İçeriğe Yönlendir

20 BEN 18 Skoda Superb Elegance.

Hakan Tarım

Recommended Posts

Ebrar Tüfek
Hakan Tarım yazdı:

Abzurt birşey değildi benimki, 1000 rmslik birşeydi hepitopu. 

Ama onu bile kafa kaldırmıyor artık. 

Bi yandan düşünüyorum bundaki sistemi komple yeni alacağım arabaya aktarıp, multivana güzel bi sq sistem yapayım, sonra diyorum ki ona vereceğim para ile arabanın modelini yükseltirim. Ciddi yüksek fiyatlar, sq bir mid takımı fiyatına cam çerçeve indiren spl sistem yaparım ben.

Yorum bağlantısı
Hakan Tarım
Ebrar Tüfek yazdı:

Bi yandan düşünüyorum bundaki sistemi komple yeni alacağım arabaya aktarıp, multivana güzel bi sq sistem yapayım, sonra diyorum ki ona vereceğim para ile arabanın modelini yükseltirim. Ciddi yüksek fiyatlar, sq bir mid takımı fiyatına cam çerçeve indiren spl sistem yaparım ben.

Öyle çok paralar gitmiyor, makul fiyatlara çok tatlı şeyler yappılabiliyor, misal benimki. Tek anfi ile işi bitirenler var. forza 8.9 ile :) 

Yorum bağlantısı
Ebrar Tüfek
Hakan Tarım yazdı:

Öyle çok paralar gitmiyor, makul fiyatlara çok tatlı şeyler yappılabiliyor, misal benimki. Tek anfi ile işi bitirenler var. forza 8.9 ile :) 

Midler, componentler çok pahalı, gerçekten o parayı hakedecek sesi varmı merak ediyorum sq hiç dinlemedim :)

Yorum bağlantısı
Hakan Tarım
Ebrar Tüfek yazdı:

Midler, componentler çok pahalı, gerçekten o parayı hakedecek sesi varmı merak ediyorum sq hiç dinlemedim :)

ses yükseklikle alakalı değil kardeşciğim, kalite de önemli veyahut her sesi çıkarabilmesi de önemli. Bir kere güzel bi sq donanımlı bir araç dinle normal aracında dinlediğin müziklerde başka başka seslerin de olduğunu farkedeceksin. 

Yorum bağlantısı
Ali Gök
(düzenlendi)
Servet Aydın yazdı:

Osilaskop, 300watt kör yük 2 ohm, frekans generatör ve 14.4 volt 150

şanzıman beyninden teybe bir ara kanal çekiyim görün o zaman ses nasıl kaliteli oluyor. sanki zeki müren arka koltukta sanırsınız :D 

bu arada alıntıladığım cümleyi kağıda yazıp ezberliycem ara sıra cümle için de kullanırım acayip hoşuma gitti okurken 🤣

tarihinde Ali Gök tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ebrar Tüfek
(düzenlendi)
Hakan Tarım yazdı:

ses yükseklikle alakalı değil kardeşciğim, kalite de önemli veyahut her sesi çıkarabilmesi de önemli. Bir kere güzel bi sq donanımlı bir araç dinle normal aracında dinlediğin müziklerde başka başka seslerin de olduğunu farkedeceksin. 

Denizliye yolum düşerse bi çayını içmeye gelirim abi, bide senin sistemi dinlemek isterim :)

tarihinde Ebrar Tüfek tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Hakan Tarım
(düzenlendi)

Bugün philips AEA2700/12 bluetooth optic çıkışlı aletimizi ilave ettik sistemimize. Sub kutusu da düzenlenip takıldıı. 

Artık işlemciye optic olarak giriyoruz. Ses rengi ciddi anlamda değişti. Güzelleşti oh miss. 

https://www.philips.com.tr/c-p/AEA2700_12/bluetooth-adaptoerue

tarihinde Hakan Tarım tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Emre Şimşek

Abi hazır lafı geçmişken bu optik ses çıkışı iyi bir şey mi yani? Benim tvde de optik ses çıkışı koymuşlar bir de kulaklık çıkışı var. Kulaklık çıkışına logitech’in 2+1’ini taktım beğenmedim geri çıkarttım. Aynı hoparlörü optik çıkışa adaptörle bağlasam mesela iyi ses alır mıyım dersin?

Yorum bağlantısı
Hakan Tarım
Emre Şimşek yazdı:

Abi hazır lafı geçmişken bu optik ses çıkışı iyi bir şey mi yani? Benim tvde de optik ses çıkışı koymuşlar bir de kulaklık çıkışı var. Kulaklık çıkışına logitech’in 2+1’ini taktım beğenmedim geri çıkarttım. Aynı hoparlörü optik çıkışa adaptörle bağlasam mesela iyi ses alır mıyım dersin?

Optic çıkışta çoğu cihazda sese müdahele etmeden yollanır. Benim teyp aptx desteği yok hem de ses müdahelesi var, aynı müziği teybin bluetoothuna bağlanıp yolladığım ile filipis cihazın bluetoothuna bağlanıp yolladığımda bariz ses kalitesi farkı oluyor. 

Sizin meseleye gelince tvnin optic çıkışından ev sinema sistemine girerseniz (tahminimce) tv ünitesi sese müdahele etmeden sisteme yollayacak. Ses sisteminiz ne kadar iyi olursa dijitalden analog sinyale daha kaliteli çevirilip hoparlörlere yollanacak. 

Ama adaptör vs sanmıyorum kaliteye bir fark oluşturacağını. 

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Sinan Akgöl
(düzenlendi)

Videoyu izlerken bilgisayar masasına bir beyaz masa örtüsü laci kuşak yarım yağlı beyaz peynir, beyaz leblebi ve meyve tabağı geldi. :D 

tarihinde Sinan Akgöl tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Cem Işık
Sinan Akgöl yazdı:

Videoyu izlerken bilgisayar masasına bir beyaz masa örtüsü laci kuşak yarım yağlı beyaz peynir, beyaz leblebi ve meyve tabağı geldi. :D 

Bana kavun da geldi ..

• Beğen 1
  • Mutlu 3
Yorum bağlantısı
Cem Işık
Servet Aydın yazdı:

Bizim bi 70lik vardı anam

Pavyon usulü hesap gelir abi aman derim

• Beğen 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Hakan Tarım
Servet Aydın yazdı:

Sanki 1.5 2 khz gibi seslere distorsiyon var

Abi kablolar anca pişiyor. RTA yapılmadı daha.

Yorum bağlantısı
Hakan Tarım
Servet Aydın yazdı:

Keşke takmadan rodajı yaosaydın

Az kaldı abi. 2 ay içinde biter nasipse. Sonra ölüm vuruşu yapılacak 😎

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Sinan Akgöl

Zevke bakınız, Maksim gazinosuna gitmek için için Şıkoda, Amerika Nevada çöllerinde borla dinlemek için Ford... 

Bizde hayaller 

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...