İçeriğe Yönlendir

Bugün Aracınız İçin Ne Yaptınız?

Mehmet Ozyurek

Recommended Posts

İlkay Başaran

Haftaya vize var. Yine far ampulü patladı. 2 vizedir vize esnasında oatlıyordu ve kalıyordum. Bu sefer tutturamadı.

Geri vites müşürü de bozuldu aynı anda. Onu da değiştik. Tamponu sökeceğiz diyor elektrikçi. Söktürmeden değiştirttim. Şu kapaktan haberi olan yok.

IMG-20221108-WA0020.jpeg

IMG-20221108-WA0022.jpeg

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Aydın Sert
İlkay Başaran yazdı:

Haftaya vize var. Yine far ampulü patladı. 2 vizedir vize esnasında oatlıyordu ve kalıyordum. Bu sefer tutturamadı.

Geri vites müşürü de bozuldu aynı anda. Onu da değiştik. Tamponu sökeceğiz diyor elektrikçi. Söktürmeden değiştirttim. Şu kapaktan haberi olan yok.

Passatta da bu şekilde.

Bilmeyen de tampon inecek diyor işte:D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
İlkay Başaran yazdı:

Şu kapaktan haberi olan yok.

haberi vardır da, senin tükkan kiralarından haberin var mı , en sevilmeyen müşterisin :mangal:

• Teşekkür 1
  • Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen
Evren Erakçora yazdı:

Fren sistemi hatası verdi benim araç çalıştırırken ,akü gidici galiba.

Muhtemelen, benim de çalıştığı gibi elektrikli direksiyon hatası verip hemen gidiyordu hata.

Koray Demir yazdı:

5 sene gitmiş gayet iyi bir süre.

Aynen, kışı çıkarsa iyiydi ama, kasko sigorta bakalım hep bu ara :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Oğuzkan Erışık
İlkay Başaran yazdı:

IMG-20221108-WA0020.jpeg

IMG-20221108-WA0022.jpeg

Sağ far oradan kolay ama sol için daha zor. Hele makyajsız kasada mercekli far varsa ora eziyet. Tamponu sökmek 5 dk. Daha kolay 😄

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hayrettin Gücin

Uzun zamandır araştırıyordum Türkiyede bulamadım.Kamiq de gözüm alışmış hoşuma gidiyordu. Arkacam yan rüzgarlık lar. Sonunda oğlum Çin den sipariş geçti, bizde taktık. 

IMG_20221110_230634.jpg

IMG_20221110_230649.jpg

IMG_20221110_230708.jpg

• Beğen 7
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Hayrettin Gücin yazdı:

Uzun zamandır araştırıyordum Türkiyede bulamadım.Kamiq de gözüm alışmış hoşuma gidiyordu. Arkacam yan rüzgarlık lar. Sonunda oğlum Çin den sipariş geçti, bizde taktık. 

IMG_20221110_230634.jpg

Beğendim.. şık olmuş. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hayrettin Gücin
Mehmet Ozyurek yazdı:

Beğendim.. şık olmuş. 

Bencede Mehmet bey, ancak kamiq kırmızı idi ve kırmızıda ki görüntü daha harika oluyordu. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
H.Cenk Bayrakçı

Kamiq'den memnun musunuz hocam? Hanımın poloyu verip bundan mı alsak diyoruz. 

Yorum bağlantısı
Hayrettin Gücin
H.Cenk Bayrakçı yazdı:

Kamiq'den memnun musunuz hocam? Hanımın poloyu verip bundan mı alsak diyoruz. 

