İçeriğe Yönlendir

Bugün Aracınız İçin Ne Yaptınız?

Mehmet Ozyurek

Recommended Posts

Önder Özcan
3 dakika önce, Mehmet Kazancıoğlu yazdı:

garip derken. hadi bizim gariban honda da yok tamam sis farıda yok ama sis farı takılmış bir focusun mutlaka perdesi olmalı olmadı siyah camları olmalı 

Arkadaşlardan destek bekliyoruz :)

Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu
10 dakika önce, Önder Özcan yazdı:

Arkadaşlardan destek bekliyoruz :)

alırken gözlerin kör mü idi.

akşam eve bir bakayım belki seni sevindirecek perdeler benim depodan çıkabilir.

orijinal focus yazılı OTOKOÇ vermiş di zamanında gittiğimizde. benim focusun bagajında gitmedi ise depoda bir yerde duruyordur. :) 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Önder Özcan
Bir saat önce, Mehmet Kazancıoğlu yazdı:

alırken gözlerin kör mü idi.

akşam eve bir bakayım belki seni sevindirecek perdeler benim depodan çıkabilir.

orijinal focus yazılı OTOKOÇ vermiş di zamanında gittiğimizde. benim focusun bagajında gitmedi ise depoda bir yerde duruyordur. :) 

:exc1:

Yorum bağlantısı
Metin Uzunoğlu

Geçen yıl araç muayenesinden önce cam filmlerini sökmüştüm muayeneden sonra serbest bırakılmıştı. Yazınızı okuyunca geçen yıl siparişini iptal etiğim bod perdeyi tekrar sipariş ettim. Hatırlattığınız için teşekkürler.

Bugün BOD perdelerim geldi. [mention=58133]Selçuk Bakış[/mention] sağ olsun beni yazın ortasında büyük bir dertten kurtardı. Film çeksem mi çekmesem mi diye düşünürken, piyango çıkmış gibi oldu.
Geçtiğimiz hafta sonu detay yaptıracaktım, önümüzdeki hafta sonuna kaldı. Detaydan sonra tam anlamıyla montajını da yapınca perdelerin çok güzel olacak default_smile.png
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Cem Işık

Bugün cam filmi yaptık, şimdi güzel oldu işte. Aracı alırken bayide yaptırmıştım ama 1 numara idi, varla yok arası. Bacanağımın meguiars bayisine uğramıştım çay içmeye, ver arabayı dedi. Filmledi iade etti sağolsun. 

Camlardaki filmi sökmeden üzerine film çekildi. Önler 2, arkalar 3 numara oldu . 

63051258-FAC9-4B81-919F-C5F7B85EFA74.jpeg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz
11 dakika önce, Mustafa Arıkan yazdı:

Ön disk, balata ve aks körüğü siparişi verdim.

Yıl sonuna sıfırlanmış olacak az kaldı :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Arıkan
56 dakika önce, Köksal Yılmaz yazdı:

Yıl sonuna sıfırlanmış olacak az kaldı :)

Daha iş çok aslında da para yok 🙈

Yorum bağlantısı
Önder Özcan
Bir saat önce, Selçuk Bakış yazdı:

Kamera kablomuz artık gizli :) 

...

Fotoğraflara baktım da, açıkta mı kalsaydı acaba? :p

• Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış
1 dakika önce, Önder Özcan yazdı:

Fotoğraflara baktım da, açıkta mı kalsaydı acaba? :p

Yok yok kapalı daha iyi 😂

Yorum bağlantısı
Azad Mirzade

Sprey boya ile rezil hale soktuğum tamponların yarısını aseton ile çıkardım, hafif bir hayalet izi kaldı ama onu da bütün işim bitince pasta ile halletmeyi düşünüyorum.

şu an bile spreyli halinden daha iyi bence.

Yorum bağlantısı
Mehmet Yeter

Bugun ustamiz butun ariza yapabilecek yerlere bakti arabanin calisacagi tuttu.[emoji16] Hani hastaneye gelince iyilesirsin ya oyle. Bakalim ilerleyen gunlerde nasil bir surpriz yapacak acaba.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
A. Yıldırım Yıldız

Bugun degilse de dun trafik sigortasi yaptirdim. Ev bulma, tadilat, tasima sirketi bulma, cesitli pazarliklar, evdeki hesabi carsiya uydurma hesaplariyla bogusurken (uymadi elbette) sigortamizin gunude gecmis. Izmir'den Antalya Kemer'e dogru yola cikmisken farkettim. Emmi sagolsun telefon ve whatsapp trafigiyle isimizi cozduk. Sag salim geldik Kemer'e. Maddi yorgun donemde biraz hirpaladi bizi ama saglik olsun. Hafifleyecegimiz gelmis. :-)

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen

Kendi aracımin değil da kayınpeder in 2008 Doblo ile uğraştım biraz. Aracın teyp "wait" yazıp duruyor, kodu yanlış girmişler, aküyü söküp bekle demişler denedim olmadı hala "wait" diyor.
Kızdırma bujisi arızası diyor yol bilgisayarı, sanayide "çeki demiri takınca yapar öyle" demişler 🤭 hata kodlarına bakayım diye obd cihazını taktım, bağlanmadı ECU ya nedense, çıkmazı sokemedim, iki yanındaki soketi söküp aşıksın kapağı elimde kaldı 🤪 çivi ile çıkardım şükür.

