İçeriğe Yönlendir

Bugün Aracınız İçin Ne Yaptınız?

Mehmet Ozyurek

Recommended Posts

Metin Uzunoğlu
On 21.07.2018 at 09:54, Ahmet İhsan Akşen yazdı:

O makina Korkuteli sanayisinde yok işte :) merkeze gidelim bakalım buluruz bir yer

Ford servislerde 70 tl gibi çok uygun fiyata yapıyorlardı.

Yorum bağlantısı
Servet Aydın
dci'ın he yerinden servo sesi geliyor zaten default_smile.png

Stop ederken sarsıntı başlarsa hazırla 2300 tl yi
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
54 dakika önce, Servet Aydın yazdı:
3 saat önce, Mehmet Ozyurek yazdı:
dci'ın he yerinden servo sesi geliyor zaten default_smile.png

Stop ederken sarsıntı başlarsa hazırla 2300 tl yi

Tek derdi bu olacaksa bırak sallansın :p

Yorum bağlantısı
Metin Uzunoğlu

MTV ödemelerini yaptım, yetmezmiş gibi depoyu doldurunca 69,06 lt mazot aldı hiçte utanmadı.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Gökhan Albayrak
2 saat önce, Metin Uzunoğlu yazdı:

MTV ödemelerini yaptım, yetmezmiş gibi depoyu doldurunca 69,06 lt mazot aldı hiçte utanmadı.

Hocam silmiş süpürmüşsün, pisliği bile yaktırmışsın makineye :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Metin Uzunoğlu

Hocam silmiş süpürmüşsün, pisliği bile yaktırmışsın makineye default_smile.png
Yol bilgisayarına göre 30 km yol vardı daha[emoji6]
Yorum bağlantısı
Gökhan Albayrak
Bir saat önce, Metin Uzunoğlu yazdı:

Yol bilgisayarına göre 30 km yol vardı dahaemoji6.png

Bu acelenin sebebi neydi hocam :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Arıkan

Sağ ön kapı switch'i bazen çalışmıyordu, onu hallettim.

Ön hoparlörleri değiştirdim. Beğenirsem arkaya da alacağım.

29819052788_9b80f9536d_z.jpg

29819058258_28d3c4d86a_z.jpg

Yıkadım yumdum :) 

29819057528_79c83a44df_z.jpg

29819057928_80accc7100_z.jpg

• Beğen 6
Yorum bağlantısı
Erkan Işık

Bugun passat ıcın kasko artı trafık sıgortası yaptırdım kasko 1000 tl+360 lira trafık sigortası 500 de mtv yatırırız artık bıkdım bu arabalardan babam arıyor transporterınn muayensı bıtıyor pazartrsı bak yapdır [emoji3]

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen

Dün baya terletti beni, İzmir uşak yolunda, Google haritalar a güvendik, rota belirlediğim opet ve sonraki 3 akaryakıt istasyonu kapanmış, menzil 5 km ye düşünce açık bir po buldum. Görevli ile konuştuk biraz batmış hepsi...

Çok yakmaya başladı son 2 depoda.d868ddcbb8c127ac614c35ce7ade1c3d.jpg

Yorum bağlantısı
Sezgin Yılmaz

Zehiri almışken kaşıntı tuttu Hellaları taktım. Ledler gelene kadar Philips xtreme vision lar ile araca montajını yaptık.
Normal farda üst kısımda 2 vida ve tamponun altından 1 vida ile montaj yapılıyor. Bu şekilde farlar ayarsız durdu üste 3. Vidayı bir şekilde uydurduk aracın cizgilerine tam oturdu. Far ayarı ileriki günlerde yapıcam.
94e53848a3b0216e138e924cf63631e7.jpgf233c83b6f5347fb5f6800de561715a7.jpgb43a0eb37fce0ca16870435a7911ab65.jpgf160f6102480608d920a444592050183.jpgdfb955277b789b727f4ef02335dd1aaa.jpga5e8f0c97c74f8bae2fff3665132563d.jpg34e2f6e74a7b9056370a384a60532623.jpgfcb6c06e19edf6ab67a20e9aa594e049.jpg13b66192862230117330ff3369991d3f.jpg

• Beğen 9
Yorum bağlantısı
Mehmet Yeter

Gule gule kullanin Sezgin hocam cok yakismis. Yavas yavas yaylara dogru gidiyor sanirim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sezgin Yılmaz
11 dakika önce, Mehmet Yeter yazdı:

Gule gule kullanin Sezgin hocam cok yakismis. Yavas yavas yaylara dogru gidiyor sanirim.

