İçeriğe Yönlendir

Bugün Aracınız İçin Ne Yaptınız?

Mehmet Ozyurek

Recommended Posts

Okay Kaygusuz
20 saat önce, Nihat Palolu yazdı:

Devirdaim ara ara su kaçırıp ayrıca ses de yapıyordu, servise gitti bu fatura çıkınca :shok: arabayı kullanınca :)

DYakal.jpg

hersey negüzel sökülüp takılıyor masallah +++ yazılıyor. birde işcilik yazıyorlar adamın ocagına incir agıcı dikerler bunlar.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Alişan YILMAZ
On 07.04.2019 at 15:31, Mehmet Yeter yazdı:

Alişan hocam yanlışla oldu. Hız sabitleyiceden hızı ayarlarken araç daha iyi hızlanmakta ancak gaza bastığımda aynı etkiyi alamıyorum nedeni ne olabilir? 

Tepkimenin geç olması hocam, tepkimeyi artırmak için pedal box kullanılıyor amacı zaten bu

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Alpay Sumer
6 dakika önce, Nihat Palolu yazdı:

Ön lastikler arkaya, arkalar öne geçti, balans yapıldı.

6adl1E.jpg

Bu olayi hakikaten merak ediyorum acikcasi..Ben nedense her lastige yaziyorum hep ayni kaliyor lastikler iyimi ediyorum kötümü acaba?🤔

Yorum bağlantısı
Metin Akbal
Bu olayi hakikaten merak ediyorum acikcasi..Ben nedense her lastige yaziyorum hep ayni kaliyor lastikler iyimi ediyorum kötümü acaba?[emoji848]

Zaten 4 yilda degistirdigim icin bende cok o islere girmiyorum. 1 kere yaptim o isi ilk virajda arabanin arkasi atti [emoji16]

Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen

Çekiş olan lastikler daha çok eriyor, dengeli olması için yapılıyor ama lastiğin son demlerinde yapmamak lazım, iyi lastiği arkadan alıp kötü lastik takmak sıkıntı olabilir.

Yorum bağlantısı
Nihat Palolu
1 saat önce, Alpay Sumer yazdı:

Bu olayi hakikaten merak ediyorum acikcasi..Ben nedense her lastige yaziyorum hep ayni kaliyor lastikler iyimi ediyorum kötümü acaba?🤔

Önler erken aşındığı için 10-20 binde bir yer değiştiriyorum.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Coşkun Basan

Muayene ettirdim sağlıklı çıktı 9f665f6b9c2672ab85fd3009624b2abb.jpgd605297d3182caf8b8480196fbb1b4fb.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Koray Demir
3 dakika önce, Coşkun Basan yazdı:

Muayene ettirdim sağlıklı çıktı 

Geçmiş olsun. Bu alandan nefret ediyorum muayene teknisyeni her seferinde patinaj ile kaldırıyor arabayı istasyon amirine özellikle sordum bi keresinde baskı balata testi için yapılıyormuş tabi yersen bi gün atıvercek asfalyalarım.

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
19 dakika önce, Koray Demir yazdı:

Geçmiş olsun. Bu alandan nefret ediyorum muayene teknisyeni her seferinde patinaj ile kaldırıyor arabayı istasyon amirine özellikle sordum bi keresinde baskı balata testi için yapılıyormuş tabi yersen bi gün atıvercek asfalyalarım.

