İçeriğe Yönlendir

Bisikletim ve Motosikletim

Ahmet Kiriş
Çözüme git Yurdaer Elay tarafından,

Recommended Posts

Servet Aydın

Videoyu tamamen izledim. Koca yamaha bi tane hediye etmedi. Adam sattı motoru orada geri döndü

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Yurdaer Elay
Servet Aydın yazdı:

Videoyu tamamen izledim. Koca yamaha bi tane hediye etmedi. Adam sattı motoru orada geri döndü

He valla.. Hiç değilse adamın kargo parasını falan karşılasalar satmak zorunda kalmazdı. Ruhsuz bu caponlar :) 

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
(düzenlendi)

125 cc ile E5 e girsin kolaysa :seytan: helal olsun adama ne azim varmış

Servet Aydın yazdı:

motoru zaten onun içi ürettik diyebilirler, rivayettir, bir Türk acaip eski mercedesini hiç kullanmamış, sonra çevresi akıl veriyor: alman mersoya sıfırı ile takas teklif ediyor, gelen cevap: biz bunları garajda yatsın diye üretmedik bol bol kullansaydınız olmuş derler.

tarihinde Çağlar Bayur tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Yurdaer Elay
Çağlar Bayur yazdı:

125 cc ile E5 e girsin kolaysa :seytan: helal olsun adama ne azim varmış

motoru zaten onun içi ürettik diyebilirler, rivayettir, bir Türk acaip eski mercedesini hiç kullanmamış, sonra çevresi akıl veriyor: alman mersoya sıfırı ile takas teklif ediyor, gelen cevap: biz bunları garajda yatsın diye üretmedik bol bol kullansaydınız olmuş derler.

Klasik değeri olsa veya herhangi bir özelliğinden dolayı katma değeri olsa belki diyeceğim ama kimse "siz aracı çok temiz ve az kullanmışsınız, size yenisini verelim" demez sanırm :D 

Mercedes'in Yunanlı taksici sahibinden aldığı 4.6 milyon km'de W115 var. En çok yol yapan Mercedes ünvanı ile müzede sergileniyor. Adama da yeni bir Mercedes C serisi vermişler diye haberler var.

Yorum bağlantısı
Ahmet Kiriş
Mehmet Ozyurek yazdı:

Hoşgeldin.. kaç km yaptın.. 

Saymadım bereketi kaçmasın 😁

Yorum bağlantısı
Ahmet Kiriş
(düzenlendi)

Akşam Kayseri’ye geldim ani bir kararla, değişiklik olsun diye scooter ile geldim, motosikletin hafif olmasından dolayı rüzgardan etkilenerek geldim. Scooterde keyifli ve güvenli maksimum sürüş hızı 110 km, üzeri hızlarda çok uzun kullanmamak gerekiyor.
Fotoğrafım uzaktan çekilmiş, çeken arkadaş yolladı, Kymco Downtown uzaktan bu kadar heybetli görünüyormuş, hemde benim altımda 😁

b593f43f-2328-462b-a16f-45379403fb66.jpeg

tarihinde Ahmet Kiriş tarafından düzenlendi
  • Beğen 4
Yorum bağlantısı
Ahmet Kiriş
Servet Aydın yazdı:

Sana rağmen uçuyor ise motör ben yelken mode gezerim🔥

Sen ne diyorsan o 😁

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Servet Aydın

Kyomco 250 zalım. Haybusa ve 1290'ın Allah belasını versin pasattan soğudum yeminle...

IMG_3584.png

IMG_3586.png

5BAF9D06-A9EF-4F5F-84B3-05799F8B63BB.jpeg

• Beğen 3
  • Mutlu 3
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)
Servet Aydın yazdı:

Kyomco 250 zalım. Haybusa ve 1290'ın Allah belasını versin pasattan soğudum yeminle...

5BAF9D06-A9EF-4F5F-84B3-05799F8B63BB.jpeg

bu güzel Servet yaz listeye :) hedef küçültüp bunuda alabiliriz, yada İlkaycı olucaz bu gidişle, kartla şak diye al 2 hafta ile 1 ay içinde motor teslim :D

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
İlkay Başaran
Ali Cihangiroğlu yazdı:

bu güzel Servet yaz listeye :) hedef küçültüp bunuda alabiliriz, yada İlkaycı olucaz bu gidişle, kartla şak diye al 2 hafta ile 1 ay içinde motor teslim :D

Sen über makina seversin abi. Açmaz seni benim motor. 

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın
Mehmet Göktürk yazdı:

hayırdır

Gençlik başımda duman

Ali Cihangiroğlu yazdı:

İlkay'ın motor üst sınıf. 390 adventure yerine daha doğru seçim dominar 400. 

