İçeriğe Yönlendir

Bugün Aracınız İçin Ne Yaptınız?

Mehmet Ozyurek

Recommended Posts

Serdar Göktaş

Kliması az soğutuyordu. Antalya da yetmemeye başladı idi. Klima gazi azalmış bayağı. Doldurduk. 70 lira verdik. 

Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen
Kliması az soğutuyordu. Antalya da yetmemeye başladı idi. Klima gazi azalmış bayağı. Doldurduk. 70 lira verdik. 
Nerede yaptırdınız, bende memnun değilim soğutmadan, Korkuteli sanayide usta sıkıntı yok diyor, merkezde baktirayim diyorum bende, makinalı gaz miktarı ölçümü yapıyor mu?
Yorum bağlantısı
Serdar Göktaş
3 saat önce, Ahmet İhsan Akşen yazdı:
7 saat önce, Serdar Göktaş yazdı:

Nerede yaptırdınız, bende memnun değilim soğutmadan, Korkuteli sanayide usta sıkıntı yok diyor, merkezde baktirayim diyorum bende, makinalı gaz miktarı ölçümü yapıyor mu?

Ahmet hocam ben Serik sanayisinde yaptırdım. Kayınpederin tanıdığı idi. Makineli gaz ölçümü yaptı. Normalde 550 olması lazım imiş. Benim 240 çıktı. 

Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen

O makina Korkuteli sanayisinde yok işte :) merkeze gidelim bakalım buluruz bir yer

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Önder Özcan
19 dakika önce, Ahmet İhsan Akşen yazdı:

O makina Korkuteli sanayisinde yok işte :) merkeze gidelim bakalım buluruz bir yer

O makine yoksa elletme. Gaz ayarı tutturmak çok sıkıntı.

Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu
(düzenlendi)
On 16.07.2018 at 13:46, Mehmet Kazancıoğlu yazdı:
alırken gözlerin kör mü idi.

akşam eve bir bakayım belki seni sevindirecek perdeler benim depodan çıkabilir.

orijinal focus yazılı OTOKOÇ vermiş di zamanında gittiğimizde. benim focusun bagajında gitmedi ise depoda bir yerde duruyordur. default_smile.png 

@Önder Özcan abi bak ne buldum ilk buluştuğumuzda hatırlat aracın bagajına koydum. Seni bekliyorlar.

bd5070b0aeae81e88ab64a04d3a575b3.jpgafa751eb57888de5d1adde3d93cf7071.jpgd9d708b62950b5b99027df08e36556ff.jpg

tarihinde Mehmet Kazancıoğlu tarafından düzenlendi
  • Beğen 4
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Önder Özcan
On 21.07.2018 at 19:59, Mehmet Kazancıoğlu yazdı:

@Önder Özcan abi bak ne buldum ilk buluştuğumuzda hatırlat aracın bagajına koydum. Seni bekliyorlar.

:exc1: Teşekkürler Mehmet. Sabırsızlanmaya başladım :)

Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu
2 dakika önce, Önder Özcan yazdı:

:exc1: Teşekkürler Mehmet. Sabırsızlanmaya başladım :)

adres ver kargo yapayım istersen 

kapalı çarşı / istanbul Önder Özcan yasam gelir mi :p

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Gökhan Albayrak
Bir saat önce, Mehmet Kazancıoğlu yazdı:

adres ver kargo yapayım istersen 

kapalı çarşı / istanbul Önder Özcan yasam gelir mi :p

Cebeşini satan bilge yazsan yeter sanki, kapalıçarşı istanbul falan ne gerek var.

• Beğen 2
  • Mutlu 3
Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu
7 dakika önce, Gökhan Albayrak yazdı:

Cebeşini satan bilge yazsan yeter sanki, kapalıçarşı istanbul falan ne gerek var.

:rofl: Gökhan kaç geliyor yola çıkmıştır :bambam2:

Yorum bağlantısı
Gökhan Albayrak
52 dakika önce, Mehmet Kazancıoğlu yazdı:

:rofl: Gökhan kaç geliyor yola çıkmıştır :bambam2:

Yokum ki ben :koskos:

Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz
4 dakika önce, Gökhan Albayrak yazdı:

Yokum ki ben :koskos:

Elazığa giderken istanbulkart geçmiyor korkma gelemez :D

Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu
13 dakika önce, Köksal Yılmaz yazdı:

Elazığa giderken istanbulkart geçmiyor korkma gelemez :D

süper ötesi sis farlı focusu ile gider hatta gözünü karartırsa çesna ile gider :p

Yorum bağlantısı
Gökhan Albayrak

Şaka bi yana Önder abi yazmadı kaç dakikadır, ben ufaktan korkmaya da başlamadım değil.

