İçeriğe Yönlendir

Araç Kameramdan Yansıyanlar

Ahmet Ekici

Recommended Posts

Selim Kaya
30 dakika önce, Servet Aydın yazdı:

çıtır hasar

Çıtır hasar deyince artık başka şeyler aklımıza geliyor. :) Yürüyen aksam değişti diyelim...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
H.Cenk Bayrakçı

Geçmiş olsun Servet Abi. Motorlar her yerden çıkıyor böyle...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Geçmiş olsun Servet.
Motorun geldiği yer kaldırım mı. Ne ora ?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın
Geçmiş olsun Servet.
Motorun geldiği yer kaldırım mı. Ne ora ?
Yok abi, cadde sanayi içinde
Geçmiş olsun Servet Abi. Motorlar her yerden çıkıyor böyle...
Kedi çocuk ve motor. Üçü de sakat
Geçmiş olsun Servet Abi
Sağol Selçuk

Çıtır hasar deyince artık başka şeyler aklımıza geliyor. [emoji4] Yürüyen aksam değişti diyelim...
Amortisör değişti. Çıtır olarak :)
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Metin Akbal

Servet abi gecmis olsun tekrardan yeni gordum. Benzeri tipkisinin aynisi basima geliyordu. Kamera acisi geldigini goruyor ama sofor tarafi hep kor noktaya denk gelir. Ben de motorcu da ucuz yirtmisti.

https://youtu.be/pPcKAG1-4i0

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Teğet geçmiş seni.

Bu arada, Emmi kazayı yorumladı. Vaziyete göre bende kusur var. Veya fifti fifti

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ersen Tapan
39 dakika önce, Servet Aydın yazdı:

Teğet geçmiş seni.

Bu arada, Emmi kazayı yorumladı. Vaziyete göre bende kusur var. Veya fifti fifti

Abi geçmiş olsun.

motorcu sağa dönecekse sen suçlusun. Düz gidecekse motorcu bence.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
16 dakika önce, Ersen Tapan yazdı:

Abi geçmiş olsun.

motorcu sağa dönecekse sen suçlusun. Düz gidecekse motorcu bence.

Benim yorumum şöyle.. 

O an geçiş önceliği motorcunun.. Çünkü ilerisi bir ışıklı kavşak ve motorcunun yönüne yeşil yanıyor. 

Biz oradan sola dönebilmek için oradan geçen araçlarının geçişini tamamlamasını beklemek zorundayız.

Orada orta şeritteki aracın bize yol vermiş olması, motorcuyu bağlamaz. 

Her ne kadar görmemiş olsak da, geçiş önceliği motorcunun diye düşünüyorum.. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Metin Akbal

Bence motorcu hatalı. Araçların sağından sollama yapmayacak bu bir. İkincisi şeridinden devam edecek yol 3 şeritli değil.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ersen Tapan

Motorcu dönüyor olsaydı haklıydı. Düz gidiyor, araçları sağından geçiyor hatalı. Servet abinin hatası sanayi burası gökten bile adam düşebilir diyip temkinli gidebilirdi belki, ama o da biryere kadar. Çok hızlı motorcu. Benzinli motor olsa belki sesi uyarıcı olurdu. 

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
8 dakika önce, Metin Akbal yazdı:

Bence motorcu hatalı. Araçların sağından sollama yapmayacak bu bir. İkincisi şeridinden devam edecek yol 3 şeritli değil.

Onun için % 50 diyorum zaten... 

Ama sağdan geçilmez diye bir kural da yok.. Orta şerit tıkanıp sağ şerit akabilir.. 

Yorum bağlantısı
Servet Aydın
Motorcu dönüyor olsaydı haklıydı. Düz gidiyor, araçları sağından geçiyor hatalı. Servet abinin hatası sanayi burası gökten bile adam düşebilir diyip temkinli gidebilirdi belki, ama o da biryere kadar. Çok hızlı motorcu. Benzinli motor olsa belki sesi uyarıcı olurdu. 
Taşıt benzinli. Camlar kapalı olunca ve radyo açık olunca duymadım

Ama sağdan geçilmez diye bir kural da yok.. Orta şerit tıkanıp sağ şerit akabilir.. 
Bende düşününce aynı yorumluyorum ama, yol tek şerit her ne kadar çizgi olmada da. Orada kafam gidiyor
Yorum bağlantısı
Ali Gök

çok geçmiş olsun çocuga bişe olmamış şükür. 

Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu

abi büyük geçmiş olsun. sen bir saniye geç kalsan artık nereye savrulurdu kim bilir. hemde savrulma çok kötü sonuçlar doğura bilirdi.

senin lastiğe gelmiş olması sevindirici darbeyi emmiştir. motorcunun vücudunda oluşacak hasarı azaltmış kaportaya vursa motorcu çok fazla darbe alabilirdi. 

Yorum bağlantısı
Servet Aydın
abi büyük geçmiş olsun. sen bir saniye geç kalsan artık nereye savrulurdu kim bilir. hemde savrulma çok kötü sonuçlar doğura bilirdi.
senin lastiğe gelmiş olması sevindirici darbeyi emmiştir. motorcunun vücudunda oluşacak hasarı azaltmış kaportaya vursa motorcu çok fazla darbe alabilirdi. 
Kaporta hasarı olurdu sağlam.
Servet bey geçmiş olsun. 
Sağol Ali de, bey kim tanımıyorum ben [emoji88]
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Orası anladığım kadarı ile tek gidiş tek geliş. Motorcunun arabanın sağından ilerleme gibi bi hakkı yok ki? Araçların arkasında beklemeli.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu
3 dakika önce, Servet Aydın yazdı:

Kaporta hasarı olurdu sağlam. 

abi senin araçta kaporta hasarı olurdu da, motorcunun vücutta sağlam hasar oluşurdu bununla geçmiş olsun ikinize de. 

Yorum bağlantısı
Servet Aydın
Orası anladığım kadarı ile tek gidiş tek geliş. Motorcunun arabanın sağından ilerleme gibi bi hakkı yok ki? Araçların arkasında beklemeli.
Evet, kural öyle diyor
abi senin araçta kaporta hasarı olurdu da, motorcunun vücutta sağlam hasar oluşurdu bununla geçmiş olsun ikinize de. 
Bende janta vurdu
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serkan Toker
On 20.04.2018 at 22:22, Ahmet Ekici yazdı:

Adam okul önündeki yaya geçidinden çok zorlama bir şekilde geçiyor, çocuğun dalgınlığı kalabalığın verdiği dalgınlık gibi göründü bana. Adam ondan önceki çocukların arasından yararak geçiyor resmen, çok aceleci davranmış. Yaya yola ayağını koyduğu anda yaya geçidi varsa yol yayanındır. Hele ki okul önüyse.. ;)

On 22.04.2018 at 13:17, Servet Aydın yazdı:

Olan olmuş, maddi çıtır hasar ile atlattık önemli olan bu.

Geçmiş olsun Servet, yeni gördüm burayı.. Motorcu da kusur epeyce fazla, o aranın açıldığını görüp yavaşlaması gerekirdi kaldı ki eğer kendisini araçtan sayıyorsa araç gibi hareket edecek. Olmadık yerden çıkan bugün yemezse, yarın yer darbeyi.. 

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Metin Akbal
On 26.04.2018 at 15:42, Mehmet Ozyurek yazdı:

Abi sagdan gecilmezi hangi sartlarda kullandigimi anlamissindir :) Yol tek seritli bu tarzdaki motorcular seridin ortasindan giderken arac, trafik durursa motorcu gibi davraniyorlar ve basimiza is aliyoruz sonra :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...