İçeriğe Yönlendir

2010 Chevrolet Cruze LS Ailenin Yeni Üyesi

Ali Darbaz

Recommended Posts

Tamer Topaç
Ali Darbaz yazdı:

Cruze almak isteyen varsa bu durum onlar için bir şans olabilir. 

Sabit fiyat garantisi olacak mı?

Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
Tamer Topaç yazdı:

Köksal Yılmaz yazdı:

Fiyat alayım

Çekiliş Ay sonu olacağı için ozamanki döviz kuru ve piyasaya göre güzel bir fiyat vereceğim. Ama bu kondisyonda bir araç için aşaği yukarı 130 bin tl den az istemem heralde. 

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Tamer Topaç yazdı:

üfetüfeefe den artar her yıl

Yorum bağlantısı
Tamer Topaç
Çağlar Bayur yazdı:

üfetüfeefe den artar her yıl

Ortada bir şans faktörü var forum için. Çekilişi bekleyelim ne çıkacak. Burası Türkiye :kutlama:

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Metin Akbal yazdı:

Ya koparsa?

Kayışsız modellere geçiş yapma vaktidir :) 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Ali Darbaz yazdı:

Bir istanbul eseri 

AM-JKLXjyrZPg68ckB3e2qP2GFvSw6_vfA0t7kAu

İstanbul için iyi değer

Yorum bağlantısı
İlkay Başaran

O kadar çabaya bunu mu yakıyor? Ben ekonomi yapacak olsam 1400 kg kütleli araç kullanmam mesela. 900 iyidir.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
İlkay Başaran yazdı:

O kadar çabaya bunu mu yakıyor? Ben ekonomi yapacak olsam 1400 kg kütleli araç kullanmam mesela. 900 iyidir.

saate 17 km ortalama hızla herhangi bir çaba göstermenize gerek kalmıyor. Her duk kalkda el freni çekmek dışında herhangi bir hipermil tekniği uygulamıyorum. 

Yorum bağlantısı
Selim Bilgin
Ali Darbaz yazdı:

Her duk kalkda el freni çekmek dışında herhangi bir hipermil tekniği uygulamıyorum. 

Amaç?

Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
Selim Bilgin yazdı:

Amaç?

Amaç aklarımı boşa düşürmek. Frene basılı beklemek ayak kaslarımın enerji tüketmesine sebeb oluyor. 

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Selim Bilgin
Ali Darbaz yazdı:

Amaç aklarımı boşa düşürmek. Frene basılı beklemek ayak kaslarımın enerji tüketmesine sebeb oluyor. 

Her durmada el freni çekmek de elinin enerji tüketmesine sebep olur. Hem de her yeşil yanınca indireceğim derken stres yaparsın, arkadaki kornaya basar, elin ayağın karışır el freni çekiliyken kalkmaya çalışırsın filan. İyi hesaplamak lazım.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Selim Bilgin yazdı:

Her durmada el freni çekmek de elinin enerji tüketmesine sebep olur. Hem de her yeşil yanınca indireceğim derken stres yaparsın, arkadaki kornaya basar, elin ayağın karışır el freni çekiliyken kalkmaya çalışırsın filan. İyi hesaplamak lazım.

Doğru. Fakat daha önceden forumda da konusu açmıştım. Manuel arabam varken aşırı trafikten çıktıktan sonra dizlerim istemsiz titremeye başlıyordu. Frene basacağım ama güç kalmıyor, titreme oluyordu. Günlük 100km aşırı trafikteydim o zamanlar. 

Hold düğmesi çok güzel bir şey. Corolla’da olmasına sevinmiştim

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
Selim Bilgin yazdı:

Hipermilci olduğum için panik yapmak veya acele etmek gibi şeyleri çok uzun süre önce atlattım. 

• Şaşkın 1
Yorum bağlantısı
Ümit Türk
Ali Darbaz yazdı:

Bir istanbul eseri 

AM-JKLXjyrZPg68ckB3e2qP2GFvSw6_vfA0t7kAu

O kadar dikkat etmene rağmen bu kadar yakıyorsa sıkıntı var sanki. Ben hiç dikkat etmediğim halde 1.4 ile 10 litre yakıyorum. Üstelik 2 km içerisinde 18 tümsek yüzünden dur kalk yapıyorum. trafiği söylemiyorum bile. 

Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
Ümit Türk yazdı:

O kadar dikkat etmene rağmen bu kadar yakıyorsa sıkıntı var sanki. Ben hiç dikkat etmediğim halde 1.4 ile 10 litre yakıyorum. Üstelik 2 km içerisinde 18 tümsek yüzünden dur kalk yapıyorum. trafiği söylemiyorum bile. 

Kim neye dikkat etmiş. Dur kalk trafiğin neyine dikkat edecem. 

Yorum bağlantısı
Selim Bilgin
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Doğru. Fakat daha önceden forumda da konusu açmıştım. Manuel arabam varken aşırı trafikten çıktıktan sonra dizlerim istemsiz titremeye başlıyordu. Frene basacağım ama güç kalmıyor, titreme oluyordu. Günlük 100km aşırı trafikteydim o zamanlar. 

Hold düğmesi çok güzel bir şey. Corolla’da olmasına sevinmiştim

O hepimizde oluyor, yorulunca uzun ışıklarda el freni çekilir, otomatikse boşa alınır filan ama her ışıkta ayak enerji harcamasın diye el frenini çekmek...

Yorum bağlantısı
Metin Akbal
Selim Bilgin yazdı:

O hepimizde oluyor, yorulunca uzun ışıklarda el freni çekilir, otomatikse boşa alınır filan ama her ışıkta ayak enerji harcamasın diye el frenini çekmek...

Fren lambalarım eskimesin, reflektörlerim yanmasın, alternatöre yük binmesin diye el freni çekiyorum :fiuw: El frenini çekince sadece ekrandaki led yaniyor :D

• Beğen 1
  • Mutlu 5
Yorum bağlantısı
Selim Bilgin
Metin Akbal yazdı:

Fren lambalarım eskimesin, reflektörlerim yanmasın, alternatöre yük binmesin diye el freni çekiyorum :fiuw: El frenini çekince sadece ekrandaki led yaniyor :D

Doktor pahalı, bu aralar randevu da bulunmuyor, dikkat etmek lazım. :D 

• Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Metin Akbal
Selim Bilgin yazdı:

Doktor pahalı, bu aralar randevu da bulunmuyor, dikkat etmek lazım. :D 

Yedek parça da pahalı yahu. Allah bilir küçücük fren ampülü bile bir depo benzin parasıdır :D

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Metin Akbal yazdı:

fren ampülü

ampül bey diyoruz, her hafta çıkartiıp silip geri takıyorum

• Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Selim Bilgin
Metin Akbal yazdı:

Yedek parça da pahalı yahu. Allah bilir küçücük fren ampülü bile bir depo benzin parasıdır :D

Demirden korkan trene binmez. 😛 

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Metin Akbal
Selim Bilgin yazdı:

Demirden korkan trene binmez. 😛 

Ledli farlar ne kadar olmuş treni bi görelim :D

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...