Sağ ön sinyal ve sağ fren lambası patlamış (yb arıza veriyor 2009 Focus da yok) ampuller değişecek.

Velhasıl kelam hiç birşey yapamadım :)

• Beğen 1
  • Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
On 16.07.2018 at 16:31, Cem Işık yazdı:

63051258-FAC9-4B81-919F-C5F7B85EFA74.jpeg

Plaka ne kadar güzelmiş... 34-35

55 dakika önce, A. Yıldırım Yıldız yazdı:

Emmi sagolsun telefon ve whatsapp trafigiyle isimizi cozduk. Sag salim geldik Kemer'e. Maddi yorgun donemde biraz hirpaladi bizi ama saglik olsun. Hafifleyecegimiz gelmis. :-)

Hayırlı olsun. :)

Evet rakam az değil ancak.. güzel günler seni bekliyor. düşecek her yıl :)

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış
56 dakika önce, Ahmet İhsan Akşen yazdı:

Kendi aracımin değil da kayınpeder in 2008 Doblo ile uğraştım biraz. Aracın teyp "wait" yazıp duruyor, kodu yanlış girmişler, aküyü söküp bekle demişler denedim olmadı hala "wait" diyor.
Kızdırma bujisi arızası diyor yol bilgisayarı, sanayide "çeki demiri takınca yapar öyle" demişler 🤭 hata kodlarına bakayım diye obd cihazını taktım, bağlanmadı ECU ya nedense, çıkmazı sokemedim, iki yanındaki soketi söküp aşıksın kapağı elimde kaldı 🤪 çivi ile çıkardım şükür.

Sağ ön sinyal ve sağ fren lambası patlamış (yb arıza veriyor 2009 Focus da yok) ampuller değişecek.

Velhasıl kelam hiç birşey yapamadım :)

Fiat'ın elektrik sistemi bir değişik, Benzer problemler hem kendi hem de babamın aracında başıma geldi :)

Yorum bağlantısı
A. Yıldırım Yıldız

Hayırlı olsun. default_smile.png

Evet rakam az değil ancak.. güzel günler seni bekliyor. düşecek her yıl default_smile.png

Abi basamak ikinci yildami yukselmeye basliyor? Hos seneden seneye artislatla o dususler fifty fifty olur muhtemelen ama. Fakirin dunyasi umut iste ne yapalim. :-)

Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen
Fiat'ın elektrik sistemi bir değişik, Benzer problemler hem kendi hem de babamın aracında başıma geldi default_smile.png
Çeki demiri - kızdırma bujisi ilişkisi doğru olabilir mi diyorsunuz yani [emoji15]
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
12 dakika önce, A. Yıldırım Yıldız yazdı:

Abi basamak ikinci yildami yukselmeye basliyor? Hos seneden seneye artislatla o dususler fifty fifty olur muhtemelen ama. Fakirin dunyasi umut iste ne yapalim. :-)

4. basamaktan girilir.. 

Takip eden yıllarda.. 

5-6 ve 7. basamağa çıkılır.. 

7. basamak indirimde son basamaktır.. 

Sen bu yıl 5. basamaksın.. 

Yorum bağlantısı
Mustafa Arıkan

Sanayiden yeni geldim. 

Ön disk (250₺) Delphi

Ön balata (90₺) Delphi

Sol aks kafası ve körüğü (120₺) Yan sanayi

Sağ ön ABS okuyucu (60₺) Çin malı

değişti. 

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış
18 dakika önce, Ahmet İhsan Akşen yazdı:

Çeki demiri - kızdırma bujisi ilişkisi doğru olabilir mi diyorsunuz yani emoji15.png

Yok kızdırma bujisidir, o kısmı sallamışlar. Ama elektrik sistemi bana biraz farklı geldi, Ford gibi sade değil.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Sanayiden yeni geldim. 

Ön disk (250₺) Delphi
Ön balata (90₺) Delphi
Sol aks kafası ve körüğü (120₺) Yan sanayi
Sağ ön ABS okuyucu (60₺) Çin malı
değişti. 

Güle güle kullan
Benim de sol körük yırtık
Değiştirmem gerek. Yağ atıyor.

Tapatalk imzamızı kapatalım lütfen
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Misafir
Bu konu kapalıdır.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...