İçeriğe Yönlendir

İstanbullular Yarına Dikkat (Dolu Geliyor)

Serkan Aktay

Recommended Posts

Sani Gerşon
9 dakika önce, Erdoğan Temur yazdı:

Şimdi google haritaların kamerası sokakları dolaşıp haritaları güncellese.

32 senelik hayatımda sokağımda ilk defa haftaiçi iş çıkışı 10'a yakın boş park yeri var.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

Millet manyak. Dolu yağacak diye ücretsiz park ettiğimiz viyadük altı otoparka hınca hınç dolusmuslar. Hatta denyonun teki park edecem diye 4 arabanın köşesine vurmuş. Bizim fahrinin de sinyalini kırmış. Arabayı tespit ettik ama inkar ediyor sahibi. Cinnet geçirecektim. Sonra lanet olsun 50 liralık sinyal dedim 1 saat te otoparktan zor çıktım.

Yorum bağlantısı
Serkan Karadağ

Bu dolu yağacak yalanı, kesinlikle İBB nin başının altından çıkmıştır. Şehirdeki tüm araçlar kapalı otoparkları doldursa durum nasıldır diye test ettiler. 😂 

• Beğen 1
  • Mutlu 3
Yorum bağlantısı
Servet Aydın
3 dakika önce, Mustafa Tüfekçi yazdı:

Millet manyak. Dolu yağacak diye ücretsiz park ettiğimiz viyadük altı otoparka hınca hınç dolusmuslar. Hatta denyonun teki park edecem diye 4 arabanın köşesine vurmuş. Bizim fahrinin de sinyalini kırmış. Arabayı tespit ettik ama inkar ediyor sahibi. Cinnet geçirecektim. Sonra lanet olsun 50 liralık sinyal dedim 1 saat te otoparktan zor çıktım.

Kendi aracında varmıydı bişey. Kanıt niteliğinde. Olay rakam değil 

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

Sağ iki kapı boydan boya sürtme izi idi. Sol arka tampon kosesi göçük. Adamın demesi önceden olmuş onlar ki toz yoktu surtulen yerde.

Benim araba ile karşısındaki aracın tampon köşeleri boyasi kalkınmışti. Benim sinyal de yaslanınca cami parçalanmış. Çapraz daki aracında stobunda o vuruk arabanın rengi vardi.

Ben hatta önce karşıdaki aracın tamponu görünce o vurdu sandım . Sonra 3 4 araba ilerde o aracı görünce Allah zaten belasını vermiş her köşesi ayrı hasarlı idi aracın diye lanet ettim çıktım. Bı de günahımi aliyonuz diyor. :)

Kendi aracında varmıydı bişey. Kanıt niteliğinde. Olay rakam değil 

Bunla geçmiş olsun 5f93da0a239475185acc5cae78b5445b.jpg

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Bıraktım arabayı açık otoparka başka yerdeyim müdahele şansım yok. Sakınılan göze çöp batarmış.
kasko firmama güveniyorum [emoji3]

Ben de sana güveniyordum oysa ki. [emoji51]

Geçen ki afete 18:00-19:00 arasında yakalanmıştım.

Gün batana kadar olur işte. Hava soğuyunca olmaz genelde
Oldu paşam. Kafayı yarma hastane klozu varmı bizim? 

Karton al kafana
mgm radardan mor yoğunluğu takip edip oraya park etmeyelim mi yani?

Mor olunca noluyordu
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Ne diyeyim bilemedim...
Cevizi geçmiş yumurta büyüklüğüne kadar korur herhalde 0988fa8be51dfd8604049d4ead4ced05.jpg

Acentesini seven sigortalı. [emoji7]
32 senelik hayatımda sokağımda ilk defa haftaiçi iş çıkışı 10'a yakın boş park yeri var.

Ama araban yok [emoji23]

Komşunun halılarını çaldı kağıt toplayıcıları .

Bunun üstüne bir de dolu yağarsa bak sen
Ornek veriyorum aracimi halilarla kapladim kafam rahat. Dolu basladi ve komsu haliyi calmis kendi arabasina koymus. Kamera kaydi da var, kasko komsuya kitler mi hasari korunmus arabanin ortusunu caldi diye.. [emoji316]

Yok sanmam :)
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Önder Özcan

Sokak bombos, heryer park yeri [emoji16] Gerci bem sokaga cekmiyorum ama ceksem isime yaramisti

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Arıkan
3 saat önce, Remzi Karaca yazdı:

Ne diyeyim bilemedim...

Cevizi geçmiş yumurta büyüklüğüne kadar korur herhalde 0988fa8be51dfd8604049d4ead4ced05.jpg

Atom bombası atsalar bana mısın demez :) 

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
4 saat önce, Remzi Karaca yazdı:

Ne diyeyim bilemedim...

Lavdan da korunur gibi sanki :p

Yorum bağlantısı

Havanın niyet hala bozuk. Geçen seneki olayı metrobüste yaşamıştım taş ysğıyordu resmen

bizim sokak ta arabalar sanki suriye iç savaşına katılmış gibi delik deşikti 

fluance dolunun ters yonunde apartmanın arkasnda kalıp kurtardıydı paçayı😂

tavana ve ksputa karton örttümssbah hala duruodu nevadalının ellemedim hava hala bozabilir

Yorum bağlantısı
Sami Demirpaz
33 dakika önce, Mert Yeldan yazdı:

Doluyu geçtim yağmur bile yağmadı.

Yukarı katlardan su döken bile olmadı. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Fatih Öztürk2

İşyerindeki bir arkadaşın kapalı garajına biri gelip arabasını çekip gitmiş. Mecburen başka kapalı otoparka çekmiş bizimkisi de. Gece de adam arkadaşın garajından arabasını alıp gitmiş. Yakalayamadım ama adamı tespit ettim diyor. Ne insanlar var ya...

Yorum bağlantısı

siz bekleyin geliyor reiz. önden bi yağmur attı yokladı milleti öğlene mordor diyarı gibi simsiyah olur hava

Yorum bağlantısı
Fatih Keskin
8 dakika önce, Ali Gök yazdı:

siz bekleyin geliyor reiz. önden bi yağmur attı yokladı milleti öğlene mordor diyarı gibi simsiyah olur hava

felaket tellalı gibisin len

Yorum bağlantısı
1 dakika önce, Fatih Keskin yazdı:

felaket tellalı gibisin len

komşular yorgan battaniye ne varsa sermişler arabaya piskolojim bozuldu :D 

Yorum bağlantısı
İbrahim Arslan

Belki bulutlar yön değiştirmiştir.

Bu gece 2 -4 arası İzmir dikili'ye çok şiddetli yağdı.

Dolunun  bir tık altı diyebileceğimiz şiddette yagmurdu.

Yorum bağlantısı
Uğur Acun

İstanbul'un bir çok yerinde dolu bekleniyor. Bütün sigorta şirketleri mail ile veya direk sigortalılara ulaşarak araçlarını korumalarını istiyor. Kasko sigortalarında ciddi anlamda zam demek dolu hasarına dikkat. Geçen yıl yaşanan hasar sonrasında faturasını yine vatandaş ödemişti.

Yorum bağlantısı
Erdoğan Temur

Islak keçi yününden battaniye arabaın boyasına zararı var mı?

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...