İçeriğe Yönlendir

Bisikletim ve Motosikletim

Ahmet Kiriş
Çözüme git Yurdaer Elay tarafından,

Recommended Posts

İlkay Başaran
Köksal Yılmaz yazdı:

Okurken bir yandan uyguladım, pratik istiyor :D 

Düşünmüyorsun bunları. Nöron yolu oluşuyor pratikle, kalan beyincikte. Stop ettirecek gibi olursan beyin devreye giriyor hoop yavaş pamp diye. Yürümek gibi düşün. Şimdi sol quadriceps e sinyal vereyim şimdi sağ düşünüyor musun? Aynı.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
İlkay Başaran
Ali Cihangiroğlu yazdı:

über severimde şartlar malum, fiyatlara bak,  bilmiyorum valla, hoşuma gitmeyecek birşeyi sırf idare etsin diye almaktansa hiç almamak daha iyi sanırım...

Bende öyle düşünmüştüm. Hatta o yüzden clio aldım. Ali abi aldıysa über tavan bu demekki diye de bana hitap etmedi açıkçası. Gerçi 5 ten başlıyordu o kısmı atlamışım :D

• Mutlu 3
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)
İlkay Başaran yazdı:

Bende öyle düşünmüştüm. Hatta o yüzden clio aldım. Ali abi aldıysa über tavan bu demekki diye de bana hitap etmedi açıkçası. Gerçi 5 ten başlıyordu o kısmı atlamışım :D

clio 4 le bitti kardeş, 5 clio değil başka bir model diyim öyle anlaşalım :)

über derkende felsefem hep aynı aslında, alabileceğimin en iyisini alırım.  şimdilerde hedef küçülttük mecburen hatta almak bile dert oldu, arabayı aldığım paraya neredeyse dominar alıyoruz, yuh artık ...

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
İlkay Başaran
Ali Cihangiroğlu yazdı:

clio 4 le bitti kardeş, 5 clio değil başka bir model diyim öyle anlaşalım :)

über derkende felsefem hep aynı aslında, alabileceğimin en iyisini alırım.  şimdilerde hedef külttük mecburen hatta almak bile dert oldu, arabayı aldığım paraya neredeyse dominar alıyoruz, yuh artık ...

Evet abi. Dusterle ortak gösterge falan var. Über :D

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)
İlkay Başaran yazdı:

Evet abi. Dusterle ortak gösterge falan var. Über :D

valla kasa motor şanzıman yalıtım yol tutuş herşeyi farklı ve daha iyi daha sağlam, göstergeler her markada aynı şeyi yapıyorlar hemen hemen, bendekinde duster ekranı yok bu arada. ama motoru kullanan duster var şanzımanı tırt ama, aynı motoru kullanan mersoda var aynı şanzımanı kullanan bmw de minide, onlarda duster mod yani desene :D

sen bırak bunlarıda dominara quickshifter takılıyormu onu de hele :)

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)
Yurdaer Elay yazdı:

Liste fiyatından alabiliyorsan hiç düşünme bence.. Daha bugün konuştuk bir arkadaşımla 200 binlerden falan bahsediyordu.

direk alıyorsun, 200 bin nereden çıktı, kredi kartıyla direk al sabit fiyat.

bas bakayım linke :)

https://www.ekuralkan.com/bajaj-dominar-d-400-euro5

Yorum bağlantısı
Yurdaer Elay
Ali Cihangiroğlu yazdı:

direk alıyorsun, 200 bin nereden çıktı, kredi kartıyla direk al sabit fiyat.

bas bakayım linke :)

https://www.ekuralkan.com/bajaj-dominar-d-400-euro5

Liste fiyatını biliyorum yahu :) Ben Ankara'da arkadaştan duyduğumu söyledim. Malum, bazı markaların bayileri hep liste fiyatından fazlaya satıyorlar. Örn; Caponlar.. Ellerinde ürün de yok gerçi, millet sıraya girip aylarca bekliyormuş :)

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
Yurdaer Elay yazdı:

