İçeriğe Yönlendir

Kastamonu Dolu Doğal Afet

Ahmet Gül

Recommended Posts

Cem Işık

bence kastamonu’da böyle bir afet olduğundan el mecbur yaptıracaklar diyorlar.Ben olsam istanbul’da bayilerinden fiyat isterim. İsterseniz fotoğrafları yollayın, buradan tanıdık vasıtasıyla fiyat alalım sana gelse kaça yaparsın diye. Ali usta pdrc otonun ortağı. Diğer ortaktan sorarız.

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Şu ara herkes fırsatçı. Acele etmeyin, Cem abi'nin dediği gibi İstanbul'dan da fiyat alın.

Yorum bağlantısı
Ahmet Gül
Bir saat önce, Cem Işık yazdı:

bence kastamonu’da böyle bir afet olduğundan el mecbur yaptıracaklar diyorlar.Ben olsam istanbul’da bayilerinden fiyat isterim. İsterseniz fotoğrafları yollayın, buradan tanıdık vasıtasıyla fiyat alalım sana gelse kaça yaparsın diye. Ali usta pdrc otonun ortağı. Diğer ortaktan sorarız.

Gideceğim birkaç yer kaldı abi. Böyle fiyatlar isterlerse Ankara ya da İstanbul’a götürmeyi düşünüyorum. Bu süreçte bana çok destek oldunuz. Teşekkür ederim. 

28 dakika önce, Sani Gerşon yazdı:

Şu ara herkes fırsatçı. Acele etmeyin, Cem abi'nin dediği gibi İstanbul'dan da fiyat alın.

Haklısınız Sani Bey. Millet fırsat peşinde onu gördüm. Ağlayanın parası gülene yarar mı onu ben bilmem. Beklemekte fayda var. 

Yorum bağlantısı
Tuncay Çataloğlu

Şu anda Kastamonu fırsatçılarla dolu maalesef. Bir arkadaşın arabasına da 15 bin fiyat çekmişler. 5 ini kasko karşılıyormuş, gerisini cepten istemiş. Tamir gereken araba sayısı fazla olduğu için ustalar çabuk yapıp para kazanacakları arabaları seçiyor. Bunu tanıdık bir kaportacı bizzat söylemiş. En doğrusu beklemek. 

Yorum bağlantısı
Haluk Şentürk

O kadar para verene kadar arabayı komple boyatirim. Varsın değeri düşsün

Yorum bağlantısı
Koray Demir
(düzenlendi)

Bugün Toyota servisindeydim durum vahim.

tarihinde Koray Demir tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Haluk Şentürk

Doluya yakalananın psikolojisi de bozuluyor, uzun zaman kara bulutlara gıcık oluyorsun. Acaba dolu yağar mı diye enteresan planlar yapıyorsun. Geçmiş olsun herkese, hele arabasını çok sevene zulüm....

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 7 ay sonra...
Ahmet Gül

Yine Kastamonu’ya dolu yağdı maalesef ☹️ Bu sefer ilçelerde hasar var, merkezi teğet geçti. 

http://www.pusulagazetesi.com.tr/kastamonu-o-kabusu-yeniden-yasadi-122038-haberler.html

Bu işin sonu nereye gidecek, ne yapacağız bilemiyorum. Her sene Mayıs ve Eylül ayları kabus gibi geçiyor. Geçen hafta da dolu yağdı, bu hafta da. Artık araba bakmaktan bile soğudum. Alsak ne olacak, her gün bu korkuyla yaşanmaz ki. Tarımla uğraşanların durumu daha da kötü. Bir yıllık emek, yatırım beş dakikada telef oluyor.  Ne yazık ki insanlar doğanın dengesini bozdukça doğa da intikamını böyle alıyor. İyi günlerimiz gibi geliyor bunlar. Allah sonumuzu hayr etsin. 

• Üzgün 1
Yorum bağlantısı
Ahmet Gül

34c7fba91e342a994819786fdc611b70.jpg
Üç gün arayla dolu yağıyor, galiba yeni sınavımız bu [emoji4]

Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray
(düzenlendi)

epey iriymiş gerçekten. çakıl taşı gibi. kafaya düşse yarar.

tarihinde Dogan Arsiray tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Off yine fena yağmış... 

Çok geçmiş olsun.. 

Var mı sizde bişey. ?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ahmet Gül

Benim bulunduğum yere yağmadı ama merkez caddede tüm ağaçların yaprakları yerdeydi. Hasar var mıdır bilemiyorum. Beni artık doludan ziyade, doğa endişelendirmeye başladı. Yaşlılarımız eskiden olmazdı böyle şeyler diyorlar, el birliğiyle doğayı katlettik ona üzülüyorum. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Yaşlılarımız eskiden olmazdı böyle şeyler diyorlar, el birliğiyle doğayı katlettik ona üzülüyorum. 

Olmazdı. Dolu yağardı ama böyle yağmazdı.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Oğulcan Akıncıoğlu

Eskişehirde de haftada bir yağar oldu.Bugun hava süperdi arabayı yıkayayım dedim.Kurulama aşamasında birden yağmur başladı o ara kaçırdım aracı kapalı biryere arkasından dolu başladı.

78a8071e3c55c6e9f238e7b5dafbb5ee.jpg

• Beğen 1
  • Üzgün 1
Yorum bağlantısı
Rıdvan Ergün

Bir meslektaş bulutlardan şüphelenip meteorolojiyi aramış. Orta büyüklükte dolu bekleniyor diye whatsapp grubundan bilgi verdi. Tedbirimizi aldık sayesinde.

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Mehmet Göktürk
13 dakika önce, Ahmet Gül yazdı:

Biz Pontusluyuk 😁

Valla göçmendir günlükçüdür onlar yerlisi Ermenidir.  :) 

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Sayfayı silmişler. Göremedim.

Geçmiş olsun.

Araç üstü sabit şemsiye şart oldu size.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...