İçeriğe Yönlendir

Bugün Aracınız İçin Ne Yaptınız?

Mehmet Ozyurek

Recommended Posts

Gökhan Albayrak

Dün olaylı bir şekilde ilk muayenesini yaptırdım. Allah kimseyi laf dinlemez cahille muhatap etmesin. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Gökhan Albayrak
Bir saat önce, Alpay Sumer yazdı:

Gokhan bey Ben demistim size bi konuda.. Acaip stres bisey😊

Hocam genç delikanlı bi çocuk muayene yaptı geldi kaldı dedi. Xenon orjinal değil sonradan takılmış dedi. Açtım vin dekoder sistemini girdim şaseyi gösterdim bu sefer de blastlar farklı marka sağ orjinal değil dedi. Dedim ki orjinali 2500₺, dedi binme o zaman. Aldım evrakı elinden baktım otomatik far ayarı yok yazmış. Aradım genel merkezlerini durumu anlattım şikayet kaydı oluşturdum. Gittim istasyon müdürüne durumu ona anlattım adam geldi far yıkamasını görünce bu orjinal dedi açtım şeseden donanım listesini de gösterdim adam ikna oldu. Her insanın bir eşref saati bi de eşek saati var, bizim elemanın eşek saatine denk gelmişsin hocam dedi, sıra verdi tekrar muayeneye girdi ve geçti bitti. 

• Beğen 14
Yorum bağlantısı
Arda Bülent Güzel

Hocam genç delikanlı bi çocuk muayene yaptı geldi kaldı dedi. Xenon orjinal değil sonradan takılmış dedi. Açtım vin dekoder sistemini girdim şaseyi gösterdim bu sefer de blastlar farklı marka sağ orjinal değil dedi. Dedim ki orjinali 2500₺, dedi binme o zaman. Aldım evrakı elinden baktım otomatik far ayarı yok yazmış. Aradım genel merkezlerini durumu anlattım şikayet kaydı oluşturdum. Gittim istasyon müdürüne durumu ona anlattım adam geldi far yıkamasını görünce bu orjinal dedi açtım şeseden donanım listesini de gösterdim adam ikna oldu. Her insanın bir eşref saati bi de eşek saati var, bizim elemanın eşek saatine denk gelmişsin hocam dedi, sıra verdi tekrar muayeneye girdi ve geçti bitti. 

Eşşek saati geldi ise kötek saati geldi demektir. Adama bak ya la zibidi benim zamanımı çalmaya ne hakkın var. Hocam geçmiş olsun.
  • Beğen 3
Yorum bağlantısı
Gökhan Albayrak
3 dakika önce, Arda Bülent Güzel yazdı:

Eşşek saati geldi ise kötek saati geldi demektir. Adama bak ya la zibidi benim zamanımı çalmaya ne hakkın var. Hocam geçmiş olsun.

Ben işimi kotarmanın keyfini yaşadım. Çok takılmadım. Kim bilir belki de her şeyi düzgün düzenli açıkladığım için iyice sinirlendi. Neyse ya sonuçta 21/12/2020 ye kadar muayene derdi yok. 

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Bir arkadaş için sıfır araç showroom baktım, çıkışta gidip çamurlu kaputuma öpücük kondurdum...

• Beğen 5
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Sezgin Yılmaz

st170 farlarına kavustum sonunda :)

sağdan akan trafige göreler şimdilik şubata geldiğimde uzman ellere teslim edicem :)

LlEN61.png

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Sezgin Yılmaz
5 dakika önce, Servet Aydın yazdı:

İçinde mandal var. Soldan veya sağdan akan trafiğe göre ayar yapılan 

abi bi kutu ingiliz sömürge çayı ile gelirim :)

• Beğen 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Celal Aydın

- Benzin mazot farketmez, Shell'den ne zaman şaştıysam sonunda pişman oldum. Varsın 0.5 lt fazla yaksın.