Liste fiyatını biliyorum yahu :) Ben Ankara'da arkadaştan duyduğumu söyledim. Malum, bazı markaların bayileri hep liste fiyatından fazlaya satıyorlar. Örn; Caponlar.. Ellerinde ürün de yok gerçi, millet sıraya girip aylarca bekliyormuş :)

işte bunun güzelliği burada, liste fiyatından alabiliyorsun, diğer konuda öyle evet, Honda da motor yok ama reklam çok, Online satış şart, Toyotada geçiyormuş, hepsi geçsede liste fiyatından alabilse millet.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
İlkay Başaran yazdı:

Motorda yokuş yukarı durdun. Sağ ayak frende (ön fren işe yaramaz) sol ayak yerde. Vites 1 de sol el debriyaj çekili. Işık yandı sol el yarım debriyaj, sağ ayak yavaş yavaş salıyor freni, sağ el gaz verdi sol biraz daha saldı, sağ ayak freni bıraktı sol ayak toplandı yerine ve sol el debriyajı yeniden sıktı sol ayak 2 ye aldı vitesi. 

o nasıl bir zulümdür yahu

Yorum bağlantısı
İlkay Başaran
Çağlar Bayur yazdı:

Konfor arayan adamın motorda ne işi var :seytan:

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
İlkay Başaran yazdı:

Konfor arayan adamın motorda ne işi var :seytan:

kum a ayak basmam söliim, vernikli meşe rıhtım ne tarafta

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
İlkay Başaran
Çağlar Bayur yazdı:

kum a ayak basmam söliim, vernikli meşe rıhtım ne tarafta

Kaybedenler kulübü 2 blok ötede.

• Teşekkür 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
İlkay Başaran yazdı:

Kaybedenler kulübü 2 blok ötede.

lemonade ime atacağım nane yaprağı da -24C de olmalı , sonra ılınıyor

• Mutlu 1
  • Şaşkın 1
Yorum bağlantısı
İlkay Başaran
Çağlar Bayur yazdı:

lemonade ime atacağım nane yaprağı da -24C de olmalı , sonra ılınıyor

Barista sütü bitmiş iyi mi. Uyuyamam şimdi ben.

• Üzgün 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
İlkay Başaran yazdı:

Yorum bağlantısı
Yurdaer Elay
Çağlar Bayur yazdı:

Zulümlük bi tarafı yok üstad.. ben bile yapabiliyorum :D 

Yorum bağlantısı
Umut Taşlı
Yurdaer Elay yazdı:

sen yetkili bir abiye benziyorsun :D abi peki 17 yaşındaki lise bebesi için, 50-100 cc ne önerirsin? başlangıç noktası olacak, bütçesi de iphone kadar, 30-40

Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
İlkay Başaran yazdı:

starbags yarım yağlı teksüt kullanıyor

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Yurdaer Elay
Umut Taşlı yazdı:

sen yetkili bir abiye benziyorsun :D abi peki 17 yaşındaki lise bebesi için, 50-100 cc ne önerirsin? başlangıç noktası olacak, bütçesi de iphone kadar, 30-40

O tayfayı hiç bilmiyorum desem yeridir. Burda daha bilgili arkadaşar var eminim biri bi öneride bulunur. Bu elektrikliyi de tesadüfen bir videoda izlemiştim denk geldi:)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
İlkay Başaran
Umut Taşlı yazdı:

Babamda mondial var 50 cc. maks 35 km hız yapıyor. 2 kişiyi götürüyor fena değil. 3 küsür bin km dir kullanıyor 2 gün önce stop etti daha da çalışmadı. Serviste şimdi. 

Konusu da bu.

Yorum bağlantısı
Umut Taşlı
İlkay Başaran yazdı:

Babamda mondial var 50 cc. maks 35 km hız yapıyor. 2 kişiyi götürüyor fena değil. 3 küsür bin km dir kullanıyor 2 gün önce stop etti daha da çalışmadı. Serviste şimdi. 

Konusu da bu.

bayağı da yeniymiş, hayret. peki abi genel olarak tavsiyelerin ne olur?

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...