İçeriğe Yönlendir

BES

Bülent Tarakçı

Recommended Posts

Sani Gerşon
4 dakika önce, Çağlar Bayur yazdı:

alırsın gr gr

:D Güldürme abi, kim cebindeki para ile para biriktirebilmiş. O para illa harcanır bi yere konulmadıktan sonra.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Haaaa, ayda 100 tl. 100 tl. zaten olmaz o iş,  ayda atacaksın en az 1000 tl 2000 tl. ki işe yarasın,  bes az parayla boş iş,   çok paraylada zaten gereksiz :D zaten ben çok daha iyi yatırım yaparım o parayla, gram altın alsam yeter, kafa yormaya gerek yok....

arkadaşım yanımda, oda diyorki bes ayda 100 200 tl. atsam, ülen dedim akıllı, sen önce günde 2 paket parlament içmeyi bırak, ayda 810 tl. boşa gidiyor ömründen gidende cabası :D

10 dakika önce, Sani Gerşon yazdı:

:D Güldürme abi, kim cebindeki para ile para biriktirebilmiş. O para illa harcanır bi yere konulmadıktan sonra.

beeen :biggrin:  öyle uçuk maaşımda yok üstelik, yeme içmemdende geri kalmam, tabii hanımda çalışıyor,  para bir şekilde tutulur, yeterki iste :)

bu arada Sani, bak elime ne düştü, makyajlı 4x4 dastır :)  camlara taktıkları rüzgarlıksa berbat, hiç uymamış...

DDoLpy.jpg

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
9 dakika önce, Sani Gerşon yazdı:

işte bes in en öne çıkan avantajı bu

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
10 dakika önce, Ali Cihangiroğlu yazdı:

bu arada Sani, bak elime ne düştü, makyajlı 4x4 dastır :)  camlara taktıkları rüzgarlıksa berbat, hiç uymamış...

DDoLpy.jpg

Üstündekiler aksesuar Ali bey, makyaj yok bunda :)

Yorum bağlantısı
Hasan Karabekiroglu
3 saat önce, Mustafa Tüfekçi yazdı:

Telefona güncelleme gelmiş :)

Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz

Benim bes hesabım var ancak ben 150 tl veriyorum, kurum da 150 tl veriyor, devlet de benim 150 tl me %25 veriyor öyle birikiyor, yoksa bizim ülkede bes nötr bile değil , direkt para kaybı.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
12 dakika önce, Sani Gerşon yazdı:

Üstündekiler aksesuar Ali bey, makyaj yok bunda :)

makyaj dediğim son kasası yani (2018 olan değil) bunun bir önceki kasası da varya hani, onu şeyettiydim, üstündeki aksesuar bende biliyorum, bu kasa 2018 den önceki son kasa yani..

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
1 dakika önce, Ali Cihangiroğlu yazdı:

makyaj dediğim son kasası yani (2018 olan değil) bunun bir önceki kasası da varya hani, onu şeyettiydim, üstündeki aksesuar bende biliyorum, bu kasa 2018 den önceki son kasa yani..

Hee, tamam, anladım :)

Benimkinden tek farkı direksiyon olmalı. Onu da beceremediler zaten, geri çağırma ile korna hattını modifiye ediyorlar :D

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
6 dakika önce, Sani Gerşon yazdı:

Hee, tamam, anladım :)

Benimkinden tek farkı direksiyon olmalı. Onu da beceremediler zaten, geri çağırma ile korna hattını modifiye ediyorlar :D

:biggrin: hiç sorma, en gıcık olduğum kornanın yeri, ayıptır yahu....

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
2 saat önce, Çağlar Bayur yazdı:

İngiltereye, dünyada helal yatırımı tek belirleyen İngiliz Kraliyet ailesidir, resmi kamuya açık bilgidir yayılabilir. Birçok Saudi şirketi o yüzden İngilterede de şube açar. İSviçre hesap açmak için üste para alır ve hesap sahibinin ismini hesabı açan bile bilmez, ayrı dünya orası bulaşmayalım

Bu stoğu biz neden tutmuyoruz, merkez bankalarının bodrum katının kapasitesi artırılamaz mı? Neden yabancı ülke?

