İçeriğe Yönlendir

C180 Mercedes' ten Sayılır mı?🙃

Halil Gümüş

Recommended Posts

Halil Gümüş
hocam bende 1.6 motorlu amg kasalara bitiyorum. 2012 ve üstü. hele ki kırmızı cam tavan olursa of of of..
Hafta içi araç 1 gün serviste kaldı. İkame olarak 3 aylık c180 9g-tronic verdiler. Ben de ona bayıldım . Nasıl güzel gidiyor...
Yorum bağlantısı
Hakan Gürsu

Hayırlı olsun, 1.8 motor kuzenşmde vardı. Aslında bu motor C200 lerde kullanılıyor onda tabi 175 bg veriyordu sizinki gücü kısılmış hali. Ufak bi gıgıklama ile çok güzel netice alırsınız.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Halil Gümüş
Evet 1.8 CGI ilginç bir motor aslında. Avrupa'da çok da vergiden genelde bize Yunanlara vs 1.6 sı daha çok geliyor. Asıl Hakkı 204 PS bu kw cinsinden vergi veren ülkeler için düşük tutulan
Müsait bi zamanda c180 görünümlü c200 e çevirme düşüncem var zaten. Motor falan hep aynı 180-200-250
250 de turbo falan degisikmis ama 200 aynı diye biliyorum
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi
Şimdi, Hakan Gürsu yazdı:

Hayırlı olsun, 1.8 motor kuzenşmde vardı. Aslında bu motor C200 lerde kullanılıyor onda tabi 175 bg veriyordu sizinki gücü kısılmış hali. Ufak bi gıgıklama ile çok güzel netice alırsınız.

184 lüktür c200 ler. Güzel gider. Bendeki w203 c230 la denemiştik. Ciddi baktım o kasa 200 lere nasip olmadı güle güle kullanın tekrar

1 dakika önce, Halil Gümüş yazdı:

Müsait bi zamanda c180 görünümlü c200 e çevirme düşüncem var zaten. Motor falan hep aynı 180-200-250
250 de turbo falan degisikmis ama 200 aynı diye biliyorum

Teoride aynı motor ama motor dış aksesuar farkı o beygir i etkiliyor. 203 kasa da da 180 200 230 aynı derler ama kompresör enjektör farkı var sanırım yoksa blok hepside 271 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Burak Uzel

Güle güle kullanın.
Koltukların rahatlığı kalitesi nasıl?
Ben de ara ara ilanlara bakıyorum da nedense koltuklar pek rahat değilmiş gibi kalitesiz gibi görünüyor fotograflarda.
Mercedeslerde deri koltuğa gözler alışınca kumaş koltuklar kötü görünüyor da olabilir. Bilemedim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Halil Gümüş
Güle güle kullanın.
Koltukların rahatlığı kalitesi nasıl?
Ben de ara ara ilanlara bakıyorum da nedense koltuklar pek rahat değilmiş gibi kalitesiz gibi görünüyor fotograflarda.
Mercedeslerde deri koltuğa gözler alışınca kumaş koltuklar kötü görünüyor da olabilir. Bilemedim.
Koltuklar rahat aslında ama dediğiniz gibi deri koltuk kadar kaliteli görünmüyor dışardan. Yalnız ben de full deri koltuğu pek sevmiyorum. Yanlar deri ortası alcantara olsa daha rahat olur. Bunda yanlar deri orta kumaş biraz basit oluyor.
benim de hayalim bundan
Daha iyisini alırsınız inşallah
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Muhip Yılmaz

Bunlar makyaj ile birlikte ülkeye ilk giren 1.8'ler, sonrada Turkish Spec 1.6'lar geldi :)  İyi arabadır. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ahmet Gül

İyi günlerde kullanın, kazasız belasız cezasız inşallah. Mercedes’ten falan saymayan olur ya da siz saymazsanız zevkle hibe alabilirim 😁 Yıldızı bile yeter benim diyen markalara. 🧿 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış

Maşallah güle güle kullanın,

Forumu ne taraftan terk ediyorduk :crazy:

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Halil Gümüş
Maşallah güle güle kullanın,
Forumu ne taraftan terk ediyorduk :crazy:
Bu kış amma yıldız yaptı hakkatten [emoji3]
  • Beğen 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Mert Yeldan
Teoride aynı motor ama motor dış aksesuar farkı o beygir i etkiliyor. 203 kasa da da 180 200 230 aynı derler ama kompresör enjektör farkı var sanırım yoksa blok hepside 271 

Helva gününde senle muhabbetten sonra çok araştırdım makyajlı w203 1.6 kompresör 156 HP tam benlik. LPG de uyuyor. Önceki kasa 1.6 kompresör ile aynı motor.

Bu ara iyi günlerde kullanım çok güzel maşallah [emoji3478]

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Cavit Çırakoğlu

Maşallah . Kazasız belasız. Motor yetiştiremediklerinden  ülkemize 1.8 göndermişler diye duymuştum.  Özellikle 1.8 arayan kuzenim vardı.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Süha Demirtaş
4 saat önce, Mustafa Tüfekçi yazdı:

Evet 1.8 CGI ilginç bir motor aslında. Avrupa'da çok da vergiden genelde bize Yunanlara vs 1.6 sı daha çok geliyor. Asıl Hakkı 204 PS bu kw cinsinden vergi veren ülkeler için düşük tutulan

hani lpg takılmıyordu bunlara ;)

aracını hayırlı olsun, kazasız belasız

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Önder Özcan

Maaşallah, Yıldızı olup da Mercedesten sayılmamak diye birşey olabilir mi. Mikkemmel :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Nooluyor burada.
Demeyeceğim, haberim vardı. :)
Güle güle kullan kardeşim

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hamit inan

Hayırlı  olsun efendim. 

Nasıl diyordu cem yılmaz 

"Yıldız kayar tekniği kalır" :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Halil Gümüş
Maşallah . Kazasız belasız. Motor yetiştiremediklerinden  ülkemize 1.8 göndermişler diye duymuştum.  Özellikle 1.8 arayan kuzenim vardı.
Evet ben de özellikle 1.8 baktım hep. Az sayıda gelmiş
Maaşallah, Yıldızı olup da Mercedesten sayılmamak diye birşey olabilir mi. Mikkemmel [emoji4]
Bir E Class olmada da idare ediyoruz [emoji3]
Nooluyor burada.
Demeyeceğim, haberim vardı. default_smile.png
Güle güle kullan kardeşim
Geçmiş sorguları duruyor hâlâ. Sana da teşekkürler abi.
Yorum bağlantısı
Metin Akbal

Havalarda kapalı şu sıra millet rüyasında mı görüyor bu yıldızları :) kazasız belasız maşallah. Biz memur işi devam :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...