İçeriğe Yönlendir

Bugün Aracınız İçin Ne Yaptınız?

Mehmet Ozyurek

Recommended Posts

Çağlar Bayur
Mehmet Ozyurek yazdı:

Çok ciddi konuşalım çünkü çok indirim var :)

Rahmi bey in kartı ile gelene ne var?

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Rahmi bey in kartı ile gelene ne var?

Rahmi Bey hatırı büyük.
Ona hepsini açarız.
Eee, biz de koç ailemli olduk [emoji2960]

Benim primler düşüyor desene. [emoji28]
Yorum bağlantısı
Cem Işık
Mert Gulkokan yazdı:

araç brandası olacak ama içinde doluya karşı koruyacak bir katman ya da malzeme olacak sanırım iyi satardı iyi fikir bence :)

Düşünmüşler bizden önce:) 

https://ty.gl/czzyt3b9

Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen
Cem Işık yazdı:

Dolgu değil de şişme yatak gibi hava olsa daha iyi korur sanırım, işi bitince söndür kaldır.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Nidya Aslan
Mert Gulkokan yazdı:

araç brandası olacak ama içinde doluya karşı koruyacak bir katman ya da malzeme olacak sanırım iyi satardı iyi fikir bence :)

katılıyorum. girişimciler buna el atmalı havalar fena bu kış :=)

Yorum bağlantısı
Erdem Dertsiz

katlanır ayna yaptım :) 

öyle ayna alıp takmadım yanlış anlaşılmasın :)

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Nidya Aslan

arkadaşım kullanmış pek işe yaramıyor dedi ben de güvenemedim halı battaniye gönlüm rahatladı :)

Yorum bağlantısı
Oğuzkan Erışık
Erdem Dertsiz yazdı:

katlanır ayna yaptım :) 

öyle ayna alıp takmadım yanlış anlaşılmasın :)

Videosunu attın mı abi kanala ?

Yorum bağlantısı
Murat Gedik
Mehmet Ozyurek yazdı:

Tescil tarihi eski olan dedim. yani, arabayı aldığın tarihten itibaren 7 gün içinde kasko yaptırmazsan, poliçe aşamasında ve hasar anında bu fotoğraflar isteniyor. 

Mehmet abi ben Ankara'da iki yıl kaskosuz kullandım arabayı. Sonra eşim ehliyet aldı ve kullanmaya başlayınca ne olur ne olmaz diye kasko yaptırdım. Hiç ne fotoğraf istediler ne de arabaya baktılar. 

Yorum bağlantısı
Adnan Çakır

Haftalık banyomuzu yaptık [emoji371]09de1cacbf047dcd597b142ba0eec552.jpg9c73e165ba75f257750f2a874c82efe1.jpg

• Beğen 7
Yorum bağlantısı
Furkan Bakırel

Aldığım kablo ile yeşil menüyü aktif ettim buradan aracın desteklediği bir çok özellik aktif veya pasif hale getirilebiliyor.e5e2a0c32d2d66aab9bb4af8914f95b6.jpg

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Alptuğ Özcan
Adnan Çakır yazdı:

Haftalık banyomuzu yaptık emoji371.png

Haftalık banyo ne güzel.

Arabayı 3 aydır yıkatamadım zamansızlıktan. En fazla su tutup geçebiliyorum o da 3 ayda 2 veya 3 defadır.

arabama acıyorum

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Adnan Çakır
Haftalık banyo ne güzel.
Arabayı 3 aydır yıkatamadım zamansızlıktan. En fazla su tutup geçebiliyorum o da 3 ayda 2 veya 3 defadır.
arabama acıyorum
Haftada bir temizlik hakkı Arexons cilalı şampuanla güzelce bir köpük banyosu sonrada bol durulama arkasından jant lastik parlatma olmazsa olmazımız.
Yorum bağlantısı
Erdem Dertsiz
Oğuzkan Erışık yazdı:

Videosunu attın mı abi kanala ?

Daha çekemedim kardeşim ya.

Yorum bağlantısı
Furkan Bakırel

Bluetooth'u aktif hâle getirdim yanlızca sesli yönlendirme ve telefon görüşmesi yapılabiliyor.Yönlendirme de Türkçe dil desteği yok .
dLOABS.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Yücel Metin

İyi akşamlar arkadaşlar, aracıma yaptığım kil uygulamasını paylaşıyorum. 

