İçeriğe Yönlendir

Vw Passat B8

Servet Aydın

Recommended Posts

Ali Darbaz

Servet abi. Bu gün okuduğum İngiliz menşeili  yazar "Bart SAERENS" derlediği "Optimal Control Based Eco-Driving" kitabında, en ideal sürat olarak 70 kmh belirlenmiş. 90 kmh ile giderken harcanan enerjinin yarısı ile 70 kmh hızla gidebiliyorsunuz. Bunu test edermisin. Adamın tespiti doğrumu. 

Yorum bağlantısı
Furkan Avcı
Servet Aydın yazdı:

Doğru. Gebze Konya marmaris hattı test ile 3.1 lt yakaladım. Son hız 85 km olarak. Gece sürüşü oldu hep.

5.7 litre için 120 150 arası sürüş gerekiyor

O değilde abi 85 maks sürat ile nasıl yol gittin, ne içirdiler sana o gün :D 

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
Furkan Avcı yazdı:

O değilde abi 85 maks sürat ile nasıl yol gittin, ne içirdiler sana o gün :D 

Geçen hafta ben de öyle bir yolculuk yaptım. 3.5 saatlik yol idi. yolda da toplantım vardı hem gidişte hem gelişte. sağdan tın tın gittim duble yoldan. toplantımı da harika bir şekilde oldukça verimli yapabildim. Masada oturup toplantı yapacağıma yolculuk yaptım. 

Zaten rıfkıdan sonra bi 80 ile gitme rehaveti çöktü bazen kaptırıyorum yavaş yavaş farkında değilim.

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
Servet Aydın
O değilde abi 85 maks sürat ile nasıl yol gittin, ne içirdiler sana o gün [emoji3] 

Yok lem. Uzun yol ve kafama göre gezi yaparsam hızım 70 90 arası hep. Etrafı izliyorum sürüş anında
Servet abi. Bu gün okuduğum İngiliz menşeili  yazar "Bart SAERENS" derlediği "Optimal Control Based Eco-Driving" kitabında, en ideal sürat olarak 70 kmh belirlenmiş. 90 kmh ile giderken harcanan enerjinin yarısı ile 70 kmh hızla gidebiliyorsunuz. Bunu test edermisin. Adamın tespiti doğrumu. 

70 ile 2.9 litre yakıyorum. Uzun mesafe denerim. 250km kafi mi?
Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız
Mehmet Ozyurek yazdı:

Ne dsg’ymiş be. Hala bozulmadı.

Daha 25 bini var bunun.  Az kaldı yani.

Yorum bağlantısı
Erdem Dertsiz
Servet Aydın yazdı:

ben 70 ile 2.6 yakıyorum uzunda dediğimde dalga geçiyorlar ama king ile kim dalga geçebilir ki daş olur :D 

• Beğen 2
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

ben 70 ile 2.6 yakıyorum uzunda dediğimde dalga geçiyorlar ama king ile kim dalga geçebilir ki daş olur [emoji3] 

O kadar beygir bende olsun 2litre üstü haram :f1:
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
Servet Aydın yazdı:

Yok lem. Uzun yol ve kafama göre gezi yaparsam hızım 70 90 arası hep. Etrafı izliyorum sürüş anında

Abi çok müthiş değer, beni yolda rahatsız etmesinler ben ful 70 80 sürerim. Zaten yolculuk bitmesin uzun sürsün isterim.. 

Benzinli tfsi ile adam 3.7 litre yakıyor görünüyor. Abi sen bilirsini bu vosvosların tüketim göstergesi ne kada şaşıyor 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın
rampa aşağı motor kapalı iken mi [emoji4]

4.1 şehir dışı naylonu 3.2 ile gezdiren adam ile konuşurken ayağa kalk [emoji533]
Yorum bağlantısı
Servet Aydın
satlık land konusu aramıştım burası mı

Az ötede sağda. 150bin keş
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Ali Gök

bu dk dan sonra araba satmak yok. land 1 milyon varsa parası yeten gelsin de :D 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın
piyasa neden yükseliyor anladım Servet abi en son 120 keş diyordu şimdi 150 demeye başlamış neyse [emoji4]

Senin land olmuş 110. Ne olqcağıdı başka [emoji383]
Yorum bağlantısı
Servet Aydın
benim favorilerdeki landların hepsi yerinde duruyor hatta bazıları fiyat kırmaya başladı bile takipteyim ev almazsak bilemedim benim gündem de çok yoğun

Benim arabanın kasko değeri 120bin. Emmi baktı.

55.k için balata erken aşındı. Valla kullanım stilim çok şey eee ney?

30454befa5517ec10d9176357adf4358.jpg
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erdem Dertsiz
Servet Aydın yazdı:

55.k için balata erken aşındı. Valla kullanım stilim çok şey eee ney?

XDS yi kapat abi :) 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın
mazot deposu kaç litre senin pasatta ?

65

Doğuş bunu yapıyor ise başkası ne yapmaz

4f13f6617aaf97e82f16839a99b727cd.jpg
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...