Burada da aynısını yapıyorlar. Acemiliklerine yoruyorum ben.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Coşkun Basan

Teşekkürler Önümdeki aracı patinaj ile kaldırdı Allah dan bana diğer eleman geldi o insaflı idi [emoji4] Her sene gidiyoruz alıştım artık

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Burak Değer

Piano Black detaylar yapıldı. (krom sis farları ve üst panjurun alt tarafına)
8 yıldır kirli olan motoru iyi bir usta tarafından gerekli önlemler alınarak yıkatıldı.
Araba bir güzel yıkanıp fotoğrafını çektim [emoji56]cdce72904fb149fdd50e5186dbed724d.jpg58e911a0a60d440590ac74a1a3af418a.jpg8c05cbfbdb2b07d9ab855b5d26e1794c.jpg649a9bcb1c72114fc59ac31e31c89bf8.jpg2602fad0a3d37282932ac750530c2ce9.jpg4a0c1c279431b53605a4335735ec8181.jpg

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Vasfi Gişten

Parklar için Philips led ampul almıştım arıza ışığı yakmıştı öyle kullanıyordum dün hız sabitleyici devreye girmedi ne yaptıysam açamadım. İnternette araştırırken patlak ampüllerin buna sebep olabileceği yazılmış bende çıkarıp halojenlere döndüm hız sabitleyici düzeldi. Philips dedik arıza ışığı olayını düşünmüşlerdir dedik ama öyle değilmiş 😑

Yorum bağlantısı
Metin Akbal
Parklar için Philips led ampul almıştım arıza ışığı yakmıştı öyle kullanıyordum dün hız sabitleyici devreye girmedi ne yaptıysam açamadım. İnternette araştırırken patlak ampüllerin buna sebep olabileceği yazılmış bende çıkarıp halojenlere döndüm hız sabitleyici düzeldi. Philips dedik arıza ışığı olayını düşünmüşlerdir dedik ama öyle değilmiş [emoji58]
Passata bixenon yapmistik on farlar arizaisigi yakinca arka stoplarda yanmiyordu, bazen parklar yanip plakalar yanmiyordu. Yeni arabalar bi degisik. Motor ariza verir ABS ESP isigi yakar [emoji16]
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Gökhan Albayrak

Diyarbakır Borusan yetkili servise götürdüm, sürücü airbag için geri çağırma yapılmıştı. Söküp baktılar, bişe yok gidebilirsiniz dediler yolladılar. Ciğerin üstüne de acayip bi yağmur yedim sonra eve geldim. 150₺ ‘ye götürüp getirdi bizi. Diyarbakır ‘da da gezdirdi. Oh. Mis. 

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Gökhan Albayrak
(düzenlendi)

Silecekler iyice su koyverdi, sileceksepeti.com 'dan Bosch Twin siparişi geçildi. 125 tl gibi bi meblağ. Hayırlı olsun.

tarihinde Gökhan Albayrak tarafından düzenlendi
Aerotwin-Twin
Yorum bağlantısı
Murat Atagenç
(düzenlendi)
6 dakika önce, Gökhan Albayrak yazdı:

Silecekler iyice su koyverdi, sileceksepeti.com 'dan Bosch Aerotwin siparişi geçildi. 125 tl gibi bi meblağ. Hayırlı olsun.

Orijinal rüzgarlıklı sileceği yok mu aracın üzerinde? 

tarihinde Murat Atagenç tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Gökhan Albayrak
1 dakika önce, Murat Atagenç yazdı:

Orijinal rüzgarlıklı sileceği yok mu aracın üzerinde? 

Sökülebiliyor o rüzgarlık

Yorum bağlantısı
Mehmet Atlıhan

Led siparişim geldi fakat yerine olmadı. Sanırım araya bir parça lazım. Araç s-max mondeo ile aynı da olabilir. Daha önce takan varmı? c09e7ca1f2ca36a2f0b6afa8f8d74f20.jpg930230612ec5cf827b75d5fa58089bf3.jpg

Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen

Focus da öyle, elektrik soketi aynı zamanda ampül tutucu, LED in arkası olduğu için direk takmak mümkün değil.

Yorum bağlantısı
Recep Demirci

Periyodik bakım 12bin km sonra yaptık hava,yağ,polen filtreleri değişti motor yağı eskisi boşaltılıp yenisi kondu antifiriz eklendi. LPG filtresi değişti.

Birkaç haftaya kadar Otomatik Şanzuman yağı değişimide olacak. Ufak tefek bazı kusurlarıda düzelteceğim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...