın kulakları kaç bin defa çınlamıştır.

Yorum bağlantısı
Okay Kaygusuz
Çağlar Bayur yazdı:

o süngerleri havalandırma sisteminde tasarlayanın kulakları kaç bin defa çınlamıştır.

Sen ne diyon abi her kullanici sövüyor bende sövüyorum ama yoksa bizim ekmek paramiz olmazdi

Mersin Adana'daki işlerim bitti artik dinlenme vakti. 15 araca yakin araba yaptim

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Okay Kaygusuz yazdı:

Videonu gizledim Okay.. Riskli bir deneme olmuş. Örnek teşkil etmesin. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Okay Kaygusuz

Manisa izmir turumda bitmistir izmirde radara girdim 288lira yasladilar

Toplamda 12 araba yaptim birkac fotoğraf 

5IGUjf.jpg
5IGlzs.jpg
5IG3PS.jpg
5IGWWG.jpg
5IG8Yb.jpg
5IGtfQ.jpg

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Okay Kaygusuz
(düzenlendi)
Emre Şimşek yazdı:

Türkiyede ne kadar Golf - Bora varsa elinden geçecek 😎

El emegi farkli bir olay zevkli iş parasi güzel. Bu ara zaamli calisiyorum

Sehir disina araba basi 300 tl ank icine 250 tl yaptim. 2aydir

Bugun bir arada kendi garajımda yaptim

5TG078.jpg

Bu arada çalıştığım fotoğrafçıdan 7yildir emeğim patronla tazminat konusunda anlastik protokol yazdik artik ben kendim calisacagim dedi. Ayrıldirildim.

tarihinde Okay Kaygusuz tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış

Yılbaşına kadar sanıyorum siz kendi isteğiniz ile ayrılmazsanız onlar çıkaramıyor. Pandemi dolayısıyla çıkan bir kanun olması lazım. Eğer çıkarıyor ise ciddi ceza alabilir.

Yorum bağlantısı
Okay Kaygusuz
Selçuk Bakış yazdı:

Yılbaşına kadar sanıyorum siz kendi isteğiniz ile ayrılmazsanız onlar çıkaramıyor. Pandemi dolayısıyla çıkan bir kanun olması lazım. Eğer çıkarıyor ise ciddi ceza alabilir.

Kasim 17de bitiyormus uzatirlarsa uzar cikis verilmedi alacak verecek belli olsun dedi seneyi uzatmadı. Nezaman yasak kalkar ozaman cikis isi resmi olacak.

Bem yanima mali musavir abim var onla gittim o yazdirdi biz doldurduk zaten.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...