İçeriğe Yönlendir

Vw Passat B8

Servet Aydın

Recommended Posts

Servet Aydın
Fatih itfaiyenin orda yağlı çekiç ustası Metin Özlem usta var eskiden hasara göre özel dayama yaptırırlarmış , stop tampon sökülünce bagajın kaynak yerine göre ne yapılıp yapılamayacağı ortaya çıkar aslında, kapı açılıp kapanırken kasma var mı abi?

Kapıda kasma yok. İçeri çöktü parça

İkameyi servisten verirlerse Arteon iste.. [emoji4]

Allianz kasko olsa dediğin olurdu ancak
tesla olsa çarpmazdı

Tesla olsa orada işim ne Muğla da olmak varken
Abi şöyle bir kaplama varmış, boyaya bir şey olmuyor.

İyiymiş. Foklift için yapılabilir aslında. Arabadan 4 kat pahalı boyası
Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız
Önder Özcan yazdı:

Diğer araba beyazdı. Beyaz Transit.

Gördüm, tutanakta yazdığı gibi olmuş işte.

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Aracı teslim ettim Doğuşa. Kaporta bölümü baktı ön tespit olarak. Stop sökülünce köşe düzelir gibi görülüyor dedi. Tampon değişecek. Yırtılmış. İkame olarak 4x4 arteon istedim *lütfen başımdan gidermisin* gibi bişeler dediler anlamadım

• Mutlu 6
Yorum bağlantısı
Önder Özcan
Servet Aydın yazdı:

Sağolun beyler. En kötüsü bu olsun diyelim

Amin.

Yalnız sen kullandığın marka- modelin kasko primini yükseltiyorsun birader. Aklımda passat vardı vazgeçtim mecburen 😑

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mert Yeldan
Servet Aydın yazdı:

Sağolun beyler. En kötüsü bu olsun diyelim

Kazalı arabaya binme abi teklifimi düşünü.

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
Servet Aydın yazdı:

köşe düzelir gibi  Tampon değişecek.

Neyse, sevindim bari. Koca çamurluk bu kadarcık hasarla değişmemiş olur.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
Sani Gerşon yazdı:

Arabayı satma zamanı gelince pimpirikli birkaç kişi dışında değişenin boyananın önemi yok. Bu nedenle ne kadar düzgün yapılırsa o kadar iyi bence. binerken düzgün olsun alet.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hakan Tarım

Geçmiş olsun abi, dün gördüm videoyu, anam anam anammmm dedim seyrederken. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Kazalı arabaya binme abi teklifimi düşünü.

430a hayırlı olsun
Amin.
Yalnız sen kullandığın marka- modelin kasko primini yükseltiyorsun birader. Aklımda passat vardı vazgeçtim mecburen [emoji58]

Ağzı somon ve karides kokan yazmasın konuya

Çekiç mi değişim mi deseler değişim derim
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Uğur Kamil
Mehmet Göktürk yazdı:

Arabayı satma zamanı gelince pimpirikli birkaç kişi dışında değişenin boyananın önemi yok. Bu nedenle ne kadar düzgün yapılırsa o kadar iyi bence. binerken düzgün olsun alet.

Banada çok kişi servise bırakmasaydın, kapıyı değiştirmeseydin, sanayide çarpan cepten yaptırsaydı hasar haydı işlemeseydi vs vs dedi. Ondan sonra ucuza kaçmak işin işçiliği önemseme değişen parçalarda yan sanayi kullan vs ondan sonra içine sinmesin uğraş dur.

Olan oldu bu saatten sonra hasar değişmez, olan hasarda belli önemli olan bu saatten sonra en kısa sürede ve en hatasız şekilde aracın toplanması. Satarkende hasar kaydına takılanlar anlmasın bir zahmet.

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
Uğur Kamil yazdı:

Banada çok kişi servise bırakmasaydın, kapıyı değiştirmeseydin, sanayide çarpan cepten yaptırsaydı hasar haydı işlemeseydi vs vs dedi. Ondan sonra ucuza kaçmak işin işçiliği önemseme değişen parçalarda yan sanayi kullan vs ondan sonra içine sinmesin uğraş dur.

Olan oldu bu saatten sonra hasar değişmez, olan hasarda belli önemli olan bu saatten sonra en kısa sürede ve en hatasız şekilde aracın toplanması. Satarkende hasar kaydına takılanlar anlmasın bir zahmet.

Aynen böyle. Belli bir kesim insan var bunlar çok akıllılar. Ama arabalarına binmiyorlar çok az biniyorlar bazılarının da arabası yok. En doğru ve orjinal şekilde toplanması mümkünse en doğrusu. AMa kasko yok maliyet meselesi var elbette tabir yama kabuldur saygı duyulur.

Yorum bağlantısı
Evren Erakçora
Uğur Kamil yazdı:

Kasko niye yaptırıyorum o zaman değil mi? 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Uğur Kamil
Mehmet Göktürk yazdı:

Aynen böyle. Belli bir kesim insan var bunlar çok akıllılar. Ama arabalarına binmiyorlar çok az biniyorlar bazılarının da arabası yok. En doğru ve orjinal şekilde toplanması mümkünse en doğrusu. AMa kasko yok maliyet meselesi var elbette tabir yama kabuldur saygı duyulur.

Araba alırken boyasız araç 1. tercihim olur ama boyalı veya değişenli araç alacaksam hasar kayıtsız nasıl topladığı belli olmayan araç yerine serviste toplanıp(hasarın resimlerini gördüğüm) hasar kayıtlı araç almayı tercih ederim.

Evren Erakçora yazdı:

Kasko niye yaptırıyorum o zaman değil mi? 

Benim hasarda lastikte sıkıntı olmasa ve boyasız düzelme ihtimali olsa(çizikler olmasa) o zaman kaskoya bulaşmadan gerekirse kendim ödeyip boyasız göçük bile yaptırırdım.
Onun dışında hasar kaydı çıkmasın veya az çıksın diye alternatif ustun körü toplanma yoluna gitmem.

Çarpan ilk çepten yaptırırız dedi, güvendiğim 1-2 ustadan fiyat altım baktım karşı taraf ben bir araştırıyım ucuza hallettiririm derdine düşmeye başladı kalsın ben aracı servise bırakıyorum bu saatten sonra bu konuda beni aramayın dedim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erkan Işık

servet geçmiş olsun orası düzelir stop altından  oraya boyasız göçuk yapan ustaların alet gırecek kadar delık acılır oradan o aletlerle düzelir sadece parca boya yapılır ama kaskoya iş yaparmı bilmem ankarada aynı noktayı benım arabada boyasız yaptırmısdım 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Düzeltme ile yapılıyor. Toplam işlem değişim sadece stop olduğu için düştü. Yaklaşık 5bin tl tutuyor.

6c0f21f8fd4dfcb823d1736dc8bcee03.jpg

• Beğen 9
Yorum bağlantısı
Ali Gök

e iyi işte jilet gibi düzelmişler boyandımı bide cıncık gibi olur 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
Servet Aydın yazdı:

Düzeltme ile yapılıyor. Toplam işlem değişim sadece stop olduğu için düştü. Yaklaşık 5bin tl tutuyor.

Abi Otoking komple düzeltme , boyama , tamponu yapma vs vs  4000 tl fiyat verdi. Acaba müşterilere arabanın markasına göremi fiyat veriyorlar. :( buncacık şeye 5000 tl yazması tuhafıma gitti. Yada sigorta firmasını düdüklüyorlar. 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...