İçeriğe Yönlendir

Vw Passat B8

Servet Aydın

Recommended Posts

Mehmet Kazancıoğlu
(düzenlendi)
Servet Aydın yazdı:

Ne var la yaşımda 

benden büyük olduğun kesin. kim uğraşacak manuel vites ile bak otomatik ile keyfine :) 

Ali Darbaz yazdı:

Otobanda adam kaç defa vites değiştiriyorki , zatı torklu makine. Ben 90 torklu alet ile en fazla rampada 3e düşüyom. Servet paşanın passatı 6 sabit giderdi. 

otoban derken, onun gittiği yerlere benim hayallerim bilem gidemiyor ne otobanı :) asfalt yol bulursa şükür etsin :kihkih:

tarihinde Mehmet Kazancıoğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mert Yeldan
Servet Aydın yazdı:

Arabayı hala görüşmedim iyimi. Aradılar dedim işim var, biz gelip alalım dediler, tansiyonum düştü 

Ovvv kutuda büyük var

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın
Dogan Arsiray yazdı:

aa şaft mı koptu çok geçmiş olsun.

Olm bi dur 

Mert Yeldan yazdı:

Ovvv kutuda büyük var

Şamsiye getirdiler. Neyi ima ettiler anlamadım 

• Beğen 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Erkan Işık
Ali Darbaz yazdı:

Servet abi Passat mı bozuldu. 

Keşke manual passat alsaydın. 

Ali ömür geldi geciyor giden zaman geri gelmiyor ayrıca zevkin hesabı yapılmaz 

Mehmet Kazancıoğlu yazdı:

benden büyük olduğun kesin. kim uğraşacak manuel vites ile bak otomatik ile keyfine :) 

otoban derken, onun gittiği yerlere benim hayallerim bilem gidemiyor ne otobanı :) asfalt yol bulursa şükür etsin :kihkih:

Kızım bile bana baba benım fiestayı satalım bana da bir passat alalım dıyor kızım bile passatın tadını almıs bu arada 141 le radarada gırmıs bana dıyor nerde gırdın sen dedım bın kapıda var ama duzgun kullan :)) ikinci passata şimdilik gerek yok dedım 

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz

Bu tarafta yağmur atıştırıyor, inşallah yağmur için getirmişlerdir :D

• Beğen 3
  • Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Erkan Işık

Bilmiyorum sizden  tarafda yagmur nasıl,  cuma gununden beri yagmur yagıyor boluya,  bugun persenbe yarın ve cumarteside yagmur gösteriyor,  gittiler 1200 rakıma bir göl yapdılar, bolunun rakımı 700 nem  desen  yuzde 90  o bıcım 24 derecede araba klıma açıyorum bızım yagmurlar sizden tarafa gelıyor dıye semsıye gndermişlerdir :))

Yorum bağlantısı
Hacı Şenyurt
Şemsiye derken sanırım şu cafe şemsiyelrinden değildir umarım. Yoksa bir incir ağacı durumundan şüphelemmeye başlayabiliriz. [emoji848][emoji848][emoji848]
Yorum bağlantısı
Hasan Karabekiroglu
Önder Özcan yazdı:

Bazı sırları ifşa

Tap Sikrıt mı bunlar ? Cia, Fbi, MI6 vs biliyor mu ?

Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
Erkan Işık yazdı:

Ali ömür geldi geciyor giden zaman geri gelmiyor ayrıca zevkin hesabı yapılmaz 

Kızım bile bana baba benım fiestayı satalım bana da bir passat alalım dıyor kızım bile passatın tadını almıs bu arada 141 le radarada gırmıs bana dıyor nerde gırdın sen dedım bın kapıda var ama duzgun kullan :)) ikinci passata şimdilik gerek yok dedım 

Hocam para lazım öyle bir zevk için. :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın
(düzenlendi)

Emminin bu konuda yazacağı mesajları ciddiye almayın. Feyk onlar. Ben bişey yapmadım benim kusurum yok olanlarla 

tarihinde Servet Aydın tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Metin Akbal
Servet Aydın yazdı:

Cok cok inceydi 😂😂

VW nin neden şemsiye bolmesi yaptigini simdi anladim 😁

Yorum bağlantısı
Uğur Kamil

Geçmiş olsun Servet abi.
dsg'nin elinde sonunda arıza yapmasını bekliyorduk ama sendeki arızaya daha önce hiç denk gelmedim herkes farklı şikayetleri olurdu.

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

Kavrama hatası 😛 olayi kavrayamamis b8. Ayni sıkıntı U13 de de vardı nükleer reaktör meme yapmış

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Adnan Çakır
Benle alakası yok imalat hatası var 

Cidten mi? [emoji15] Daha 20 bin olmadan mı ? [emoji848] Tamam Servet suçlu da DSG yi yapan da hiç suç yok mu [emoji6]

Geçmiş olsun bu arada.

Yorum bağlantısı
Koray Demir
(düzenlendi)

Hani bitmişti mekatronik hataları? Ne şekilde kullanılırsa kullanılsın 20.k da arıza çıkarması kabul edilebilir değildir. Halen en iyi şanzımanlar tork konvertörlü TSM otomatik olanlar. Galiba en sağlamları 6 ileri yağlı tip olanlar bunların

tarihinde Koray Demir tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Demekki neymiş, marşa basar basmaz vites D'ye veya R'ye alınmazmış hemde çal çamur olan yerlerde amortisör tepesine kadar çamur gelirse ses yaparmış. Bunlar önemli şeylermiş

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...