Ben memnundum, içi ferah, karoq dan daha memnunum tabii

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
H.Cenk Bayrakçı
Hayrettin Gücin yazdı:

Ben memnundum, içi ferah, karoq dan daha memnunum tabii

Karoq daha büyük tabi. Canlı olarak kamiq inceleme fırsatım olmadı, siz kullanınca sorayım dedim. Sağolun. :good1:

Yorum bağlantısı
Evren Erakçora

Aküyü değiştirdim, inci gorilla 60a 600cca, fiyat 1100tl. Uygun gibi geldi bana.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Arif Aykın

Kaza sonrası arabada bazı aksaklıklar oluştu ve almam gecikmişti. Alırken de hem benim hem kaportacı arkadaşımın beğenmediği yerler mevcuttu bu sebepten tekrar bıraktım sağ ön çamurlukta tekrar işlem yapıldı. Çalıştığım yer gereği aracımda aşırı şekilde toz ve çamur yığıntısı oluştuğundan araba artık sarı renk görünüyordu. Bende boya koruma yaktırdım tekrardan artık kendim tıkamaya çalışacağım daha çok arabayı yıkamacıda çok iyi yıkanmıyor sanırım. Maşallahınızı eksik etmeyin lütfen. 

JCXTBy.jpg

JCXHnh.jpg

JCXISp.jpg

JCXYFM.jpg

JCXLXn.jpg

JCXx96.jpg

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Oğuzkan Erışık
Arif Aykın yazdı:

Kaza sonrası arabada bazı aksaklıklar oluştu ve almam gecikmişti. Alırken de hem benim hem kaportacı arkadaşımın beğenmediği yerler mevcuttu bu sebepten tekrar bıraktım sağ ön çamurlukta tekrar işlem yapıldı. Çalıştığım yer gereği aracımda aşırı şekilde toz ve çamur yığıntısı oluştuğundan araba artık sarı renk görünüyordu. Bende boya koruma yaktırdım tekrardan artık kendim tıkamaya çalışacağım daha çok arabayı yıkamacıda çok iyi yıkanmıyor sanırım. Maşallahınızı eksik etmeyin lütfen. 

JCXTBy.jpg

JCXHnh.jpg

JCXISp.jpg

JCXYFM.jpg

JCXLXn.jpg

JCXx96.jpg

Maşallah. Ne kazası abi? Ben kaçırdım sanırım konuyu. Geçmiş olsun 

Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Selim Bilgin yazdı:

İstanbul kışlıklara ne zaman geçiyoruz? 

Aralığın ilk haftasına kadar gece en düşük 7-9 derece. Gündüz 10-18 arası. Bence erken

Yorum bağlantısı
Selim Bilgin
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Aralığın ilk haftasına kadar gece en düşük 7-9 derece. Gündüz 10-18 arası. Bence erken

Bence de, yazık lastiklere. 

Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız
Selim Bilgin yazdı:

İstanbul kışlıklara ne zaman geçiyoruz? 

Sabah saatlerinde 5 derecenin altına düşmeye başlayınca geçmek lazım bence. İstanbul için daha çok erken. Ancak ben genelde kışlıklara erken geçiyorum çünkü kışın az yol yaptığım için lastiklerin dişleri aşınmadan sertleşmeye başlıyor. Bu sebeple kışlığı erken geçip yazlık lastiğin ömrünü uzatıyorum. 

Kışın yaptığım yol, toplam yolun % 20'si kadar. Kışın da her gün araç kullanan için bu yöntem yanlış tabi. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Arif Aykın
Oğuzkan Erışık yazdı:

Maşallah. Ne kazası abi? Ben kaçırdım sanırım konuyu. Geçmiş olsun 

16 eylülde yaptık kardeşim sağolasın. 

Yorum bağlantısı
Metin Akbal
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Selim Bilgin yazdı:

Bence de, yazık lastiklere. 

Öyle de kışlıklar eskimiyor ona yazık 😊

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu

Kış lastikleri hava sıcak ve ıslak zeminde tehlikeli. Tutunamıyor

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Kış lastiği tercihimi ıslak zemin puanına göre yaptım.

Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Mahmut Yıldız yazdı:

Kış lastiği tercihimi ıslak zemin puanına göre yaptım.

sıcaklık? Kış lastiği 20 derecede farklı, 5 derecede farklı davranıyor

Yorum bağlantısı
Metin Akbal
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Senin lastikler iyi değil diyecem de TS860 bende de var. Karda beklediğim gibi değil :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...