Garaj sebebiyle aracı alçaltamıyorum :)

1 ay sonra 16 ya geçiş yapmayı düşünüyorum karar aşamasındayım.

Şeçenekler şu şekilde:

cougar

1EJzgj.jpg

yurt dışı focus 16 

LDb9no.jpg

7D6RNY.jpg

Yurt dışı 16- 2

r1OP2m.jpg

Firesta ST

PDlXr5.jpg

lZOnOr.jpg

Focus ST

8zYpN7.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
A. Yıldırım Yıldız

Ne zamandir farlari bi xenon donusum nasil yapsam nasil etsem diye dusunurken bir ilanda focus 2 icin hella mercekli far takimini uygunda fiyata gorunce hemen aldim. Farlar sabah elime gecti. Araba kayinpederin evin onundeyken kaputu actim. Farlar yanda duruyordu. Oncesinde yine gecenlerde aldigim temizleyiciyle motoru biraz temizleyeyim dedim. Bahceye girdim ardiyeden arayip malzemeleri buldum arabanin yanina gittim. On tarafa gectigimde olduk vizontele. Hem aldigim hemde arabanin ustundeki farlar gitmis...

Biyigina kurban Mehmet Ozyurek abi aklima geldi aradim durumu anlattim. Ilk tepkisi "nasil yani!"...

Sabahtan beri Izmir kazan ben kepce kayinbiraderle parcaci, tamirci, cikmaci gezip duruyoruz. Bakalim ne olacak...

• Şaşkın 2
  • Üzgün 2
Yorum bağlantısı
Mehmet Yeter

Fiesta st ve yesil focusun uzerindekiler guzel duruyor. Focus rs jantlari olmaz mi acaba. Yesil focus uzerindekilerin aynisindan bizim fiestada kullandim 205 50 r16 ile guzel gorunuyordu.4c7df2e64365e0d6bcf8de4686f7c6d8.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Metin Uzunoğlu
Ne zamandir farlari bi xenon donusum nasil yapsam nasil etsem diye dusunurken bir ilanda focus 2 icin hella mercekli far takimini uygunda fiyata gorunce hemen aldim. Farlar sabah elime gecti. Araba kayinpederin evin onundeyken kaputu actim. Farlar yanda duruyordu. Oncesinde yine gecenlerde aldigim temizleyiciyle motoru biraz temizleyeyim dedim. Bahceye girdim ardiyeden arayip malzemeleri buldum arabanin yanina gittim. On tarafa gectigimde olduk vizontele. Hem aldigim hemde arabanin ustundeki farlar gitmis...
Biyigina kurban Mehmet Ozyurek abi aklima geldi aradim durumu anlattim. Ilk tepkisi "nasil yani!"...
Sabahtan beri Izmir kazan ben kepce kayinbiraderler parcaci, tamirci, cikmaci gezip duruyoruz. Bakalim ne olacak...

Geçmiş olsun Aynen tam vizontelelik olmuş, Hayrını göremezler inşallah.
  • Beğen 4
Yorum bağlantısı
Metin Uzunoğlu
Garaj sebebiyle aracı alçaltamıyorum default_smile.png
Şeçenekler şu şekilde:

cougar
1EJzgj.jpg

yurt dışı focus 16 
LDb9no.jpg
7D6RNY.jpg

Yurt dışı 16- 2
r1OP2m.jpg

Firesta ST
PDlXr5.jpg
lZOnOr.jpg

Focus ST
8zYpN7.jpg
ST ve 2. resimdeki jantlar güzel duruyor lastik olarak orjinal ölçüye en yakın 195/55 r16 ama pahalı olur fiyatı en uygun olam ise 205/55r16 onunda çapı 16,9 mm büyük oluyor.
Yorum bağlantısı
Sezgin Yılmaz
ST ve 2. resimdeki jantlar güzel duruyor lastik olarak orjinal ölçüye en yakın 195/55 r16 ama pahalı olur fiyatı en uygun olam ise 205/55r16 onunda çapı 16,9 mm büyük oluyor.
195 55 16 lassa impetus revo 2 ler hazır [emoji3]
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış
Bir saat önce, Sezgin Yılmaz yazdı:

