İçeriğe Yönlendir

Araç Kameramdan Yansıyanlar

Ahmet Ekici

Recommended Posts

Mehmet Yeter

Yapabiliyorsan bir süre arabadan uzak kalmaya çalışırsan biraz rahatlatır sizi. Trafikte hoşgörü forumdakileri tenzih ederim ne yazık ki sıfır. Geçen ortadadaki adadan sola dönüp ilerleyeceğim biliyorum ada girene yol verilmesi gerekiyor tali yol tabelası var kontrollü girdim sağıma durdum sağıma baktım gelen var mı diye arkamdan korna çalıyor sonra ilerledi bir de üstüne sollamaya çalıştı geçti. Gideceğim yerde karşılaştık aynı yere gidiyormuşuz gitmez olaydık. O kadar hızlı gitmesine rağmen benden bir dakika önce vardı o yere. Gerek yok böyle şeylere. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray

küçük çocuklar çok tehlikeli. çünkü şuur yok. dün mahalle arasında yola fırladı koşarak, bilerek çok yavaş geçiyorum görüş olmayan yerlerde. 20 il gidiyorum belki.

Yorum bağlantısı
Tahir İlter

Cumartesi günü biçtiriyordum kendimi. Taliden kontrollü çıktım aslında ama gelen varmış görmedim. Yeterince kontrol etmedim veya kör noktaya denk geldi belkide. Dip gaz yaptım dönerken o da frene asıldı kurtardık.Durdum açtım camı kusura bakmayın görmedim dedim. Selamlaştık devam ettim. 

• Beğen 5
  • Şaşkın 2
Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Tansu Kalafatoğlu

Otoyol’da park alanına gitmek için sağa yanaşırken çizgi üstündeki kalastan son anda sol yaparak kurtuldum

D6-ECEB60-5911-4-AC4-948-C-F51-F7-CE6298

• Şaşkın 1
Yorum bağlantısı
Fatih Keskin
Bu sefer benim kameramdan. Yine bir ö*** sürücü

Sol taraftaki esnaf müşterimiz ara ara giderim berbat bi sokak park sıkıntısı çok oralarda
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Fatih Keskin yazdı:

Sol taraftaki esnaf müşterimiz ara ara giderim berbat bi sokak park sıkıntısı çok oralarda

İş yerleri ile yaşam alanı aynı yerde olunca maalesef böyle oluyor

Yorum bağlantısı
Azad Mirzade
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Otoyol’da park alanına gitmek için sağa yanaşırken çizgi üstündeki kalastan son anda sol yaparak kurtuldum

D6-ECEB60-5911-4-AC4-948-C-F51-F7-CE6298

Geçmiş olsun, ben de kameraya alamadım ama 2. köprü yoluna girerken minnoş bir kedi yavrusu çıktı karşıma, onu ezmeme içgüdüsüyle direksiyonu bir kırıp kaçmışlığım var, kediyi de kurtardım kendimi de riske attım, bi 10 dakika zangır zangır oldu elim ayağım :D 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Tahir Ak
küçük çocuklar çok tehlikeli. çünkü şuur yok. dün mahalle arasında yola fırladı koşarak, bilerek çok yavaş geçiyorum görüş olmayan yerlerde. 20 il gidiyorum belki.
araç kamerası alma nedenimdir
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen
Canberk Eken yazdı:

Taze taze

geçmiş olsun. sinyal yokmuydu? göz göre göre çarpmış sanki 😶

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Canberk Eken

geçmiş olsun. sinyal yokmuydu? göz göre göre çarpmış sanki [emoji55]

Her şey var, virajdan dolayı ışık geç görülen bir yer, belki sarıda geçerim dedi belki durmaya üşendi
Yorum bağlantısı
Emre Şimşek
Ahmet İhsan Akşen yazdı:

sinyal yokmuydu?

Kırmızı ışıktan iyi sinyal mi var?:)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Canberk Eken yazdı:

Taze taze

Çok geçmiş olsun. Kameradan karşı aracın ışığı parlıyor. O sırada ne düşündünüz? Yani durur diye mi düşündünüz? 

Yorum bağlantısı
Canberk Eken
Çok geçmiş olsun. Kameradan karşı aracın ışığı parlıyor. O sırada ne düşündünüz? Yani durur diye mi düşündünüz? 

İki araç geliyor o yönden, ilk gelen yavaş ve durmaya yakın, diğeri onun yanından bir anda beliriyor ve hızından dolayı görmemle vurması bir oldu
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Evren Erakçora

Sarhoş galiba, göz göre göre çarptı. Geçmiş olsun. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Çok geçmiş olsun. Siz iyi misiniz? Kimseye bir şey oldu mu?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Canberk Eken
Sarhoş galiba, göz göre göre çarptı. Geçmiş olsun. 

Çıkmadı alkol
Yorum bağlantısı
Canberk Eken
Çok geçmiş olsun. Siz iyi misiniz? Kimseye bir şey oldu mu?

Yanımdaki arkadaşım ve karşı taraf sürücüsü direk ambulansla gittiler ama ciddi bir şey yok bizde. Karşı tarafın son durumundan haberim yok henüz
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Canberk Eken yazdı:

Her şey var, virajdan dolayı ışık geç görülen bir yer, belki sarıda geçerim dedi belki durmaya üşendi

Canberk çok geçmiş olsun. 

Ciddi bir kaza olmuş. Sen iyisin galiba. Araç ne durumda ?

ve inince ne dedi karşı taraf. 

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
Canberk Eken yazdı:

Yanımdaki arkadaşım ve karşı taraf sürücüsü direk ambulansla gittiler ama ciddi bir şey yok bizde. Karşı tarafın son durumundan haberim yok henüz

Tekrar tekrar geçmiş olsun. Allah korumuş sizleri.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Canberk Eken

Canberk çok geçmiş olsun. 
Ciddi bir kaza olmuş. Sen iyisin galiba. Araç ne durumda ?
ve inince ne dedi karşı taraf. 

Çok teşekkürler, bizde sadece kemerden kaynaklı sanırım kaburga ağrısı var. Karşı taraf fazla durmadan ambulansla gitti zaten, sarıda geçerim sandım dedi sadece. Araba böyle
9d59005f3d4ca1126f2101578b6437cf.jpg
  • Beğen 1
  • Üzgün 3
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

KArşı aracın görüntüsü var mı? Sizinki güvenli araç olmanın verdiği tüm özelliklerini sergilemiş.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...