İçeriğe Yönlendir

Led Far Ampulü (H1 H3 H4 H7 H11 H15 ) Tavsiyeleri

Engin Ünal

Recommended Posts

Çağlar Bayur
Mert Gülkokan yazdı:
Servet Aydın yazdı:

O foto koyduğum led. Her birinde iki led blok var. 20watt ışık gücünü sonuna kadar verebiliyor. Diğerlerinin ledleri kaliteli değil. Ucuza alabilsem ledleri değişip kullanırım da maliyeti x3 oluyor. Led seti 130 tl, sadece 4 led 250 tl

Ben joyecar buldum ilsnda 70 watt diyor h7 led için 12 volt ve 12 bin lümen denilmiş fiyarı 249 tl 2 yıl garantili

h4 nü aldım, csp chipli, osram cool blue ile karşılastırma görseli yapacağım, yola verdiği aydınlatma çok güzel, farlarım şapkalı , homojen dağılım oldu

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Mert Gülkokan yazdı:
Çağlar Bayur yazdı:
h4 nü aldım, csp chipli, osram cool blue ile karşılastırma görseli yapacağım, yola verdiği aydınlatma çok güzel, farlarım şapkalı , homojen dağılım oldu

249 tl dediğim ürünler 349 olmuş joyecar sitesinde n11 ve trendyolda sadece hepsiburadada 227 tl idi hemen sipariş ettim bakalım iptal etmezler ise 2 gün sonra elimde

179 a almıştım

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Sen şimdi ayar yapamazsın. Gelsene bi

79c927ac16e59dd65cf6b48c82f585dc.jpg
  • Beğen 1
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Servet Aydın yazdı:

Sen şimdi ayar yapamazsın. Gelsene bi

79c927ac16e59dd65cf6b48c82f585dc.jpg

nasıl beceriksizim 48 saatte beceremem ama

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Servet Aydın yazdı:

Başkan gelmezse gelme

revire döner ev, 4 ilaç 2 serum

Yorum bağlantısı
Selim Bilgin
Servet Aydın yazdı:

Dükkanda 4 kutu evde 1 koli hazır

D2S fara led taksak nasıl olur abi?

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

D2S fara led taksak nasıl olur abi?

Senin xenon ampüllerin ömrü bitik mercek içi isli. Sökülecek ve temizliği olacak. Arkadan çıkıyor ise yeni nesil hella mercek takılacak. Ulen kör kör geziyorum diyeceksin kesin
Yorum bağlantısı
Selim Bilgin
Servet Aydın yazdı:

Senin xenon ampüllerin ömrü bitik mercek içi isli. Sökülecek ve temizliği olacak. Arkadan çıkıyor ise yeni nesil hella mercek takılacak. Ulen kör kör geziyorum diyeceksin kesin

Ampülü yeniledim de dediğin gibi mercek bitik, makyajlı kasanın far takımından bulup alayım en iyisi ben.

Yorum bağlantısı
Metin Akbal

Ampülü yeniledim de dediğin gibi mercek bitik, makyajlı kasanın far takımından bulup alayım en iyisi ben.
Gerek yok yahu mercek degis yeterli. Ha makyajlı LED'li olandan alacaksan o ayrı yakışır [emoji7]
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Selim Bilgin
Metin Akbal yazdı:

Gerek yok yahu mercek degis yeterli. Ha makyajlı LED'li olandan alacaksan o ayrı yakışır emoji7.png

😉

Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray
Mert Yeldan yazdı:

Alalım mı?

Bunun h7 olanino bugun uzunlara taktim, golgeli alan yok. Renk muhtesem ancak kisa da nasil olur bilmiyorum. Ancak odak asagi yukari dogru olmasa goz alirdi. Oyle bir sorun olmadi. Bence alin. Ben bunlardan 4 kez aldim. 

Yorum bağlantısı
Mert Yeldan
Doğan Arşiray yazdı:

Bunun h7 olanino bugun uzunlara taktim, golgeli alan yok. Renk muhtesem ancak kisa da nasil olur bilmiyorum. Ancak odak asagi yukari dogru olmasa goz alirdi. Oyle bir sorun olmadi. Bence alin. Ben bunlardan 4 kez aldim. 

Abi, link verdiğin ampülü 134 liraya satın aldım. 76 lira kuponum varmış haberim yokmuş.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Alpay Sumer
Mert Yeldan yazdı:

Abi, link verdiğin ampülü 134 liraya satın aldım. 76 lira kuponum varmış haberim yokmuş.

Bildirim geldi 😨 

Golfe mi aldın ? Yorumları bekliyorum acil 😂

Yorum bağlantısı
Mert Yeldan
Alpay Sumer yazdı:

Bildirim geldi 😨 

Golfe mi aldın ? Yorumları bekliyorum acil 😂

Acil yorumum şu, önce hele bi gelsin 😂

• Beğen 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...