Şeçenekler şu şekilde:

cougar

1EJzgj.jpg

Focus ST

8zYpN7.jpg

Bu ikisi bence daha güzel olur gibi

24 dakika önce, A. Yıldırım Yıldız yazdı:

Sabahtan beri Izmir kazan ben kepce kayinbiraderle parcaci, tamirci, cikmaci gezip duruyoruz. Bakalim ne olacak...

Geçmiş olsun, bu ne rahatlıktır ya... 

Demek ki sizi takip etmişler, alanlara Allah hayrını göstermesin.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Sezgin Yılmaz
(düzenlendi)
45 dakika önce, A. Yıldırım Yıldız yazdı:

Geçmiş olsun yakınlarda güvenlik kamerası yokmudur acaba?

bulamaz iseniz :

https://tr.letgo.com/tr/i/focus-2-sifir-far-takim-2005-2008_9124c2ad-e635-4351-96de-04f4a8fab7f9

tarihinde Sezgin Yılmaz tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

Yağı filitresi değişti. İki yan verdi garaja girdi. Bayramda uzun yola hazır inşallah991c22413814ccd2adf65ae797a8b21b.jpg

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Enes Ayan
(düzenlendi)
2 saat önce, Sezgin Yılmaz yazdı:

Şeçenekler şu şekilde:

cougar

1EJzgj.jpg

yurt dışı focus 16 

LDb9no.jpg

7D6RNY.jpg

Yurt dışı 16- 2

r1OP2m.jpg

Firesta ST

PDlXr5.jpg

lZOnOr.jpg

Focus ST

8zYpN7.jpg

Focus 1 lere focus 2,5 titanyum jantlarini çok yakistiriyorum ben. Onu da düşünebilirsiniz.

tarihinde Enes Ayan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Vay anasini..
Ne diyeceğimi bilemedim. Iyi motoru da goturmemisler. Cok gecmis olsun.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
A. Yıldırım Yıldız
Geçmiş olsun yakınlarda güvenlik kamerası yokmudur acaba?

bulamaz iseniz :
https://tr.letgo.com/tr/i/focus-2-sifir-far-takim-2005-2008_9124c2ad-e635-4351-96de-04f4a8fab7f9

Maalesef. Sokakta hic dukkanda olmayinca kamera yok. Ben taktiracagim tuttugum eve ama olan oldu bir kere.
Buldugum farlari surdan almistim;
https://m.n11.com/focus-2-2004-2008-mercekli-hella-orjinal-sag-far-P232064477
Bir bu ilan vardi, birde takim halinde. Bu veya benim aldiklarim halojenmi xenonmu bilemiyorum ama en azindan ben acemi halimle (halojense) bunlarin mercegi ve ampullerini degistirip bi xenona ceviririm diye dusunuyordum. Halojenmi xenonmu anlamak bile kismet olmadi. Ayni aracta iki tane var. Bu sebepten acele etmiyeyim belki bu ilandakinin yanina bir sol bulurum, veya olmadi yine takim bulurum umidiyle simdilik arastirmaya devam ediyorum. Yoksa normal farlari her yerde bulduk zaten. Yinede dusunup arastirmissiniz Allah razi olsun.
Vay anasini..
Ne diyeceğimi bilemedim. Iyi motoru da goturmemisler. Cok gecmis olsun.

Allah razi olsun. Sabahtan beri gulsemmi aglasammi bende bilemedim. Dusunuyorum elimde malzemeyle ne kadar hizli olsam da o surede sokemem. Hirsiz milleti kadar isine asik ve profesyonel yok herhalde. Bu alanda basi cekiyorlar. :-)
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Misafir
Bu konu kapalıdır.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...