İçeriğe Yönlendir

Koku Aranıyor

Hüseyin Yergin

Recommended Posts

Çağlar Bayur
"Mavili koku var, onu verin bana" mı diyeyim abeeey [emoji4]
Markası na baktım. Araba kokusu imiş. Yani markası araba kokusu. Tam olarak. Indiirm de varmış. Tezgahtar yok gidip aldım. 4.95tl çiftli. Yedek li yani. Biri bitiyor diğerini açıp kullanıyorsun. Foto da çektim. 122e1fa9ff769a135f39d358e790c843.jpg

envoye par ios

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
29 dakika önce, Çağlar Bayur yazdı:

envoye par ios

Bu ne ya :D

O değilde, akarlı bu işte? Sıvı?

Yorum bağlantısı
Erdoğan Temur
17 saat önce, Sani Gerşon yazdı:

Buradaki hiç bir happycenter'da yok. Ben sordum. Bulabilirseniz 10-15 adet alın, derhal havalesini geçeyim :)

Sani happy centerların hepsini gezdim sonuncuda mağaza sorumlusunu çağırttım. o koku için anlaşma yapılmamış hiçbir happycenterda bulamazsın. 

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
Bir saat önce, Erdoğan Temur yazdı:

Sani happy centerların hepsini gezdim sonuncuda mağaza sorumlusunu çağırttım. o koku için anlaşma yapılmamış hiçbir happycenterda bulamazsın. 

Bekliyordum bu haberi :(

Çok teşekkür ederim, zahmet verdim yine de.

Ülkenin başka başka yerlerindeki üyelerimize de sesleniyorum, bulabilene bi çikolata hediye :p

Glade'in şu ürününü kullanıyorum ama hiç koku vermiyor. İlk 2 gün koku var, sonrası fıs...

https://www.sanalmarket.com.tr/kweb/prview/48031779-31130-glade-mini-jel-manolya-70-g

Yorum bağlantısı
Kemal Mert
Bekliyordum bu haberi [emoji20]

Ülkenin başka başka yerlerindeki üyelerimize de sesleniyorum, bulabilene bi çikolata hediye [emoji14]

Glade'in şu ürününü kullanıyorum ama hiç koku vermiyor. İlk 2 gün koku var, sonrası fıs...

https://www.sanalmarket.com.tr/kweb/prview/48031779-31130-glade-mini-jel-manolya-70-g
Sani Bey,
Air wick Annemin mutfağı. Tavsiye ederim sprey şeklinde ama sıktığınız vakit mest ediyor, ama çok kalıcı değil.
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
16 dakika önce, Kemal Mert yazdı:

Sani Bey,
Air wick Annemin mutfağı. Tavsiye ederim sprey şeklinde ama sıktığınız vakit mest ediyor, ama çok kalıcı değil.

Sprey tipi ürünler alerjimi çok fena azdırıyor. Az salınımlı olanlar hiç sıkıntı çıkarmıyor. Bu sebeple özellikle bunlardan bakıyorum.

Yine de çok teşekkür ederim tavisyeniz için.

Yorum bağlantısı
Kemal Korkmaz

Birader kendi yapıyor bir şişe veriyor sprey olarak arada bir sıkıyorum bayağı iyi kokuyor...

Yorum bağlantısı
Alpay Sumer

Jansins beybi ? bebek kolonyasini normal tahta kapakli siseyi temizleyip doldurdum...Birazda bunu deneyelim bakalim...guzel koktu ama devami olurmu onu bilemedim simdi...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erdoğan Temur
3 saat önce, Sani Gerşon yazdı:

sorun değil çocukları gezdirmiş oldum :)

Aşağıdaki linkten yaz bulamıyorum ürünü kenarda köşede kalan varsa hediye yollayın diye.

https://contact.scjbrands.com/en-tr

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
1 saat önce, Erdoğan Temur yazdı:

sorun değil çocukları gezdirmiş oldum :)

Aşağıdaki linkten yaz bulamıyorum ürünü kenarda köşede kalan varsa hediye yollayın diye.

https://contact.scjbrands.com/en-tr

Yazdım, geri bile dönmediler :(

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
(düzenlendi)
8 saat önce, Sani Gerşon yazdı:

akarlı bu işte? Sıvı?

konu ne? fotodaki mi akarlı.. evlen sani

tarihinde Çağlar Bayur tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Akan Belen
Kullanıyorum ara ara gayet güzel
Bende bargello kullanıyorum. Nette daha ucuzmuş ben direk satış yerinden almıştım. Netten sipariş vereyim bitmek üzere.
Yorum bağlantısı
Erkan Uygur
bim e tezgahtar da yok, kırmızı bi de mavi var zaten seçim sınırlı müşteri mutlu

Yeşil de var

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
3 dakika önce, Erkan Uygur yazdı:

Yeşil de var

aşırı keskin geldi o bana

Yorum bağlantısı
Alpay Sumer

is cikisi aldim hepsinden bi tane... yesil biraz baygin geldi...Ama kirmizi hos gibi...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Cem Dilmen
11 saat önce, Akan Belen yazdı:
13 saat önce, Arif Aykın yazdı:
Kullanıyorum ara ara gayet güzel

Bende bargello kullanıyorum. Nette daha ucuzmuş ben direk satış yerinden almıştım. Netten sipariş vereyim bitmek üzere.

Akan Bey ben 15 li paket alıyorum şu an nedir bilmiyorum ama geçen ay 75 TL idi. 5 TL ye geliyor. Hafta sonu kendi mağazasında 8.5 TL fiyat vermişlerdi. O yüzden dediğiniz gibi toplu alıp netten almak daha mantıklı. Ben alıp eşe dosta dağıtıyorum. Hem güzel bir hediye oluyor. 

Yorum bağlantısı
Akan Belen
Akan Bey ben 15 li paket alıyorum şu an nedir bilmiyorum ama geçen ay 75 TL idi. 5 TL ye geliyor. Hafta sonu kendi mağazasında 8.5 TL fiyat vermişlerdi. O yüzden dediğiniz gibi toplu alıp netten almak daha mantıklı. Ben alıp eşe dosta dağıtıyorum. Hem güzel bir hediye oluyor. 
Sizin yine ben 13 liradan aldım [emoji23]
Aynen toplu sipariş vereyim.Net çok daha uygun
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Macit Aliyev

Arkadaşlar merhabalar. Hazır böyle bir konu açılmışken ben de bir şey sormak istiyorum. 

Şu içi deri olan arabadan gelen koku var ya. Böyle bir araba kokusu arıyorum. Hiç duydunuz mu var mıdır böyle bir koku?

Yorum bağlantısı
Buğra Höngül
Arkadaşlar merhabalar. Hazır böyle bir konu açılmışken ben de bir şey sormak istiyorum. 
Şu içi deri olan arabadan gelen koku var ya. Böyle bir araba kokusu arıyorum. Hiç duydunuz mu var mıdır böyle bir koku?
Chemical guys new car smell işinizi görecektir sıfır araç kokusu bu biraz daha bayiye girdiğimiz andaki koku gibidir aslında
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Macit Aliyev
On 13.01.2018 at 11:51, Buğra Höngül yazdı:

Chemical guys new car smell

Abi bunların fısfıs değilde diğerinden oluyor mu?

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...