Yorum bağlantısı
Furkan Bakırel

Yağ vs değiştim birde bu motor temizleyici spreyleri methediyorlardı aldım güzel bir görünüm kazandırdı fakat yağ gibi malzeme sevmedim yapış yapış oldu çabuk toz tutar muhtemelen .05b3e926f14f63d990eb3e8856becac8.jpgd2c991652c51aa82a248f0985ce320ee.jpg4f2bdf1ae8ad010157c87a51a7726cd2.jpg

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Önder Özcan
5 saat önce, Gökhan Albayrak yazdı:

Şaka bi yana Önder abi yazmadı kaç dakikadır, ben ufaktan korkmaya da başlamadım değil.

Otobanda 180 km/h ile giderken telefon kullanmak istemiyorum da. Hep bu hızla gidersem Anadolu yakasından, kaç saate varıyorum şimdi Elazığa ben?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Gökhan Albayrak
5 saat önce, Önder Özcan yazdı:

Otobanda 180 km/h ile giderken telefon kullanmak istemiyorum da. Hep bu hızla gidersem Anadolu yakasından, kaç saate varıyorum şimdi Elazığa ben?

Dur abi napıyon allasen :) Ben gelirim sen şimdi radar madar yersin, dayanamam ben, lütfen abi :) 

Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu
5 saat önce, Gökhan Albayrak yazdı:

ben sana söyledim korunaklı bir yer bul kendine 

5 saat önce, Önder Özcan yazdı:

http://g699X2.jpg

ortalama 90 km hız ile gidersen yaklaşık 13 saat 43 dakika 

sen 180 ile gidicem diyorsun demek ki taş patlasa 6,5 saat hadi bilemedin 7 saatte oradasın 

en kötü akşam namazına yetişirsin abi 

• Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Önder Özcan
4 dakika önce, Furkan Bakırel yazdı:

Yağ vs değiştim birde bu motor temizleyici spreyleri methediyorlardı aldım güzel bir görünüm kazandırdı fakat yağ gibi malzeme sevmedim yapış yapış oldu çabuk toz tutar muhtemelen .

Elinize sağlık çok güzel olmuş. Toz hemen olmaz, kuru bezle silinebilir sanırım.

Yorum bağlantısı
Gökhan Albayrak
53 dakika önce, Mehmet Kazancıoğlu yazdı:

ortalama 90 km hız ile gidersen yaklaşık 13 saat 43 dakika 

sen 180 ile gidicem diyorsun demek ki taş patlasa 6,5 saat hadi bilemedin 7 saatte oradasın 

en kötü akşam namazına yetişirsin abi 

Bu hesaba göree beni sabaha köye yetiştirseleer, yatsıdan sonra tanıdık eş dost araması falan da yaparlarsaa... Tamam, yarın öğlen namazına da ben yetişiyorum.

• Beğen 2
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu
4 dakika önce, Gökhan Albayrak yazdı:

Bu hesaba göree beni sabaha köye yetiştirseleer, yatsıdan sonra tanıdık eş dost araması falan da yaparlarsaa... Tamam, yarın öğlen namazına da ben yetişiyorum.

sizin ora neresi idi söyle de uçak biletlerimizi alalım namazına yetişelim geç kalmayalım. 

Yorum bağlantısı
Gökhan Albayrak
52 dakika önce, Mehmet Kazancıoğlu yazdı:

sizin ora neresi idi söyle de uçak biletlerimizi alalım namazına yetişelim geç kalmayalım. 

Olduğunuz lokasyonda gıyabi cenaze namazı kılabilirsiniz, alınmam :D 

• Beğen 2
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Evren Erakçora
Yetkili serviste 35Tl e yaptırdım, Balıkesir
Yorum bağlantısı
Mustafa Arıkan

Geri viteste vuruntu problemi için otomatik şanzımancıya gittim. O-ring değişti, bununla birlikte yağ ve filtreyi tekrar değiştirdim. 

Tam istediğim gibi pürüzsüz oldu. 

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Misafir
Bu konu kapalıdır.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...