İçeriğe Yönlendir

İstanbullular Yarına Dikkat (Dolu Geliyor)

Serkan Aktay

Recommended Posts

Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)
On 26.06.2018 at 12:11, Erkut Uysal yazdı:

Az önce bir avm den geliyorum şehir içinde... Otopark araba dolu içeride insan yok... :D 

2 arabalık yere 3 araba sokuşturmaya çalışıyolar... 

bırak araba dışarda kalsın, içerde daha beter zarar görecek nasılsa :D

hava dahada beter olacak, 100 sene diyorlarda o kadar uzamaz, her sene daha beter olacak, lokal yağışlar yıkacak ortlalığı, süper hücre denen şeylerin alasını ve gittikçe güçlenenelerini yaşayacağız, koca İstanbul un tamamına yağan yağışı düşün, bunu topla sadece Üsküdarın ortasına odaklanmış yağdığını düşün, her sene dahada güçlenecek üstelik, şimdilik ceviz kısa süre sonra daha iri çok daha hızlı ve sık aralıklı dolu ve fırtanalara hazır olun, artık sıfır araba alınıp sokağa bırakamayacaksınız, herkes hurda arabalarla gezecek, buna şimdiden kendinizi hazırlayın....

gezegen geri dönülmez eşiği çoktan geçti, bundan sonra normal havalar gittikçe azalacak, genel reset atacak gezegen, ona göre, bırakın yamulsun arabalar, zaten yamulacaklar , kaçış yok :)

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Önder Özcan
12 dakika önce, Ali Cihangiroğlu yazdı:

hava dahada beter olacak, 100 sene diyorlarda o kadar uzamaz, her sene daha beter olacak, lokal yağışlar yıkacak ortlalığı, süper hücre denen şeylerin alasını ve gittikçe güçlenenelerini yaşayacağız, koca İstanbul un tamamına yağan yağışı düşün, bunu topla sadece Üsküdarın ortasına odaklanmış yağdığını düşün, her sene dahada güçlenecek üstelik, şimdilik ceviz kısa süre sonra daha iri çok daha hızlı ve sık aralıklı dolu ve fırtanalara hazır olun, artık sıfır araba alınıp sokağa bırakamayacaksınız, herkes hurda arabalarla gezecek, buna şimdiden kendinizi hazırlayın....

gezegen geri dönülmez eşiği çoktan geçti, bundan sonra normal havalar gittikçe azalacak, genel reset atacak gezegen, ona göre, bırakın yamulsun arabalar, zaten yamulacaklar , kaçış yok :)

Bir tık ötesi kafamıza taş yağması, ki ben onu ne zamandır bekliyorum zaten.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Aman hocam taş yağacak olsaydı şimdiye çoktaaaan.... Allahtan Allah koruyorda yaşıyoruz, bir kızarsa o zaman bittik işte....

bunu yolladığını düşünsene, dolu yağışı haaa :biggrin:

1246-ebabil-kusu.jpg

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış
2 saat önce, Önder Özcan yazdı:

Bir tık ötesi kafamıza taş yağması, ki ben onu ne zamandır bekliyorum zaten.

O zaman ateistler açıklayacak bir şey bulamaz :D 

• Beğen 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Azad Mirzade

hani gelmedi, aracı da köprü altında güvenilir bir yere bıraktım, sonra baktım önümü arkamı hep doldurmuşlar, kaldı orda araç, akşam akşam taksi parası verdik bi de  :D

• Beğen 2
  • Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Erkut Uysal
2 saat önce, Ali Cihangiroğlu yazdı:

Fiesta aracı olanlara dolu yağmıyomuş diyolar abi doğru mu peki ? :D 

Yorum bağlantısı
Azad Mirzade
2 saat önce, Ali Cihangiroğlu yazdı:

Abi ben burdaki dolulardan beterini 20 yıl evvel bizim köyde çok gördüm.

Yani bana sorarsan böyle şeyler aslında gayet normal. Dün baya arzuladım şöyle bi güzel yağsa da izlesek diye ama ...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
27 dakika önce, Azad Mirzade yazdı:

Abi ben burdaki dolulardan beterini 20 yıl evvel bizim köyde çok gördüm.

Yani bana sorarsan böyle şeyler aslında gayet normal. Dün baya arzuladım şöyle bi güzel yağsa da izlesek diye ama ...

işte olayda bu, artık 20 senede bir görmeyeceksin, hasret bitiyor :) 

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

cıvıltı iyidir en güvenilir haber kaynağımız başımızdan eksik etmesin

Yorum bağlantısı
Fatih Keskin

Şuan Beylikdüzü tarafında şimşek gök gürültüsü var ka ve grand otopark ta üstleri açık bu saatte inip örtemem bakalim sabaha nasıl bulacağım araclari

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
3 dakika önce, Fatih Keskin yazdı:

Şuan Beylikdüzü tarafında şimşek gök gürültüsü var ka ve grand otopark ta üstleri açık bu saatte inip örtemem bakalim sabaha nasıl bulacağım araclari

O şimşek çekmeceye gelgi doluya dönmez inşallah 

Yorum bağlantısı
Cem Işık

Şimdi Üsküdar’da gayet iştahla yağıyor.. gölgürültüleri eşliğinde. Araba kapalı garajda ,kafa rahat

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
18 dakika önce, Mehmet Kazancıoğlu yazdı:

arabam nerede buldun mu üzerini örttüm mu

1950 den beri o yoldan giden geri gelemedi, mondy ye granit yağsa bişi olmaz

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Fikri Keleş
28 dakika önce, Hakan Gülsoy yazdı:

Bizde böyle:)bekledik gelmedi.1d13bca08dca3c535303e4077dee26f0.jpg

farı söküp,kilimi mi sıkıştırdınız :shok:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erkam Elma
40 dakika önce, Mahmut Yıldız yazdı:

Çözüm bu.

Bu müthiş bişeymiş biraz araştırayım 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...