İçeriğe Yönlendir

Led Far Ampulü (H1 H3 H4 H7 H11 H15 ) Tavsiyeleri

Engin Ünal

Recommended Posts

Doğan Arşiray
Çağlar Bayur yazdı:

krismıs kutluyordur adamlar

yok kutuda da h4 yazıyor bendekinde. yazmış zaten tamamen bizim hatamız yenisini yollarız diye.

Yorum bağlantısı
Mert Yeldan
Doğan Arşiray yazdı:

yok kutuda da h4 yazıyor bendekinde. yazmış zaten tamamen bizim hatamız yenisini yollarız diye.

Aynı bende de. Ama göndermedi halen kaç gün oldu.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Mert Gülkokan yazdı:
Çağlar Bayur yazdı:
maceracı seniiii

Mercek mi takcaz reis

osram silver

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Mert Gülkokan yazdı:
Çağlar Bayur yazdı:
osram silver

500 tl olmuş

yarından ucuzdur

takınca ama ışıl ışıl olacak için fırıl fırıl fırıldar

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

silver.. ömrü en uzun olan , reklamı yok ama

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

@Mert Gülkokaninstada atölyesemih var.

Değişik bir LED getirdiler ampul gibi kendinden mercekli fiyatı ne olcak bilmiyorum ama bı bak. H7 ve mini mercekli. Far kesmeden takılıyor

Ampül gibi. Benim ampul aparatı çok alengirli olmasa alacaktim. Kış için extreme yellow ampul var . Ceza yazmasa takacak geri. Uzunlar hala sarı duruyor. 

Yorum bağlantısı
Umut Taşlı

iki farklı merceksiz farda, üç takım osram nb eskittim, ömürleri çok kısa philips'in xtreme vision'larına göre. unlimited ve öncesi serilerden bahsediyorum, günceli laser mi oldu ışın kılıcı mı bilmiyorum

Yorum bağlantısı
Servet Aydın
satılık h7 led ampül var isteyen yazsın alığım fiyattan satarım 228 tl kargosu size ait şu an 349 tl 

Nasıl bi mamül görelim
Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray
Mert Gülkokan yazdı:

bunun h1 modelini berlingoya taktım bir tanesinin odağı tutmamıştı uzunlarda nedense. far çanağının asimetrik şekli önemli sağ ve sol bile fark ediyor.

Umut Taşlı yazdı:

iki farklı merceksiz farda, üç takım osram nb eskittim, ömürleri çok kısa philips'in xtreme vision'larına göre. unlimited ve öncesi serilerden bahsediyorum, günceli laser mi oldu ışın kılıcı mı bilmiyorum

megalight olan normal renkli ampul hem parlak hemde uzun ömürlü. sylvania zaten. oda osram.

Yorum bağlantısı
Umut Taşlı
Doğan Arşiray yazdı:

megalight olan normal renkli ampul hem parlak hemde uzun ömürlü. sylvania zaten. oda osram.

başka varsa bilmem ama megalight general elc. idi en son, şu an tungsram diye satıyorlar hatta. halihazırda 307'nin mercekli h1'lerinde kullanıyorum, öncesinde bosch gigalight plus 120 vardı, kazada far gidince buna geçtim, fark yok. ikisi de çok iyi gözüm için, ömür olarak da son kullandığım nb osram'ı geçti ikisi de

Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray

sanırım öyleydi. ben yanlış hatırlamışım belki.

Yorum bağlantısı
Mert Yeldan
Doğan Arşiray yazdı:

sanırım öyleydi. ben yanlış hatırlamışım belki.

Kargo takip kodu atmış bana satıcı. 234023904 kez de anlayışın için teşekkür ederim demiş.

