İçeriğe Yönlendir

Bugün Aracınız İçin Ne Yaptınız?

Mehmet Ozyurek

Recommended Posts

Gökhan Albayrak

Sağlı sollu rot başı ve kolu ile 6 adet NGK buji siparişi verdim, malum sevgililer günü yaklaşıyor, süpriz yapıcam :)

• Beğen 7
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Gökhan Albayrak
43 dakika önce, Alpay Sumer yazdı:

😁

FB_IMG_1549908551774.jpg

En sevdiğim. Eşime bugün aldıklarımı söyledim, buji deyince “sevgililer günü geliyor değil mi!” dedi. :D

• Mutlu 4
Yorum bağlantısı
Bahadır Taşpolat
On 09.02.2019 at 20:39, Ersin Özkaya yazdı:

Katalizör takıldı ve egzoz muayenesi yapıldı.

katalizör yokken muayeneden geçmedi mi araç?

Yorum bağlantısı
Ersin Özkaya
58 dakika önce, Bahadır Taşpolat yazdı:

katalizör yokken muayeneden geçmedi mi araç?

Evet .kat iptali vardı. 0.50 mg çıkıyordu sonuç.kat takınca 0.28 mg ile geçti.

Yorum bağlantısı
Bahadır Taşpolat
5 dakika önce, Ersin Özkaya yazdı:

Evet .kat iptali vardı. 0.50 mg çıkıyordu sonuç.kat takınca 0.28 mg ile geçti.

bilgi için teşekkür ederim, aynı araçtan bende de varda. bende düşünüyordum kat iptalini 

Yorum bağlantısı
Ersin Özkaya
8 saat önce, Bahadır Taşpolat yazdı:

bilgi için teşekkür ederim, aynı araçtan bende de varda. bende düşünüyordum kat iptalini 

Tavsiye etmem .kalırsınız egzozdan.ayrica bunlarda çift kat var ve pahalı.manifoltunda sökülmesi lazım.oda ayrı bir işçilik.kesinlikle uzak durun derim .

Yorum bağlantısı
Bahadır Taşpolat
8 saat önce, Ersin Özkaya yazdı:

Tavsiye etmem .kalırsınız egzozdan.ayrica bunlarda çift kat var ve pahalı.manifoltunda sökülmesi lazım.oda ayrı bir işçilik.kesinlikle uzak durun derim .

aradaki fark nasıl oldu biraz yorum yapabilirmisiniz?

bide bendeki araç dv6 motor tek katalitik ve tek sonda susturucu var. 2005 model ruhsatta 2006 kasa tdci motor 

Yorum bağlantısı
Ersin Özkaya
(düzenlendi)
1 saat önce, Bahadır Taşpolat yazdı:

aradaki fark nasıl oldu biraz yorum yapabilirmisiniz?

bide bendeki araç dv6 motor tek katalitik ve tek sonda susturucu var. 2005 model ruhsatta 2006 kasa tdci motor 

Himm.sizinki dizel mış.farkli ozmaan.kendin için dersem araç belli hırıltılı çalıştı iptalden dolayı ve beni hep rahatsız ediyordu.alt devirlerde biraz hızlanma vardı.kat takınca ses azaldı ve alt devir üst devir farkı kalmadı.bence iptal etmek gereksiz yere masraf.Ki artık bariz muayene sorunu var.

tarihinde Ersin Özkaya tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Gökhan Albayrak

jgAgJm.jpg

Kargo geldi ama hanım sevinmedi, biraz da yüzü düştü. Şimdi gidip güzel bir buket yaptırayım da değişmez sevgilimin gününü de kutlayayım.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu
1 dakika önce, Gökhan Albayrak yazdı:

Kargo geldi ama hanım sevinmedi, biraz da yüzü düştü. Şimdi gidip güzel bir buket yaptırayım da değişmez sevgilimin gününü de kutlayayım.

anahtarlıkta kargodan mı geldi. :) hoşuma gitti. 

kargoda yanlış günde gelmiş bu gün her kapı çaldığında beklentiler yüksek. :elisopali:

Yorum bağlantısı
Gökhan Albayrak
33 dakika önce, Mehmet Kazancıoğlu yazdı:

anahtarlıkta kargodan mı geldi. :) hoşuma gitti. 

kargoda yanlış günde gelmiş bu gün her kapı çaldığında beklentiler yüksek. :elisopali:

Anahtarlık ezelden bende ;)

Akşam zopa yiyecem valla, yarın foruma girmezsem adıma kayıp ilanı verin. Önce hastaneleri sorgulayın lütfen.

Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu
1 dakika önce, Gökhan Albayrak yazdı:

Anahtarlık ezelden bende ;)

Akşam zopa yiyecem valla, yarın foruma girmezsem adıma kayıp ilanı verin. Önce hastaneleri sorgulayın lütfen.

akşamdan bir ambulans göndereyim hazırda beklesin kapıda ne olur ne olmaz 

önlem olarak istersen kurye ile eve sen gitmeden bir iki paket gönder hafifletici sebep olsun senin için yanlız hatırlatayım fazla ağır ve havaleli bir şey seçme hem kurye pahalı tutar hemde akşam kafana atarsa canını çok yakar. :) 

yani diyorum ki yükte hafif ama pahalı bir şey olsun 

https://www.google.com/search?q=zen+diamond&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwiZ7t3z97rgAhUGzIUKHVe4D4QQ_AUIDygC&biw=1366&bih=625 

bunların içinden seç 

Yorum bağlantısı
Gökhan Albayrak
2 dakika önce, Mehmet Kazancıoğlu yazdı:

Fiyata göre sırala seçeneğini bulamadım :D :D  Abi bugün ayın 14 'ü. Allah kahretsin o Valentin 'i. 14 şubat diye gün mü olur, yap 15.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Harun Kocaçalışkan

Orjinal lisansli şemsiyemizi aldik. (Made in China)

0RpjlZ.jpg

• Beğen 6
Yorum bağlantısı
Mehmet Yeter
16 dakika önce, Mustafa Arıkan yazdı:

Trafik sigortası yaptı Mehmet abi :) 

586TL

Biz de bugünleri görebilecek miyiz? Hayırlı olsun. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Alişan YILMAZ

Arabanın içini led yapmak için çinden fazlasıyla farklı lümenlerde led sipariş ettim bakalım elimizden neler gelecek :)

Yorum bağlantısı
Gökhan Albayrak

Dün rot kolları ve başları ile z rotlar, bunlara ilave körükleri değişti. Birde 6 adet buji NGK marka ile değişti. Çıkanlar idare eder seviyedeydi ama iyi ki değişmişim. Motor daha sessiz şimdi. İşçilik 150₺. 

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen

Keşke dizellerde buji değişimi ile sessizleşse, dikiş gibi geziyorum. Yakıt tüketimi 0 olunca ses yok, gaz verince başlıyor, enjektör büyük ihtimal

Yorum bağlantısı
Gökhan Albayrak
38 dakika önce, Ahmet İhsan Akşen yazdı:

Keşke dizellerde buji değişimi ile sessizleşse, dikiş gibi geziyorum. Yakıt tüketimi 0 olunca ses yok, gaz verince başlıyor, enjektör büyük ihtimal

Büyük konuşmak istemiyorum (535d almazsam) dizel benim için 2014 ‘de Civic almamla bitti. Daha da açılsın istemiyorum. Benzinle neredeyse aynı fiyat. Pek bi tasarrufu kalmadı. 

Yorum bağlantısı
Seçkin Kaçar

Cumartesi motor takozu ve z rotları değişti,benim araba bayağı sessizmiş.😊

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hüseyin Maviş
(düzenlendi)

Buraya mı yazayım, yoksa "Satılık otomobiller" başlığı altına mı yazayım diye kararsız kaldım, sonunda buraya yazmaya karar verdim.

Dün Tuncay ustayla telefonla görüştüm, triger kayışının 5 yıl önce 90000 km. de değiştirdiğimi henüz 44000 km. geçtiğini söyledim. "1 yıl daha kullanabilirsin hocam" dedi. Arabamı satılığa çıkardım, alan kişide sıkıntı olur diyerek doğruca iş yerine gittim. Triger seti+Devirdaim değişecek denildi. Baktılar yağ pompası oringinden hafif yağ sızıyor dediler, tamam orayı da yapın dedim. Ancak o bölümde conta olmadığından silikonla yapılacağı ve bir gün bekledikten sonra yağ konulabileceğini, dolayısıyla arabanın gece burada kalacağını söylediler. Ona da tamam dedim. Gelmişken fren hidroliğini arabayı alalıdan beri hiç değiştirmemiştim, komple onu da değiştirelim dedim. Bir de akü sabitleme demiri (aparatı) yoktu arabada, Çünkü aldığımda akü yüksek olanlarındandı, ben geçen yılbaşı orijinal boyut (veya alçak) akü almıştım ama parçacılarda bulamamıştım. Neyse arabayı bırakıp evime döndüm.

Bugün haberleştik Tuncay ustayla gittim, İlhan usta akü demirini takıyordu. Sağ olsun Tuncay usta o aparatı hurdacıdan aldırmış.

Gittiğimde test sürüşü falan yapılmıştı, hesaplaştık ve vedalaştık.

Dönüş yolunda araba sanki hafiflemiş, fren daha sağlıklı gibi geldi. Tabii ki psikolojik olabilir.

tarihinde Hüseyin Maviş tarafından düzenlendi
  • Beğen 6
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...