İçeriğe Yönlendir

Hypermil Projem "Ayten"

Ali Darbaz

Recommended Posts

Ali Darbaz

3000 km lik Opet macerasını bitirdim. Çok ilginç değerler yakaldım . Ayrı bir konu maddesi. 

ACtC-3d_6aLysIBRlaBBGZsfH7L-v107KFPbF4BZ

Yorum bağlantısı
Ali Darbaz

Merhaba 

Dün akşam 63500 tl den el sıkıştık. Cumartesine kadar araç bende . Cumarteside otoexspertize giriyor. Devir teslimi pazartesine kayabilir. 

• Beğen 2
  • Şaşkın 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Kontak anahtarını çekmece ye koy ve aracı unut. Satış sözü sonrası araç kullanmak risk

• Beğen 6
Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
Servet Aydın yazdı:

Kontak anahtarını çekmece ye koy ve aracı unut. Satış sözü sonrası araç kullanmak risk

Köksal Yılmaz yazdı:

Hayırlısı olsun

Bu gün işe Cruze ile geldim :( . İki depo full i10nun 40 litre benzin 20 litre gaz var. Onu nasıl yapacaz :( 

Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz

Bu gün işe Cruze ile geldim [emoji20] . İki depo full i10nun 40 litre benzin 20 litre gaz var. Onu nasıl yapacaz [emoji20] 
Hee bak orası karışık. S Max de 3 çeyrek dolu idi kartal-karamursel yaptım haftasonu. Bu kadar keyifle gazladigimi hatırlamıyorum :D
  • Beğen 1
  • Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Ebrar Tüfek

Yeni alacağın ev hayırlı uğurlu olsun, içim burukladı daha ayten verileri göremeyeceğiz. 

Normalde galerilerin bir çoğu depodaki yakıtı emikliyor, bütün arabaların yakıt ışığı yanmış halde. Sen öyle yapma, adama gösterirken full dolu idi. Cumartesi geldiğinde dibine inmiş olması pek doğru olmaz. Çünkü adam arabayı beğendiğinde o yakıt ta içerisindeydi, depoların dolu olduğunu görmüştür. Ben pek mutlu olmazdım full baktığım depoyu alırken dipte gördüğümde. Depodaki yakıt pazarlık olarak bile sayılabiliyor bazı yerlerde. 

Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
Alpay Sumer yazdı:

Servise randevu alinmisti? Nasip olmayacak galiba.

Servis iptal. Müşteri fiyat kırdı, bende fiyat kırınca masrafdan kaçındım. 

Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz
Ali Darbaz yazdı:

Servis iptal. Müşteri fiyat kırdı, bende fiyat kırınca masrafdan kaçındım. 

Araba satmayı öğrenmeye başladın :)

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Mert Yeldan

200-300 ün peşine düşme sonra 2000-3000 olarak yansıyor. Helalleş ver gitsin yakıt filan dert etme.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Ali Gürbüz
200-300 ün peşine düşme sonra 2000-3000 olarak yansıyor. Helalleş ver gitsin yakıt filan dert etme.

Kesinlikle katiliyorum.

10 sene once sattigim aracin deposunu bitirecegim diye bos yere gezmekten ufak bir hasar yaptim.

Her arac sattigimda helallesttigim adama notere giderken 100 tl yakit koyarim extradan. Alıcıda çok mutlu olur. Gülerek ayrılır.gönlü kalmaz.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
Mert Gulkokan yazdı:

İnstagram sayfa adı değişecek mi ?

Paylaşımı keserim. Cruze için yeni hesap açarım. Forumlarda paylaşım yapması kolay oluyo. 

Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
Ali Gök yazdı:

kesin satıldımı şimdi i 10 . noterden devri verildimi

Evet gitti , üstümde araba yok. 

Yorum bağlantısı
Alpay Sumer

Simdi arac Redline hattinda celik comak oynuyordur🤪 

Kirbaçlaniyordur..

Belki de Alternatore yuk bindirmis, klima acikken kolu camdan asagiya sallamistir..

• Beğen 6
  • Mutlu 9
Yorum bağlantısı

bir devir kapandı desene. hayırlı iş için satıldı bereketi bol olur o paranın

çabucakda satıldı

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
Ali Gök yazdı:

bir devir kapandı desene. hayırlı iş için satıldı bereketi bol olur o paranın

çabucakda satıldı

Şu ana kadar 10 defa satılırdıda açtığım konuda okumuşsundur. Neden satamadığımı anlatmıştım. 

Yorum bağlantısı
Selim Bilgin

Boş depo vermek küfür gibi geliyor bana. Şehir dışı gidecekse doldurup gönderirim.

Bir kere çok çingene pazarlığı yapana çeyrekte verdim sadece. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...