İçeriğe Yönlendir

Araç Kameramdan Yansıyanlar

Ahmet Ekici

Recommended Posts

Metin Akbal
4 saat önce, Mehmet Ozyurek yazdı:

Çözümcül davranmışın :)

Trafigi rahatlatmak adina pratik dusunce diyelim 😊

Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış

Geçmiş olsun, Allah'tan görüş açısı geniş ve görüşü kapatan bir şey yok.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
16 saat önce, Mustafa Arıkan yazdı:

Allah esirgesin.. iyi durmuşunuz.. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Nemo geçtikten sonra olsaydı bu olay iki araç da pertti muhtemelen. Geçmiş olsun, dikkat ve zamanlama çok önemli.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Harun Kocaçalışkan

Yol da nizami değil. Çizgiler yok, levhalar yok. Kim kendini anayolda görüyorsa artık :biggrin:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Selim Kaya

Yanlış bilmiyorsam kural der ki, kontrolsüz kavşakta geçiş üstünlüğü sağdan gelen araçtadır. Kontrollü de olsa sağıma mutlaka bakarak geçerim kavşaklardan. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Arıkan

Benim geldiğim sokak daha büyük bir sokak. Hatta neredeyse cadde genişliğinde. Diğer aracın geldiği yol ise daha iki gün önce parke döşendi ve kullanılır hale geldi. Öncesinde oradan araç geçmezdi. Zaten o sokakta öylesine yapılmış gibi. Ancak 2 aracın geçebileceği dar bir sokak. Açının geniş olması kurtardı beni. Yoksa çoktan vurmuş olurdum.

Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Selçuk geçmiş olsun. Adam sinyal bile veriyor bence pek dalgın değilmiş ama asıl niyeti oradan U dönüşü falan mı bilemedim. 

Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış
7 saat önce, Serkan Toker yazdı:

Selçuk geçmiş olsun. Adam sinyal bile veriyor bence pek dalgın değilmiş ama asıl niyeti oradan U dönüşü falan mı bilemedim. 

Sağol Serkan Abi, Akşam iftar sonrası konuştuğumuzda düz gideceğini söyledi ama  gideceği mahalle aksi yönde, son anda U dönüşü yapmaya karar vermiş olabilir. Görüntüyü de kendisine izlettirmedim, görüntü olduğundan bile haberi yok. Ne yaptığının kendisi de farkında değildi, beni hiç fark etmedi, kornayı duyduğunda dursa yine kurtarabilirdim diye düşünüyorum.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Bülent Tarakçı
On 07.06.2018 at 21:19, Selçuk Bakış yazdı:

Kaydı yapan aracı kullanan arkadaşı tebrik ediyorum. Panikleyip düz yada sağa kırarak araca vursa hem kendi, hemde vurduğu araçtakiler için daha ciddi sağlık problemleri oluşabilirdi. Beyaz astra daki dikkatsiz şoför, kameralı araç şoförüne ne kadar dua etse azdır. Kameralı araçta bulunan arkadaşın o anda telefonu çalsa ya da ne bileyim dinlediği şarkıyı değiştiresi gelseydi ne olurdu? Bir an dalgınlık ya da araç içinde bir şeylerle uğraşma (Telefon vs.) saniyelik bile olsa kötü sonuçlara yol açabilir. Bu kaza, "Ben kurallara uyuyorum, bana bir şey olmaz." diye düşünenlerin tekrar tekrar izlemesi gereken bir kaza olmuş.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış
4 dakika önce, Bülent Tarakçı yazdı:

Kaydı yapan aracı kullanan arkadaşı tebrik ediyorum. Panikleyip düz yada sağa kırarak araca vursa hem kendi, hemde vurduğu araçtakiler için daha ciddi sağlık problemleri oluşabilirdi. Beyaz astra daki dikkatsiz şoför, kameralı araç şoförüne ne kadar dua etse azdır. Kameralı araçta bulunan arkadaşın o anda telefonu çalsa ya da ne bileyim dinlediği şarkıyı değiştiresi gelseydi ne olurdu? Bir an dalgınlık ya da araç içinde bir şeylerle uğraşma (Telefon vs.) saniyelik bile olsa kötü sonuçlara yol açabilir. Bu kaza, "Ben kurallara uyuyorum, bana bir şey olmaz." diye düşünenlerin tekrar tekrar izlemesi gereken bir kaza olmuş.

Teşekkür ederim Bülent Abi :) 

Kazada kaydı yapan araç benim. Kaza sonrası bizde araç sahibiyle konuşmamızda bunu paylaşmıştık. Düz gitseydim karşı taraf araç içinde aile ve ikiz çocukları vardı kalabalıklardı, ortadan vursaydım sıkıntı büyüktü, Yine benim araçta çocuk koltuğunda oğlum vardı direksiyonu kırmasam çarpışma noktası ona da denk gelebilirdi. Allah korudu diyelim :) 

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen

Bayramın ikinci günü bastıran yağmur, dönüş tam işkence olmuştu zaten 4 buçuk saate geldik eve...

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen

Kamyon yol verse ve hızlansam sonuç kötü olabilirdi, lastikterin 2 aylık olmasıda etkili tabi.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış
24 dakika önce, Ahmet İhsan Akşen yazdı:

Kamyon yol verse ve hızlansam sonuç kötü olabilirdi, lastikterin 2 aylık olmasıda etkili tabi.

Allah korusun tehlike büyükmüş, ucuz atlatılmış.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Yeter

Gecmis olsun benim basima bundan daha kotusu geldi tunel cikisi su birikintisine girdim Allah korudu o anda sadece direksiyonu tuttum.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...