İlkay Başaran yazdı:

Über dediğin oyuncak şeyler. 400 erkek motoru

• Beğen 1
  • Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Yurdaer Elay
Ali Cihangiroğlu yazdı:

Eşofmanlı Şevket hoca misali daha önce defalarca açıkladık.. Dominar almadığın her gün zarardasın :) 

• Beğen 2
  • Mutlu 1
  • Şaşkın 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
İlkay Başaran yazdı:

über severimde şartlar malum, fiyatlara bak,  bilmiyorum valla, hoşuma gitmeyecek birşeyi sırf idare etsin diye almaktansa hiç almamak daha iyi sanırım...

• Beğenme 1
  • Şaşkın 1
Yorum bağlantısı
Metin Uzunoğlu
Ali Cihangiroğlu yazdı:

über severimde şartlar malum, fiyatlara bak,  bilmiyorum valla, hoşuma gitmeyecek birşeyi sırf idare etsin diye almaktansa hiç almamak daha iyi sanırım...

Sevdiğini alamıyorsan, aldığını seveceksin der bir atasözü. Tekno paketli mondeo bekleseydim eldeki parayla fiesta titanium alabilirdim. Gerçekçi olmak lazım. 

• Beğen 3
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)
Metin Uzunoğlu yazdı:

Sevdiğini alamıyorsan, aldığını seveceksin der bir atasözü. Tekno paketli mondeo bekleseydim eldeki parayla fiesta titanium alabilirdim. Gerçekçi olmak lazım. 

sende haklısın, şu sıralar tura çıkacak halimiz yok zaten, buralarda rahatça gezecek alet uyar, madem buralardayız, konfor ve pratiklik istiyorum, akşam saklayacak yere girecek alet lazım, bu durumda Kayınço downtown uyar sanki :)

alamadık k1600 ü bari suratı benzesin diyip avunuruz hem :D

BMW-K-1600-GT-7660_1.jpgdowntown-250-1.webp

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
İlkay Başaran

Sen 30 sene daha simsona binersin Ali abi. Ben 2 senedir dominarı kırbaçlıyorum katır gibi de motor. K 1600 rakamları düşünce haber verecem ben sana :bye: Servet abi de kullandı yanyana araba ile de gittik o bahseder müsait olunca. Bu paraya alınacak fp makinalardan ve arkasında ktm mühendisliği var.

• Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)
İlkay Başaran yazdı:

Sen 30 sene daha simsona binersin Ali abi. Ben 2 senedir dominarı kırbaçlıyorum katır gibi de motor. K 1600 rakamları düşünce haber verecem ben sana :bye: Servet abi de kullandı yanyana araba ile de gittik o bahseder müsait olunca. Bu paraya alınacak fp makinalardan ve arkasında ktm mühendisliği var.

he valla :)  dominar güzel alet hemde bulunuyor, şu sıralar yine kitlendik gidişata baksana, eco çöküşteyiz....

tour edışını güzel olmuş, neredeyse herşeyi üstünde, direk alabilmende cabası.... Ayvalıkta bayii var, direk teslim :D

https://www.ekuralkan.com/bajaj-dominar-d-400-euro5

Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz

Şehiriçinde araba kullanırken otomatik olsun istiyoruz ya, motoru manuel kullanmak otomobile göre kolay mı zor mu nasıldır?

Yorum bağlantısı
İlkay Başaran
Köksal Yılmaz yazdı:

Şehiriçinde araba kullanırken otomatik olsun istiyoruz ya, motoru manuel kullanmak otomobile göre kolay mı zor mu nasıldır?

Motorda yokuş yukarı durdun. Sağ ayak frende (ön fren işe yaramaz) sol ayak yerde. Vites 1 de sol el debriyaj çekili. Işık yandı sol el yarım debriyaj, sağ ayak yavaş yavaş salıyor freni, sağ el gaz verdi sol biraz daha saldı, sağ ayak freni bıraktı sol ayak toplandı yerine ve sol el debriyajı yeniden sıktı sol ayak 2 ye aldı vitesi. 

Scooterse ya da otomatikse bir ayak yerde (scooterse 2 ayak yerde olabilir) ışık yandı gazı açtık gittik. Bitti.

• Beğen 2
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz
İlkay Başaran yazdı:

Motorda yokuş yukarı durdun. Sağ ayak frende (ön fren işe yaramaz) sol ayak yerde. Vites 1 de sol el debriyaj çekili. Işık yandı sol el yarım debriyaj, sağ ayak yavaş yavaş salıyor freni, sağ el gaz verdi sol biraz daha saldı, sağ ayak freni bıraktı sol ayak toplandı yerine ve sol el debriyajı yeniden sıktı sol ayak 2 ye aldı vitesi. 

Scooterse ya da otomatikse bir ayak yerde (scooterse 2 ayak yerde olabilir) ışık yandı gazı açtık gittik. Bitti.

Okurken bir yandan uyguladım, pratik istiyor :D 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...