İçeriğe Yönlendir

Bugün Aracınız İçin Ne Yaptınız?

Mehmet Ozyurek

Recommended Posts

Emre Şimşek

300316137dc169da1814cf1d64eba17f.jpg

Muayeneye hazırlık, katalizör takılıyor. Lpgli ilk muayene olacağı için emisyona da girmek zorundaymış.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Sezgin Yılmaz
Emre Şimşek yazdı:

Muayeneye hazırlık, katalizör takılıyor. Lpgli ilk muayene olacağı için emisyona da girmek zorundaymış.

Euro 4 mü takiliyor? Bide tutar nedir?

Yorum bağlantısı
Yusuf Berke
Okay Kaygusuz yazdı:

hararet 90dn düşüyorsa termostat arızalı caravella kac model di 2004 üstünde bu sistem yok t4lerin hepsi gögüs sökülüp bu işlem yapılacak

babamın arabada istiyorda zaman yok ona

2008 bendeki, termostat değişeceğiz o zaman. Sağolasın :) 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Emre Şimşek
Sezgin Yılmaz yazdı:

Euro 4 mü takiliyor? Bide tutar nedir?

Öncelikle 2 yere sordum ilki euro 4 olmazsa muayeneden geçmez dedi, ona da 750₺ fiyat verdi. Diğeri bu arabanın orijinalinde euro 2 ya da euro 3 olması gerektiğini söyledi. İnsanlar taktığı malzemenin kalitesizliği yüzünden normları karşılamadığı için muayeneden kaldığını söylüyor dedi. Euro 3 için 600₺ seramik, 700₺ metal olanı dedi. Ben de 600₺ verip seramik taktırdım. Muayeneden biraz zor geçtim ama bunun sebebi katalizörün yeni takılmış olması dediler. Bir iki gün sonra aynı sıkıntıyı yaşamazmışım. 
Ekzoz muayenesi 65₺ yarın tüv muayenesi yapılacak kısmetse.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sezgin Yılmaz
Öncelikle 2 yere sordum ilki euro 4 olmazsa muayeneden geçmez dedi, ona da 750₺ fiyat verdi. Diğeri bu arabanın orijinalinde euro 2 ya da euro 3 olması gerektiğini söyledi. İnsanlar taktığı malzemenin kalitesizliği yüzünden normları karşılamadığı için muayeneden kaldığını söylüyor dedi. Euro 3 için 600₺ seramik, 700₺ metal olanı dedi. Ben de 600₺ verip seramik taktırdım. Muayeneden biraz zor geçtim ama bunun sebebi katalizörün yeni takılmış olması dediler. Bir iki gün sonra aynı sıkıntıyı yaşamazmışım. 
Ben 450 ye euro 4 taktirmistim 4 ay once fiyatlari uçuşa geçmiş resmen. Çıkanı da 150 liraya satmistim . Ocakta muayene var bakalım işlevini yerine getiriyor mu.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Emre Şimşek
Sezgin Yılmaz yazdı:
Emre Şimşek yazdı:

Ben 450 ye euro 4 taktirmistim 4 ay once fiyatlari uçuşa geçmiş resmen. Çıkanı da 150 liraya satmistim . Ocakta muayene var bakalım işlevini yerine getiriyor mu.

Ben geçen sene sorduğumda yine benzer bir fiyat vermişti. Burada biraz yüksek fiyatlar. İlk sorduğum adam zam gelecek diyordu.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

yeni kat ile tam tersine emisyon çok düşük çıkmalı , universal kat ların malzemesi dandik o yüzden, ama işe yarıyor şimdilik, metaller daha uzun ömürlü ama süzme kabiliyetleri farklı

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Emre Şimşek
Çağlar Bayur yazdı:

yeni kat ile tam tersine emisyon çok düşük çıkmalı , universal kat ların malzemesi dandik o yüzden, ama işe yarıyor şimdilik, metaller daha uzun ömürlü ama süzme kabiliyetleri farklı

Neden bilmiyorum ama ısıtmak için epey uğraştılar

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hüseyin Maviş

Aracımı kayınbiraderime sattım. 5 Ocakta teslim edeceğim, yeni araç arayışındayım.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Ali Kangal

Turbo susturucu degişti turbo hava emiş degişti radyatör petegi temizlendi yağ mazot filtresi karter alt muhafaza degişti radyatör petegine giriş ten su verdiler çeşmeden ilaçlı fazla pislik çıkmadı petekten 1147tl. hepsi

b96c246b32c8ccfa544253d60a60f8e4.jpg

Yorum bağlantısı
Ali Kangal
Turbo susturucu nedir. İlk defa duydum 
soldaki turboya baglı olan çıkışta
Bende yeni duydum ahmet beyden
Yorum bağlantısı
Ali Kangal
Bu parça abi, bazı sitelerde manifold susturucu, bazı sitelerde turbo susturucu diye geçiyor.
https://www.varcanlarhortum.com/ilan/ford-focus-ii-c-max-i-16-tdci-peugeot-407-16-hdi-citroen-c5-16-hdi-manifold-susturucu-borusu-1339/detay
Ben senden okudum ahmet bey
Servet abi manifold susturucu veya turbo susturucu imiş tamircide aynen ikiside isimle söyledi
Yorum bağlantısı
Hakan Gürsu

Bugün aracımı Osman Ustaya götürdüm 90 bin bakımında neler yapılacak diye, bakım harici  triger ve şanzıman yağı değişecek. Fren disklerini be balatalatının durumu iyiymiş iyi oldu yırttık onlardan. :)

Yorum bağlantısı
Ali Kangal

Arkadaşlar focus 2 iç sıcaklık sensörü nasıl sökülür temizleyecegim de daha önce söken varsa

Yorum bağlantısı
Okay Kaygusuz
(düzenlendi)

carsamba aksamı bir araba yaptım persembe evdeydim aksamınada bir mk4 golf yaptım işler bitti dedikce cıkıyor kısmet müsterilerim

VQYeT0.jpg
VQYUdY.jpg

tarihinde Okay Kaygusuz tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ali Kangal

Bu rom yazılımı degilmi güncel olanmı acaba yıksa eskimi

993d8022271f15924343bcf3dfd235e4.jpg

fotograf niye ters dönüyor

Yorum bağlantısı
Vasfi Gişten

Arka koltuklarda lekeler vardı almadan önce var mıydı aldıktan sonra mı oldu bilmiyorum. Soft99 far temizleme seti almıştım bunu hediye göndermişlerdi bugün koltuklarda denedim süper sonuç aldım çok güzel çıkardı. 

LvmNWJ.jpg

Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen

Geçen gün gelen silbak silecekleri taktım. İzmir'de sanayiden bilmediğim bir marka almıştım, atlama ve ses yapıyordu havalar soğuduğundan beri, silbak gibisi yok aynı para üstelik.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...