İçeriğe Yönlendir

Bugün Aracınız İçin Ne Yaptınız?

Mehmet Ozyurek

Recommended Posts

Sani Gerşon
Ali Darbaz yazdı:

Abi havalar yine 3 4 derece soğuduğu için tekrar hava bastım. 39 yaptığım lastikler hepsi 37 derece olmuştu. Eşit miktarda düştükleri için gözetim altında tutuyorum. 

ACtC-3fkgR3tmLNZucpfD5I1TI-I9BYHgjl8-cmI

Jeep ne alaka? Algıda seçicilik yapıyorum :)

• Beğen 1
Mesajın linki
Ali Darbaz
Sani Gerşon yazdı:

Ben sadece arabayı park ettiğim kapı ağzını dikkat çekmek için çektim. 

• Beğen 1
Mesajın linki
Metin Akbal
Sani Gerşon yazdı:

Aracım Jeep servis bakımlıdır Cruze olduğuna bakmayın :)

Mesajın linki
Yücel Meta
(düzenlendi)

İyi günler abilerim, arkadaşlarım. Megane 3 DCI EDC aracımın bugün elektrik destekli direksiyon kalibrasyonu, far sensörü hassasiyeti, kumandayla camları kapama gibi gizli özellikleri açma işlerini yaptım.

Renault aracı olan her kullanıcının edinmesi gereken  yazılımlar Pyren ve DDT4ALL. Amatör bir kullanıcı bile çok rahatlıkla  Renault aracıyla ilgili işlerini bu iki yazılımla yapabilir, sorusu olan arkadaşlara yardım edebilirim.

WzgsSH.jpg

Renault araçlara bağlanmak için  elm327 pıc18f25k80 çipli arıza tespit cihazı gerekiyor.

YouTube Buğra meraklısına kanalından gerekli kurulum bilgilerini edinebilirsiliniz.

tarihinde Yücel Meta tarafından düzenlendi
  • Beğen 3
Mesajın linki
Oğuzkan Erışık
(düzenlendi)
Yücel Meta yazdı:

İyi günler abilerim, arkadaşlarım. Megane 3 DCI EDC aracımın bugün elektrik destekli direksiyon kalibrasyonu, far sensörü hassasiyeti, kumandayla camları kapama gibi gizli özellikleri açma işlerini yaptım.

Renault aracı olan her kullanıcının edinmesi gereken  yazılımlar Pyren ve DDT4ALL. Amatör bir kullanıcı bile çok rahatlıkla  Renault aracıyla ilgili işlerini bu iki yazılımla yapabilir, sorusu olan arkadaşlara yardım edebilirim.

WzgsSH.jpg

Renault araçlara bağlanmak için  elm327 pıc18f25k80 çipli arıza tespit cihazı gerekiyor.

YouTube Buğra meraklısına kanalından gerekli kurulum bilgilerini edinebilirsiliniz.

Megane 2 için neler yapabiliriz :) ?

Akşama hemen gelirim :) 

Abiiii kanal kaynıyor maşallah :) 

Adaptif sis ambians aydınlatma falan hepsini istiyorum 😵

tarihinde Oğuzkan Erışık tarafından düzenlendi
Ekleme
  • Beğen 1
Mesajın linki
Sani Gerşon

@Tahir İlter nerede ya. Okusun buraları :)

• Beğen 1
  • Mutlu 1
Mesajın linki
Çağlar Bayur
Sani Gerşon yazdı:

@Tahir İlter nerede ya. Okusun buraları :)

camları elma sirkesi ile siliyordu en son

• Mutlu 2
Mesajın linki
Mehmet Yeter

Çağlar abi geçenlerde cam suyunun içine bulaşık makinesi temizleyici koyan gördüm bulaşık makinesi detarjanı değil sadece makineyi temizlemek için kullanılan sıvı. Yararı var mıdır? Makine için almıştım deneyeyim dedim içeriğine baktım yüzde 5 asit yazısını görünce vazgeçtim. 

• Mutlu 1
Mesajın linki
Mustafa Tüfekçi
Mehmet Yeter yazdı:

Çağlar abi geçenlerde cam suyunun içine bulaşık makinesi temizleyici koyan gördüm bulaşık makinesi detarjanı değil sadece makineyi temizlemek için kullanılan sıvı. Yararı var mıdır? Makine için almıştım deneyeyim dedim içeriğine baktım yüzde 5 asit yazısını görünce vazgeçtim. 

Camsil koyarım ara ara

@Selçuk Bakış unonun konusu nerde ya.

Mesajın linki
Çağlar Bayur
Mehmet Yeter yazdı:

valla iyi fikir

Mustafa Tüfekçi yazdı:

Camsil koyarım ara ara

sonra fıskiye motorum neden bozuldu

Mesajın linki
Selçuk Bakış
Mustafa Tüfekçi yazdı:

Camsil koyarım ara ara

@Selçuk Bakış unonun konusu nerde ya.

Hiç resim çekmedim açıkçası, hafta sonu resim çekebilirsem açayım :) 

Mesajın linki
Arda Bülent Güzel
+5 Bg

ZhjSyn.jpg

NwXKUz.jpg

Hayırlı olsun Selçuk ağam
  • Beğen 1
Mesajın linki
Selçuk Bakış
Arda Bülent Güzel yazdı:

Hayırlı olsun Selçuk ağam

Estağfirullah Ağam ne haddime :D 

Mesajın linki
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...