İçeriğe Yönlendir

1975 Renault 12TL Restorasyon

Evren Barış Özbek

Recommended Posts

Mehmet Ozyurek

Mükemmell.. 

Ellerine sağlık.. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Metin Akbal
şu göstergenin asaletini, hayalet ekranlarda aramasın yeni nesil.
gerçi bu araçlarla yıllarını geçirmeyen bilmez.
Maşallah

Yeminle aklimdan bu gecti ilk. Aklimdan gecen ise asagidaki dusuncem :)

Bu Reno 12 lerde km ibresi gobek atiyor muydu ben mi yanlis hatirliyorum komik bir ani ve detaydir benim icin :)

Masallah kesenize bereket kolay gelsin :)
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Bahadır Akdemir

Evren çok güzel olmuş.,emeğine sağlık.Güle güle kullan kazasız cezasız inşallah.Çok beğendim çok.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

:nazar: damdan düşenin halinden, düşmüş olan anlar. elinize emeğinize sağlık çok başarılı bir sıfırlama olmuş

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Bu işi alan kaportacıya helal olsun.. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Evren Barış Özbek
(düzenlendi)

Herkese ayrı ayrı teşekkür ederim. 😃Benim en büyük şansım, ustalarımın benle beraber aynı heyecana sahip olmasıydı. 

tarihinde Evren Barış Özbek tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sami Demirpaz

Maşallah, hatırlıyorum konunun açıldığı zamanı. Hatırladığımız iyi oldu.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Cem Işık

Çok güzel bir yenileme olmuş,abicim ellerine sağlık, güzel günlerde sağlıkla kullanırsın inşallah..

Bu kasa bir araç resmi kayıtlara göre bizim de var, olur da bir gün aracı  bulabilirsem ben de aynı projeyi düşünüyorum. (çok uzun hikaye olduğundan detay vermek istemedim)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Selim Kaya

Dacia 'nın bu kasada Sport modeli ile Coupe versiyonunun olduğunu biliyor muydunuz?

77b05860da595eef3e18141159737a7e.jpg

587_dacia-1410-sport.jpg

Bir de Dacia markasıyla görselleri dolaşan Dacia 1300 Concept var ki akıllara zarar bir geri dönüş olmuş.

Resmi bir çalışma mıdır bilinmez ama çalışma harika.

977.jpg?6280

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Tahir Ak

Bir saat önce, Recep Selim Kaya yazdı:

Dacia 'nın bu kasada Sport modeli ile Coupe versiyonunun olduğunu biliyor muydunuz?

Bir de Dacia markasıyla görselleri dolaşan Dacia 1300 Concept var ki akıllara zarar bir geri dönüş olmuş.
Resmi bir çalışma mıdır bilinmez ama çalışma harika.

abooo dehşet render.
biliyordum biri bu arabaların tasarımına sadık kalarak konsept de olsa bir tasarım yapacağını. zira bu araçların bir ruhu var kesinlikle

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Aydın Sert

Evren abi emeğine sağlık. Muhteşem olmuş...:bravo:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Bahadır Taşpolat

abi emeğinize sağlık koskocoman bir maşallah diyelim. keşke istediğiniz gibi kumlatma imkanı olabilseymiş ömürlük olurmuş. bide boyacı macunu o kadar basmasaymış keşke :(

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Saygın Can Oğuz

Evren eline sağlık ne güzel yapmışsın.

Bizde 78 sedan TL vardı. Yalnız ne çabuk çürüyor bu arabalar, neyse ki günümüz araçları böyle değil.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hüseyin Maviş

Öncelikle emeğinize sağlık. Sabırlı ve çok güzel ekip çalışması olmuş.

Ben 76 modelini kullanmıştım TL sini. Onda westinghouse yoktu. Siz sonradan taktırmış olmalısınız.

Hatta Ilgaz dağlarında arabada eşim, 2 çocuğum ve bir de yeğenim varken fren patlamıştı. Zar zor durdurup frenlerin havasını alıp Çankırı Renault servisine girdim, durumu anlattım. "Bizim yapacağımı sen yapmışsın" deyip işlem yapmadan beni göndermişlerdi. Bu anımı da depreştirdiniz.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Evren Barış Özbek
(düzenlendi)
4 saat önce, Selçuk Bakış yazdı:

@Evren Barış ÖzbekAbi eski konunu bulup yenisi ile birleştirdim, eskisinde resimler kaybolmuştu.

Saygılarımla.

Selçuk 6. sayfadaki fotoğrafların olduğu ilk mesajı konunun en başına ekleyebilir misin? ☺

tarihinde Evren Barış Özbek tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış

Selçuk 6. sayfadaki fotoğrafların olduğu ilk mesajı konunun en başına ekleyebilir misin? [emoji5]
Tabi ki abicim ilgileniyorum.

Bilgisayara geçer geçmez hallederim

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Evren Barış Özbek
Bir saat önce, Selçuk Bakış yazdı:

Tabi ki abicim ilgileniyorum.

Bilgisayara geçer geçmez hallederim

Teşekkür ederim.

Yorum bağlantısı
Fatih Evcin

Tebrik ederim emeğinize ve sabrınıza hayran kalmamak elde değil.

Kaportacıyla boyacıyla uğraşması büyük dert özellikle Bursa'da hele hele 16 ayyy:) 

konu sevdiğim bir film izler gibiydi resmen, hem bitsin istedim sonucu merak ettiğim için bir an önce , hemde bittiği için üzüldüm :(
 :nazar:

Yorum bağlantısı
İnan Çınar
19 saat önce, Çağlar Bayur yazdı:

nasıl satabiliyorlar bu kadar ucuza mal edebiliyorlar çok ilginç.

Bugün ben de gördüm  bu ilanı. Foruma girip @Evren Barış Özbek in aracı mı diye konuya bakarken Mehmet hocamın paylaştığını gördüm.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...