İçeriğe Yönlendir

Hypermil Projem "Ayten"

Ali Darbaz

Recommended Posts

Ali Darbaz
Köksal Yılmaz yazdı:

Fiyat uygunmuş al derim, Cerato aracıma almıştım, derinin hissi daha güzel.

Sani Gerşon yazdı:

8 senedir kullandığım tüm araçlarım deri direksiyonlu. Deri direksiyonun hissi bambaşka.

İki tane deri direksiyon buldum. Pazartesi diğer mağazayıda arayıp oranında fiyatını alacağım. Ucuza verirse alıyorum :) 

Yorum bağlantısı
Metin Uzunoğlu
Ali Darbaz yazdı:

Merhaba değerli arkadaşlar. 

Deri direksiyon ve hız sabitleyci için iyi bir rakam aldım. Şimdi alıp almamak arasındayım. İ10 deri direksiyon olması kıymetini ne kadar artırır. 

Değerini pek artıracağını düşünmüyorum ama kullanım konforunu artırır.

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
(düzenlendi)

Merhaba

Cruze deri direksiyon olduğunu daha yeni farkettim. Dikişli dikişli bir direksiyondu. Bu zamana kadar gaz pedalı debriyaj devir ile uğraştığımdan hiç direksiyonun deri olduğunu farkedememişim. 

İ10 sahte deri direksiyonu ile cruze deri direksiyonu arasında hissiyaten bir fark yok. Hatta dikişler elime sürtüyor. Bundan keyif aldığım söylenemez. 

tarihinde Ali Darbaz tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ali Darbaz

Alacağım 80 metrekare 2+1 ev için bana peşinat olacak i10. Onun için üzülüyorum. Telefonlar ve mesajlar gelmeye başladı. Bende mecbur 5 aylık kirini yıkamak için yıkmaya gittim. Yüksek basınçlı su ile kostikli sabunla son kez yıkandı. Çifimsi bişeylede gun metal jantlarını ovaladılar. Oldu bitti 30 liram gitti. Boş vaktim var iken, pazartesi gelecek ilk görücüye temiz gözüksün istedim. 

ACtC-3ekRfbAdsMZEkVfga8GF4UyUIWVaG6h9ptJ

Yorum bağlantısı
Ali Darbaz

Merhaba ,

Arac alım satım görüşmesi esnasında müşteri ile bazı konularda anlaşamayıp bana 3000 tl masrafı var dediği içi arabanın bakımlarını yapmaya karar verdim. 

Bakımları yapılana kadar ilanımı askıya  aldım. 

Yapılacaklar.. 

Akü şarj ettirilecek. 

Ön fren diskleri ve balataları değişecek . 

Yeni falken snecra lastik alınacak. 

105000 km yağ filtre bakımı yapılacak.

Hepsini yaptırmam 2 ayı bulur. yapacak bişey yok. bende bütçe yok artık. 

Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
M. Asım Kahraman
Evren Erakçora yazdı:

Evren Hocam hayırlı olsun, bu aralar C-max kovalıyorum bu arabayı da ilanda görmüştüm dün itibariyle satıldı yazısını fark edince üzülmüştüm açıkçası ama yabancıya gitmemiş, sevindim. Rakam piyasaya göre iyi. Kazasız belasız inşallah.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ali Darbaz

Merhaba 

Aytenin birde derdi var ama adını koyamıyorum. Bu seferde lpg geçme anında uzun süre silkeliyor tekliyor.  3 gündür aynı şeyi yapıyor. Satış esnasında bana prüz olacak. O yuzden bu durumu çözmem lazım. Eğer dikkatle sabırla teklemeleri beklemez isem motor arıza ışığı yakıyor. Bu silkeleme anında gaza milim milim basmalıyım. Benzinde sürüp yol üstünde bir rampa aşaği bulduğumda lpg geçiriyorum , rampa inerken gaza biraz fazla basarak enjektörlerin normalleşmesini sağlıyorum. Sorun ortadan kalkıyor. Tahminleriniz nedir. . 

Yorum bağlantısı
ibrahim Tiryaki
Ali Darbaz yazdı:

Merhaba 

Aytenin birde derdi var ama adını koyamıyorum. Bu seferde lpg geçme anında uzun süre silkeliyor tekliyor.  3 gündür aynı şeyi yapıyor. Satış esnasında bana prüz olacak. O yuzden bu durumu çözmem lazım. Eğer dikkatle sabırla teklemeleri beklemez isem motor arıza ışığı yakıyor. Bu silkeleme anında gaza milim milim basmalıyım. Benzinde sürüp yol üstünde bir rampa aşaği bulduğumda lpg geçiriyorum , rampa inerken gaza biraz fazla basarak enjektörlerin normalleşmesini sağlıyorum. Sorun ortadan kalkıyor. Tahminleriniz nedir. . 

fabrikasyon lpgli arabada bu kadar lpg ile ilgili problemler meydana gelmesi bana pek sağlıklı gelmiyor.

Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
(düzenlendi)
ibrahim Tiryaki yazdı:

fabrikasyon lpgli arabada bu kadar lpg ile ilgili problemler meydana gelmesi bana pek sağlıklı gelmiyor.

Lpg filtre değişimi geldi. Bi değiştireyim bakalım ne olcak 

Yorum bağlantısı
Evren Erakçora
Evren Hocam hayırlı olsun, bu aralar C-max kovalıyorum bu arabayı da ilanda görmüştüm dün itibariyle satıldı yazısını fark edince üzülmüştüm açıkçası ama yabancıya gitmemiş, sevindim. Rakam piyasaya göre iyi. Kazasız belasız inşallah.
Daha güzelini alırsın inşallah. Cam tavanlı falan.
Yorum bağlantısı
Ali Darbaz

Bana bedava mal yaramıyor. Şirketin bana verdiği beleş yakıt kartı ile Opet'en 4 dolumdur yakıt alıyorum. Bu sorunlar sıkıntılarda hep Opet'en aldığım yakıtla başıma geldi. Bu depo bitiyor. Doğru şelden lpg alacağım. Opettende artık benzini alırım. Birde böyle deneyelim. Sorun çözülürse opetten yakıt almayı bırakırız. 

Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
(düzenlendi)
Dogan Arsiray yazdı:

arıza ışığı yanınca hangi hata var? böyle teşhis konamaz.

p0301 p0302 p0300 p0303 ateşleme yapamıyor. Lpg geç geliyor yada fazla geliyor gibi anlayamadım. Yanma ateşlemde sorun yaratıyor. 

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Ali Darbaz yazdı:

Bana bedava mal yaramıyor. Şirketin bana verdiği beleş yakıt kartı ile Opet'en 4 dolumdur yakıt alıyorum. Bu sorunlar sıkıntılarda hep Opet'en aldığım yakıtla başıma geldi. Bu depo bitiyor. Doğru şelden lpg alacağım. Opettende artık benzini alırım. Birde böyle deneyelim. Sorun çözülürse opetten yakıt almayı bırakırız. 

onu en baştan konuy ayazmış olsan.... acilen değiştir

Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray
Ali Darbaz yazdı:

p0301 p0302 p0300 p0303 ateşleme yapamıyor. Lpg geç geliyor yada fazla geliyor gibi anlayamadım. Yanma ateşlemde sorun yaratıyor. 

su eksiltiyormu araç...

Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
Çağlar Bayur yazdı:

onu en baştan konuy ayazmış olsan.... acilen değiştir

Abi kafam acayip karışık , anca aklıma geldi. :( 

Dogan Arsiray yazdı:

su eksiltiyormu araç...

1 haftadır bakıyom su seviyesi aynı :(

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Ali Darbaz yazdı:

Abi kafam acayip karışık , anca aklıma geldi. :( 

1 haftadır bakıyom su seviyesi aynı :(

tekleyen pörltyeende aküyü ölçüp 3 gün sürüş tarzı değişmek akla gelmeden önce, değişmiş yakıt alınan istasyon daha işe yararay bir veridir. shel total aytemiz candır istanbulda benim bölgede

Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
Çağlar Bayur yazdı:

tekleyen pörltyeende aküyü ölçüp 3 gün sürüş tarzı değişmek akla gelmeden önce, değişmiş yakıt alınan istasyon daha işe yararay bir veridir. shel total aytemiz candır istanbulda benim bölgede

Abi ampül yandı, temelli bitince Bp dönüş yapacam :)

Bu arada Vagcılar zorbalık yapıyor :) 

ACtC-3cWCkytFdCk6WMG6V5xk7x-cTNs-5LaVVvl

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı

Golfün yanında dahi bariz ufacık kalmış

bşr mondeo pasat vs denk geldiğinde çeksene bakalım nasıl duracak

Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
(düzenlendi)
Ali Gök yazdı:

Golfün yanında dahi bariz ufacık kalmış

bşr mondeo pasat vs denk geldiğinde çeksene bakalım nasıl duracak

Bu gün Komşum Crawler gezdim :) Ölçeğin alasını yaptım sana . En küçük arazi karavanı için topuzda 80 kilo kaldıracak 750 kilo çekecek araba lazımmış. 

ACtC-3dDfOl2v8vD0vsmZsG9yLIDpODVoJ6Qb7GJ

ACtC-3efAVwupILrpglgbzTCXB_IvSP085KlbZiM

ACtC-3dkwIbVtVqm-0NXPdmmGbaH_Cfa8JfAYUdW

ACtC-3en9ecVkH_6Kc_SqQG9brS4ASp0zKI96qHjACtC-3eBzM-sg7OFJvKryh7MAGjxLEuO1xMhUMcFACtC-3eAbJmgAegXGF676b7GKcxtolAiMVctdImU

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...