Yorum bağlantısı
Mert Yeldan

Bir seneyi geçti benim üyelik, bugün çıktım. 1101 tl ana para yatırmışım 2 tl getirisi olmuş. Fonlarım en riskli fonlar. Aradım müşteri hizmetlerini bu fonlar nelerdir bilgi verin? Cevap veremediler çıkış verdim.
Aylık otomatik altın alım talimatı verdim ayda 1 gram altın alırım hiç olmaz ise şu kadar gram altınım var derim hesabımı bilirim. Baya sinirlenmişim şimdi bakınca :D

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
1 dakika önce, Mert Yeldan yazdı:

Bir seneyi geçti benim üyelik, bugün çıktım. 1101 tl ana para yatırmışım 2 tl getirisi olmuş. Fonlarım en riskli fonlar. Aradım müşteri hizmetlerini bu fonlar nelerdir bilgi verin? Cevap veremediler çıkış verdim.
Aylık otomatik altın alım talimatı verdim ayda 1 gram altın alırım hiç olmaz ise şu kadar gram altınım var derim hesabımı bilirim. Baya sinirlenmişim şimdi bakınca :D

Hata olmalı, aylık 91TL ediyor, alt limit 100TL?

Yorum bağlantısı
Mert Yeldan
Hata olmalı, aylık 91TL ediyor, alt limit 100TL?

Bizim emeklilik şirketi çok kötü bir firma, müşteri hizmetleri acayip vasat. Doğru düzgün Bilgi yok. Uygulamada sadece yatırdığım aidatları görüyorum.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

Kurumun bankasının emekliliği mı [emoji847]

Bizim emeklilik şirketi çok kötü bir firma, müşteri hizmetleri acayip vasat. Doğru düzgün Bilgi yok. Uygulamada sadece yatırdığım aidatları görüyorum.
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
Bir saat önce, Mert Yeldan yazdı:

yalnız o altında sanal, hikaye haberin olsun, altını al kendin sakla, demedi deme :) 

Yorum bağlantısı
Mert Yeldan
yalnız o altında sanal, hikaye haberin olsun, altını al kendin sakla, demedi deme [emoji4] 

Hırsız girdi mi sanal bile kalmıyor
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)
2 dakika önce, Mert Yeldan yazdı:

Hırsız girdi mi sanal bile kalmıyor

kasa al sakla bir yere zulala, yeride benmi söyliyim :) sanalı unut, bir emre bakar, gitti....

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mert Yeldan
kasa al sakla bir yere zulala, yeride benmi söyliyim [emoji4] sanalı unut, bir emre bakar, gitti....

Abi kasayı nereye koyacam. Görende ÇİL ÇİL altınım var sanacak :D
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
Şimdi, Mert Yeldan yazdı:

Abi kasayı nereye koyacam. Görende ÇİL ÇİL altınım var sanacak :D

banka kasası kirala, önce çil çiller biraz artsın ama :D

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
On 29.05.2018 at 15:44, Sani Gerşon yazdı:

11656TL yatırmışım, düzgün fon ayarlaması ile tüm gelirlerin toplamı 19500TL şu an.

Sanırım yanlış fon seçimi yapmışsınız.

2014 Nisan'da başlamışım bu arada.

1 haftada fon getirisiyle 19900 olmuş bes'im.

Yorum bağlantısı
Semih Usluer
Sani bey hangi fonda yatırımınız içeriği nedir? Sakıncası yoksa
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
Bir saat önce, Semih Usluer yazdı:
21 saat önce, Sani Gerşon yazdı:

Sani bey hangi fonda yatırımınız içeriği nedir? Sakıncası yoksa

Tabii ki:

JDXQnq.png

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...