İçeriğe Yönlendir

Hypermil Projem "Ayten"

Ali Darbaz

Recommended Posts

Ali Darbaz
(düzenlendi)
Koray Demir yazdı:

Sizi tebrik ediyorum çok ince bir davranış. Hiç rastlamadım genelde depoyu boş veya boşa yakın alıp satarken hep dolu teslim ediyorum hiç şaşmadı.

Yeni sahibine teslim ederken deponun hali.  Lpg tankı yarım, benzin ise 3 çeyrek. 1000 km lik menzil var. Arabayı son sürüşümde dahi 80 km hızı geçmemişim. :(

Selçuk Bakış yazdı:

Siz istemezseniz kapatmayız, araç ile duygusal bağınız var, onu daha rahat sonlandırmak için bir öneri.

Son 4 yılın değerlendirmesini yapınca kapatırsınız. 

tarihinde Ali Darbaz tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
  • Şaşkın 1
Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
Metin Uzunoğlu yazdı:

@Ali Darbaz hayırlı olsun ev işinin peşini bırakma biraz acele et.

Ev bulundu pazarlık yapıyoz. 300 veriyom 330 istiyorlar. Canımı alacaklar 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Gürbüz

Ev bulundu pazarlık yapıyoz. 300 veriyom 330 istiyorlar. Canımı alacaklar 
Pazarlik bittimi ?
Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
Ali Gürbüz yazdı:

Pazarlik bittimi ?

Yok hanımla küstük. Öyle saldım kendimi. 

Yorum bağlantısı
Ali Gürbüz

Yok hanımla küstük. Öyle saldım kendimi. 
İçine sindiyse ev orta yolu bul bence. 330 olmazda 315 olur du?
Yengeyle niye araniz bozuldu onu hic anlamadim[emoji3]
Herşeyde vardır bi hayır boşver.
Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
Ali Gürbüz yazdı:

İçine sindiyse ev orta yolu bul bence. 330 olmazda 315 olur du?
Yengeyle niye araniz bozuldu onu hic anlamadimemoji3.png
Herşeyde vardır bi hayır boşver.

O geleceğimiz için 330 diyor , Bende hayatımın 10 yılını betona felan diyom. Küsüşüyoz. Oysaki en başından beri hedefim 270 bin tl idi. 

Yorum bağlantısı
Ali Gürbüz

O geleceğimiz için 330 diyor , Bende hayatımın 10 yılını betona felan diyom. Küsüşüyoz. Oysaki en başından beri hedefim 270 bin tl idi. 
10 yıl sonra ki kendini düşün.
Sana bu gün için kızarmıydı yoksa tebrik mi ederdi?
Ben hep kendime kızıyorum gecmişe bakınca..
Yorum bağlantısı
Levent Güzelkalp

Al bence abi Yarın bir şey olur ev 400 tl çıkar sonrasında keske alsa idim dersin ben 5 yıl önce 180 ev bakarken içim sinmeyerek 220 tl aldim şimdi ev 700 oldu .pahalıya almıştım sırf hanım istiyor diye
Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
Levent Güzelkalp yazdı:
Ali Darbaz yazdı:

Al bence abi Yarın bir şey olur ev 400 tl çıkar sonrasında keske alsa idim dersin ben 5 yıl önce 180 ev bakarken içim sinmeyerek 220 tl aldim şimdi ev 700 oldu .pahalıya almıştım sırf hanım istiyor diye

Ben babama söyledim, yarın son kez pazarlık masasına oturucaz. Eğerki istediğimiz fiyatı alırsak yarın el sıkışıyoruz. Babam eve istenen bedeli çok yüksek buluyor. Üst komşu yarın evi için son kozunu oynuyacak. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Ali Darbaz
(düzenlendi)

Video hazırlarken geçmişi hatırlamak hüzünlendirdi. 

tarihinde Ali Darbaz tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ali Darbaz

Merhaba değerli arkadaşlar. Aracımı sattığım antrenör covit olmuş. Hastaneye yatırmışlar. Ben turp gibiyim. Satalı 2 hafta oldu. Bana bulaşsa kendini belli edermiydi. 