Son bir ay içerisinde nerede olduğunu bulamadığım bir demir tozu sorunum oluştu, aracımın özellikle tavan ve kaputta demir tozuna daha yoğun olarak maruz kalmış. Uygulamaya başlamadan aracımı yıkadım, güneş görmeyen serin bir yerde uygulamayı yaptım. Aldığım kilin çeyrek kadarını keserek sıcak suda biraz bekleterek yonurdum. Fıs fıs ile ıslattığım kaporta yüzeyine   bastırmadan kili uyguladım aracı yaklaşık bir saatlik uğraş ile de emir tozundan arındırdım. Aracımı tekrar yıkadıktan sonra cila uygulaması yaparak işimi bitirdim.

Kullandığım malzemeler:

Boya temizleme kili : 25 tl

Kil için Fısfıs içerisine doldurulmuş  sabunlu su

Çbs silikonlu cila.    :25 tl

Cila için sünger ve pamuk: 5 tl

Başlamadan önce  demir tozu:

6jY7C6.jpg 

Uygulama yapılan bölge  sağ taraf yapılmayan sol taraf

jfXUKj.jpg

Uğraşımın sonucu

mHpeTN.jpg

• Beğen 6
Yorum bağlantısı
Münir Nurettin Taşova
Adnan Çakır yazdı:

Haftalık banyomuzu yaptık emoji371.png

Ev önünde rahat rahat araba yıkamak ne güzel. 😊

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Yücel Metin

Arkadaşlar merhaba, elimden geldiğince aracımın bakım ve onarımlarını kendim yapmaya çalışıyorum. 

Bugün 200 bin km' de olan  megan 3 DCI aracımın egr valfini temizledim. Söktüğümde beklediğimden daha temiz bir valf buldum, Rus kullanıcıların videoları gözümü korkutuyordu.

Tiner, balata spreyi, tel fırça kullandım yaklaşık 2 saatlik çalışma yaptım, soğutma suyu bağlantıları zorladı Euro 5 ler biraz zor Euro 4'e göre .

vn8kwZ.jpg

heQYUC.jpg

wwxvLD.jpg

dEvAd7.jpg

kZYrhr.jpg

qBeLUm.jpg

• Beğen 14
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Murat Gedik yazdı:

Mehmet abi ben Ankara'da iki yıl kaskosuz kullandım arabayı. Sonra eşim ehliyet aldı ve kullanmaya başlayınca ne olur ne olmaz diye kasko yaptırdım. Hiç ne fotoğraf istediler ne de arabaya baktılar. 

Şirketine göre değişiyor tabi.. 

Ancak poliçe aşamasında istemeyenlerin çoğu hasar anında istiyor. 

İstemeyen de var. 

Onlar da hasar olunca incelemeye sevk ediyor. Müfettiş gönderiyor vs. 

Fotoğraf iyidir. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Cem Işık yazdı:

450 tl yazıyor. Naylon kumaş içine basit ince bi sünger koyulsa yapılabilecek şeyi adamlar 450 liraya satıyor. Vay arkadaş

Yorum bağlantısı
Oğuzkan Erışık
Yücel Meta yazdı:

Arkadaşlar merhaba, elimden geldiğince aracımın bakım ve onarımlarını kendim yapmaya çalışıyorum. 

Bugün 200 bin km' de olan  megan 3 DCI aracımın egr valfini temizledim. Söktüğümde beklediğimden daha temiz bir valf buldum, Rus kullanıcıların videoları gözümü korkutuyordu.

Tiner, balata spreyi, tel fırça kullandım yaklaşık 2 saatlik çalışma yaptım, soğutma suyu bağlantıları zorladı Euro 5 ler biraz zor Euro 4'e göre .

vn8kwZ.jpg

heQYUC.jpg

wwxvLD.jpg

dEvAd7.jpg

kZYrhr.jpg

qBeLUm.jpg

Maşallah ne kurum bağlamış. Güzel sonuç almışsınız elinize sağlık.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Yücel Metin
(düzenlendi)

@Oğuzkan Erışık hocam teşekkürler. Evet tavsiye ederim iyi bir temizlik oldu. Sıradaki projem araştırıyorum dpf'yi sökmeden nasıl temizlerim

tarihinde Yücel Meta tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Alptuğ Özcan
Yücel Meta yazdı:

Sıradaki projem araştırıyorum dpf'yi sökmeden nasıl temizlerim

Takipteyim

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...