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Doğan Arşiray
(düzenlendi)

Doğan Reis... sevdim bunu. adeta bir fırkateyn ismi gibi.

ben de o parayı bugün markette ezerim şimdi.

tarihinde Doğan Arşiray tarafından düzenlendi
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Aydın Sert
Mert Gülkokan yazdı:

Doğan reis ten aldığım çin malı 4300k h7 ledler geldi akşam takacağım bakalım nasıl olacak

Hadi bakalım, umarım istediğin verimi alabilirsin.

O kadar hevesle kaç tane led denedim, yine en iyisini performans halojen ampulde buldum. Ömrü uzun olsun:D

Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray
Aydın Sert yazdı:

Hadi bakalım, umarım istediğin verimi alabilirsin.

O kadar hevesle kaç tane led denedim, yine en iyisini performans halojen ampulde buldum. Ömrü uzun olsun:D

Allah razı olsun. ha pardon ampul için söylenmiş. Reis deyince havaya girdim.

Mert Gülkokan yazdı:

deiğin gibi en iyisi performans halojeni ancak fiyatları çok uçtu photon %150 ise 1 yıl olmadan iç teller kömür gibi olduğu için performansı normal halojenden daha kötü oldu

4300k beklediğim kadar sarı olmadı kırık beyaz diyebiliriz ben halojen kadar sarı beklemesem de beklediğim kadar da sarı çıkmadı

dün taktım ama ayar yapamadım birde sol far yuvasında sorun olabilir ya da aparatı tutan tel düzgün  olmadığından led sola yatık duruyor onu fark ettim onu çözeceğim artık h7 led 4300k ile yola devam

gerçek anlamda sarı isityorsan 3000K almalısın. o da çok sarı diyeceksin.

Yorum bağlantısı
Aydın Sert
Doğan Arşiray yazdı:

Allah razı olsun. ha pardon ampul için söylenmiş. Reis deyince havaya girdim.

Doğan Hocam senin de ömrün uzun olsun tabi ki. Değerli insanlarsınız.:flowers: Bu ortam başka bir forumda yok.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray
Aydın Sert yazdı:

Doğan Hocam senin de ömrün uzun olsun tabi ki. Değerli insanlarsınız.:flowers: Bu ortam başka bir forumda yok.

ben aslında yoğum :)

Aydın Sert yazdı:

kibar adamsın.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray
Mert Gülkokan yazdı:

Doğan reis acaba Ali Cihangiroğlunun uzun süre elinde tuttuğu ben aslında yokum fake mi acba şüphesini devam ettirebilir mi?

Doğan abi aktif ve sürekli birşeyler alıp satıyor ama fiziksel olarak gören bilen tanıyan yok emoji1787.pngemoji1787.png

varoluş sorgulaması aşamasına geldiysek güzel birşey bence.

Yorum bağlantısı
Servet Aydın
Doğan reis acaba Ali Cihangiroğlunun uzun süre elinde tuttuğu ben aslında yokum fake mi acba şüphesini devam ettirebilir mi?

Doğan abi aktif ve sürekli birşeyler alıp satıyor ama fiziksel olarak gören bilen tanıyan yok [emoji1787][emoji1787]

Canlı kanlı gördüm görmez olaydım. O gün bu gündür kendime gelemedim
  • Şaşkın 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

Geçen kış ceza yediğim photon yellow ların birini  standart ampül patlayınca taktım 😛 .

atölyesemih diye bi yer var İstanbulda Instagram dan. Mercekli LED felan yapıyorlar . Ona kabarıyom aslında ama son fiyatları kaça bilemedim. Bide muayene için dert oluyor mu olmuyor mu.

Pİcasso da h7 ampül sabitlenmesi de çok cins. Soket sabitlicide. Ve sabitleyici vida ile tutuyor :( LED di xenondu o da olmuyor direk. 

Yorum bağlantısı
Servet Aydın
iyi manada mı?

Rehberden sildiğim halde hâlâ nasıl olurda ismin çıkıyor hâlâ aklım almıyor. Dur bir de engelleyim nolcak
  • Beğenme 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...