Babamla beraber sattık. Ondada bişey yok. 

Yorum bağlantısı
H.Cenk Bayrakçı

1 hafta 10 gün içinde belli ediyor kendini Corona. Zannetmiyorum bir şey olacağını. Siz yine de dikkat edin. 

Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray

ederdi. bizim fabrikada 5 kisi corona oldu  beraber baklava yemisler kutudan  mecburen tatil ettik. 8 gundur birsey yok baska kimsede. dahada cikmaz. ancak cok agresif bir hastalik. cok cabuk bulasiyor. rus biyologlara gore agresyonu artmis ancak konagi oldurmeneyi ogrenmis. 

• Şaşkın 1
Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
Dogan Arsiray yazdı:

ederdi. bizim fabrikada 5 kisi corona oldu  beraber baklava yemisler kutudan  mecburen tatil ettik. 8 gundur birsey yok baska kimsede. dahada cikmaz. ancak cok agresif bir hastalik. cok cabuk bulasiyor. rus biyologlara gore agresyonu artmis ancak konagi oldurmeneyi ogrenmis. 

H.Cenk Bayrakçı yazdı:

1 hafta 10 gün içinde belli ediyor kendini Corona. Zannetmiyorum bir şey olacağını. Siz yine de dikkat edin. 

Peki şu an koronayım ve hafif geciriyor isem bunun bilinen berlitileri varmı ? 

Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray
(düzenlendi)

bizim bu calisanlarin hepsinde, ates, eklem agrisi, bitkinlik ve ishal vardi. bir tanesinde goz kizarikligi vardi. bir tanesinin bogazi kotuydu. sadece bir  tanesinde ciger problemi vardi oda grip ayarinda. biz asemptomatik isek, birsey hissedilmiyor. bende faranjit oldugu icin arada sirada olan bagaz tahrisi haric bir sey hissetmiyorum. evdekilerde de bir fark yok. bir de tedavi icin zaten semptom yokda ilacta verilmiyor test yapilmiyor.

tarihinde Dogan Arsiray tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
Ali Darbaz yazdı:

Merhaba değerli arkadaşlar. Aracımı sattığım antrenör covit olmuş. Hastaneye yatırmışlar. Ben turp gibiyim. Satalı 2 hafta oldu. Bana bulaşsa kendini belli edermiydi. 

Babamla beraber sattık. Ondada bişey yok. 

H.Cenk Bayrakçı yazdı:

Sıfır belirti ile geçirebilir hasta.

Şüpheniz varsa sağlık bakanlığını arayın. Evinize gelip test edebiliyorlar.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
Dogan Arsiray yazdı:

belirti yoksa test yapmiyorlar.

Ateşim çıkıp iniyor demek yeterli. Biradere 3 kere yaptılar...

Bir de kontak listesinde olduğunuzdan da şüphe duyup yapabiliyorlar.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın
rus biyologlara gore agresyonu artmis ancak konagi oldurmeneyi ogrenmis. 

Pek inandırıcı değil bu bilgi. Misal bana bulaşanın daha haberi yoksa bundan ne olacak
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
Servet Aydın yazdı:

Pek inandırıcı değil bu bilgi. Misal bana bulaşanın daha haberi yoksa bundan ne olacak

Bunu ruslara yakinen soralım.

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Ali Darbaz

İ10 yeni sahibi, geçtiğimiz hafta Kalp ameliyatı geçirmiş ve 2 gün yatmış. Arabayı aldıktan sonra başına gelmeyen kalmadı adamın :(

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Yanar

Corona kanı da pıhtılaştırıyormuş 

Tıkamıştır damarları. 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...