İçeriğe Yönlendir

Araç Kamerası Tavsiyesi

Öner Kurukuz

Recommended Posts

Metin Akbal
Ahmet Karaayvaz yazdı:

malzeme kalitesi vs nasıl ? aküden elektrik alma kablosunu göndermedi mi ? 

Ben kamerayı genel olarak beğendim. Malzeme kalitesi de güzel. Park kitini ayrıca gönderdiler henüz kargoda. Takip numarası attılar da amazon harici gönderdikleri için takip yapamıyorum.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Emre Şimşek

Selamlar. Arkadaşla birer tane kamera alacağız.

Ben diyorum: Viofo WM1 2K 30FPS QHD Wifi GPS’li Araç Kamerası alalım (3946₺)

O diyor:  Viofo A139 Pro 4K HDR Sony Starvis 2 Sensör 5GHz WiFi GPS'li Araç Kamerası alalım (8785₺)

Şöyle bir değerlendirdiğimde ikisi de aynı sensörü kullanıyor, gece görüşleri ikisinin de güzel eminim, fakat onun istediği 4k benim istediğim 2k. 5GHz wifinin benim için bir önemi yok hatta olmadığı daha iyi. Bir de 139'a park modu kiti eklenebiliyor. Ben şu ana kadar A119'da kullanmış değilim.

Siz ne diyorsunuz? Kullanan var mı bunları?

Yorum bağlantısı
Metin Akbal

Park kiti aküyü yiyor orası kesin. Ayarlanın voltajın altına düşünce akım çekmeye devam ediyor. Başıma geldi. Akü yeni ise 2 günden fazla araç çalışmayacaksa akü iptal.

Ben ekransız kamerada rahat hissetmiyorum. Ekran açıkken çalıştığını gördüğüm için endişe duymuyorum :)

Benim Clio ya aldığım Redtiger i da değerlendir derim. A129 kullanıyorum şu an biliyorsun. Beni bayağı memnun etti. Çift kamera wifi hediye 32 gb kart. Ayrıca satıcıyla iletişime geçince hediye park kiti de yolladılar. Kampanya döneminde Amazondan 3000 e almıştım. Şu an 3500 lira civarı. Geçen hafta 3300 e satıldı.

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Emre Şimşek
Metin Akbal yazdı:

Park kiti aküyü yiyor orası kesin. Ayarlanın voltajın altına düşünce akım çekmeye devam ediyor. Başıma geldi. Akü yeni ise 2 günden fazla araç çalışmayacaksa akü iptal.

Ben ekransız kamerada rahat hissetmiyorum. Ekran açıkken çalıştığını gördüğüm için endişe duymuyorum :)

Benim Clio ya aldığım Redtiger i da değerlendir derim. A129 kullanıyorum şu an biliyorsun. Beni bayağı memnun etti. Çift kamera wifi hediye 32 gb kart. Ayrıca satıcıyla iletişime geçince hediye park kiti de yolladılar. Kampanya döneminde Amazondan 3000 e almıştım. Şu an 3500 lira civarı. Geçen hafta 3300 e satıldı.

Benim A119'da park kiti yok park modu var, açık bırakıyorum kamerayı o kadar ezmiyor aküyü :D

Arkadaşla Redtiger'a da baktık alıcı gözle ama tipini beğenmedik :biggrin: Bu arada arkadaş da sana A129 Duo'yu satan arkadaş ;)

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Metin Akbal
Emre Şimşek yazdı:

Benim A119'da park kiti yok park modu var, açık bırakıyorum kamerayı o kadar ezmiyor aküyü :D

Arkadaşla Redtiger'a da baktık alıcı gözle ama tipini beğenmedik :biggrin: Bu arada arkadaş da sana A129 Duo'yu satan arkadaş ;)

Satılık A129 duo park kitli akü yiyen cinsten :D Redtiger tipi biraz değişik haklısın. Dışarıdan sırıtıyor da. Kullanım pratikliği açısından ben daha çok beğendim. Camda modül kalmadan vantuzu sök, arka kamera kablosu daha ince her yerden rahat geçti, ekran daha kullanışlı, menü daha basit.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Emre Şimşek

Yarın arkadaşa montaj yapacağım. Yani arabasına 😬

IMG_2468.jpeg

• Mutlu 5
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...