İçeriğe Yönlendir

Bugün Aracınız İçin Ne Yaptınız?

Mehmet Ozyurek

Recommended Posts

Gökhan Albayrak
(düzenlendi)

Mustafa hocam filtre ve yağı nereden aldınız? Kodunu biliyormusunuz? Birde diyarbakır da mı yaptınız bu işlemi?

tarihinde Gökhan Albayrak tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mustafa Arıkan
(düzenlendi)
21 dakika önce, Gökhan Albayrak yazdı:

Mustafa hocam filtre ve yağı nereden aldınız? Kodunu biliyormusunuz? Birde diyarbakır da mı yaptınız bu işlemi?

Kayseri’de yaptırdım hocam. Otomatik şanzıman servisinde yaptırdım. 

Orjinal ZF yağ istersen satan firmaya yönlendirebilirim hocam.

https://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-otomotiv-ekipmanlari-yedek-parca-zf-5-ileri-otomatik-sanziman-yagi-476011740/detay

tarihinde Mustafa Arıkan tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Gökhan Albayrak
Bir saat önce, Mustafa Arıkan yazdı:

Kayseri’de yaptırdım hocam. Otomatik şanzıman servisinde yaptırdım. 

Orjinal ZF yağ istersen satan firmaya yönlendirebilirim hocam.

https://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-otomotiv-ekipmanlari-yedek-parca-zf-5-ileri-otomatik-sanziman-yagi-476011740/detay

Hocam çok teşekkür ederim makbule geçti

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen
Yetkili serviste 35Tl e yaptırdım, Balıkesir
Kampanya mi var, her bayide varmıdır acaba, sanayide bu fiyatın iki katı isterler en az.
Yorum bağlantısı
Evren Erakçora

Tam gaz 100 civari tutar dediler, gramaja göre . Yetkili bazenen ucuz oluyor.

Yorum bağlantısı
Adnan Çakır
MTV'sini ödedim 
Kim dedi sana araba al diye [emoji41]
  • Beğen 2
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu
Kim dedi sana araba al diye [emoji41]
Abi ödediğim vergi 76 tl iki günlük taksi param aslında
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Gökhan Albayrak

MTV ‘yi ödedim, vergisini peşin ödeyen vatandaş gibi mutluluktan ucuyorum. Ceza makbuzu da gelmiş, 106 ile radar yemişim.   Erken ödeme yapıp 366 ile kurtarmak için 15 günüm var.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ali Gök
(düzenlendi)

a 101 den piranha marka geri görüş kameralı ve araç içi kayıt kamerasını entegre barındıran dikiz aynası zımbırtısından aldım. ilk geldiğinde alamamıştım  gazoz almaya girdiğimde baktım kimse almamış orda duruyor şaşırdım görünce sar sar sar dedim hemen 

tarihinde Ali Gök tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mehmet Yeter
MTV ‘yi ödedim, vergisini peşin ödeyen vatandaş gibi mutluluktan ucuyorum. Ceza makbuzu da gelmiş, 106 ile radar yemişim.   Erken ödeme yapıp 366 ile kurtarmak için 15 günüm var.
Bundan 5 sene once 150 ile radara girdigimde 350 lira odemistim erken odemen faydalanip acayip artmis fiyatlar sonucta bizim icin ancak yine de cok.
Yorum bağlantısı
Ali Gök
13 dakika önce, Gökhan Albayrak yazdı:

bende düşmüşüm . 235 lira geldi. 170 küsür bişe ödedim. siz radara düştüğünüz yerde hız limiti kaçmış yazıyormu ?

Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu
12 dakika önce, Ali Gök yazdı:

a 101 den piranha marka geri görüş kameralı ve araç içi kayıt kamerasını entegre barındıran dikiz aynası zımbırtısından aldım. ilk geldiğinde alamamıştım  gazoz almaya girdiğimde baktım kimse almamış orda duruyor şaşırdım görünce sar sar sar dedim hemen 

nasıl açıp baktın mı değer mi almaya. sırf geri görüş kamerasının ekranı için almayı düşünüyorum 

Yorum bağlantısı
Ali Gök
1 dakika önce, Mehmet Kazancıoğlu yazdı:

nasıl açıp baktın mı değer mi almaya. sırf geri görüş kamerasının ekranı için almayı düşünüyorum 

açtım baktım. gayet güzel duruyor ama daha montaj yapıp kullanmadık. ne desem boş yani

Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu
1 dakika önce, Ali Gök yazdı:

açtım baktım. gayet güzel duruyor ama daha montaj yapıp kullanmadık. ne desem boş yani

anladım ekran kalitesi önemli benim için güzel gösteriyor mu o önemli montaj yapınca bilgi verir misin tabi o zamana kadar kalırsa 

Yorum bağlantısı
Ali Gök
4 dakika önce, Mehmet Kazancıoğlu yazdı:

anladım ekran kalitesi önemli benim için güzel gösteriyor mu o önemli montaj yapınca bilgi verir misin tabi o zamana kadar kalırsa 

ürün aslında 2 hafta öncenin ürünüydü. o zaman bi heycan 5 6 tane a 101 e sordum yok dediler gelmedi dediler vs.  bugün gazoz vs bişeyler almak için girdim bi baktım kasanın yanındaki dolabın üzerinde duruyor direk aldım görünce.

%99 yoktur başka a 101 de de

Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu
4 dakika önce, Ali Gök yazdı:

ürün aslında 2 hafta öncenin ürünüydü. o zaman bi heycan 5 6 tane a 101 e sordum yok dediler gelmedi dediler vs.  bugün gazoz vs bişeyler almak için girdim bi baktım kasanın yanındaki dolabın üzerinde duruyor direk aldım görünce.

%99 yoktur başka a 101 de de

sen güzel kullanışlı de hele bak ben nasıl buluyorum :) 

Yorum bağlantısı
Ali Gök
3 dakika önce, Mehmet Kazancıoğlu yazdı:

sen güzel kullanışlı de hele bak ben nasıl buluyorum :) 

he iyi tamam o zaman :D 

Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen
Tam gaz 100 civari tutar dediler, gramaja göre . Yetkili bazenen ucuz oluyor.

Teşekkürler, yarin İzmir e gideceğim, aracın ilk alındığı karşıyaka Arkas otoya giderim artık Antalya ya yolum düşmedi.

Bugün değil ama dün 288 liraya depoyu doldurduk, 48 kuruş yakmış oldu dizel araç [emoji35]. 60-70 litre benzin alan araca binip "doldur" demek her babayiğitin harcı değil artık...
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Gökhan Albayrak
34 dakika önce, Ali Gök yazdı:

bende düşmüşüm . 235 lira geldi. 170 küsür bişe ödedim. siz radara düştüğünüz yerde hız limiti kaçmış yazıyormu ?

Güzergah üzerinde 70 ibaresi var, radar tabelasını da yere koymuşlar. Hani şu “Trafik reflektörü” gibi olan tabelalardan. Sağlık olsun.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mehmet Yeter

Degisimi bekliyoruz Sezgin hocam bir de aldiginiz parcalarin fiyatlarini ogrenme imkanimiz var mi

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sezgin Yılmaz

Letgodan buldum farları. 350 euro ya almış satıcı. Uzun zamandır ilandaydı 500 liraya farları 80 liraya Green filitreyi aldım.

Degisimi bekliyoruz Sezgin hocam bir de aldiginiz parcalarin fiyatlarini ogrenme imkanimiz var mi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Misafir
Bu konu kapalıdır.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...