Al benden de o kadar Selim abi.
Shell’den başka yere cesaret edemiyorum, öyle bir güveni var ki bende.
Ben hiç almadığım gibi, birkaç kez babam ve amcam katkısız ucuz mazot almıştı, ilk izlenimde sıkıntı yoktu ama araca yüklenince çekiş düşüklüğü bariz olmuştu.
Shell pahalı lakin, plakam sistemlerinde tanımlı, ayda 400₺’ye 15₺ puan yüklüyor zubizu’dan. Ayriyeten kendi puanını da damla damla yüklüyor. 3-5 ay sonra bakıyorum 70-80₺ civarı puanım oluyor.
Devede kulak gibi görünse de, fena rakamlar değil.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın
59 dakika önce, Sezgin Yılmaz yazdı:

abi bi kutu ingiliz sömürge çayı ile gelirim :)

Saatleri ayarlayalım 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
2 saat önce, Sezgin Yılmaz yazdı:

sağdan akan trafige göreler şimdilik şubata geldiğimde uzman ellere teslim edicem :)

Bu şekilde kullanma.. 

Adam çaya tav oldu sonuçta.. Gecikince çekirdek de istiyor.. 

• Beğen 1
  • Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Mehmet Yeter
3 saat önce, Sezgin Yılmaz yazdı:

LlEN61.png

Hayırlı olsun Sezgin hocam kartalda parlatma işi yapan güzel bir yer var.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

Farlar hayırlı olsun. Montaj için şemaları vardı pinlerle ilgili. Üzerinde far seviye motoru var mı. Manuel ayara adapte oluyor ben takmıştım 839f488bc05a62a79280c90faf76d4d7.jpg

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Sezgin Yılmaz
Hayırlı olsun Sezgin hocam kartalda parlatma işi yapan güzel bir yer var.
Farların komple elden geçmesi gerekiyor.
Bavula sığdırıp başına bişey gelmeden ülkeye sokabilirsem bu revizyon ve temizlik şart

MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Farlar hayırlı olsun. Montaj için şemaları vardı pinlerle ilgili. Üzerinde far seviye motoru var mı. Manuel ayara adapte oluyor ben takmıştım 839f488bc05a62a79280c90faf76d4d7.jpg
Evet o konuyu aradım bulamadım. 4 sene önce yine bu farları alma girişiminde bulunmuştur o konuyu buldum [emoji3]Far motoru yok sanırım 8£ a çiftini satıyorlar .

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
9 saat önce, Gökhan Albayrak yazdı:

dedi binme o zaman

Burada ağız göz dalardım.

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi
25 dakika önce, Sezgin Yılmaz yazdı:

Farların komple elden geçmesi gerekiyor.
Bavula sığdırıp başına bişey gelmeden ülkeye sokabilirsem bu revizyon ve temizlik şart

Evet o konuyu aradım bulamadım. 4 sene önce yine bu farları alma girişiminde bulunmuştur o konuyu buldum emoji3.pngFar motoru yok sanırım 8£ a çiftini satıyorlar .

Golf 4 far motoru uyuyor diye hatırlıyorum. Hella kare tip motor

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Gökhan Albayrak
1 saat önce, Sani Gerşon yazdı:

Burada ağız göz dalardım.

Çare değil ki. Ağız burun kırsam iş göremez raporu alıp benden para koparır. Param olsa E60 alırım onu döverek harcamam. Zaten müdürü bu lafı söyleyerek dövmekten beter etti. Yeter. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu
(düzenlendi)
5 saat önce, Servet Aydın yazdı:

Forddan anlayan uzman biri lazım farları takarken. Ama inkiliş çayı vermem. 

Ben anlamam ama çay içmeye gelirim 😎 yerli çaya fit olurum one öyle çay dedin mi has ve has Türkiye'de yetişmiş çay olacak

tarihinde Mehmet Kazancıoğlu tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sezgin Yılmaz
Golf 4 far motoru uyuyor diye hatırlıyorum. Hella kare tip motor
Far motorları üzerindeymis . Farların içinde bir mandal ile soldan trafiğe uygun hale gelebiliyormus bu olaya çok sevindim blast ve ampuller de üzerindeymis [emoji3] sadece şirkette ki değişim gerekli sanırım simdilik
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...