İçeriğe Yönlendir

2010 Chevrolet Cruze LS Ailenin Yeni Üyesi

Ali Darbaz

Recommended Posts

Alpay Sumer

Ali bey En son aküye uzun yıllar gider bu demiştin.. Ben gün verdim.. sıra termonstatta.. Gün veriyorum. Hazırmısın 🙄

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
Alpay Sumer yazdı:

Ali bey En son aküye uzun yıllar gider bu demiştin.. Ben gün verdim.. sıra termonstatta.. Gün veriyorum. Hazırmısın 🙄

Niye gün verdin anlamadımki. Zaten satın aldım kargoda. 

Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu

Dedik ya, bozulmuş bu. Birkaç ay beklemez. 

neyse, anlayın halimden biraz :) 

Yorum bağlantısı
Alpay Sumer
Ali Darbaz yazdı:

Niye gün verdin anlamadımki. Zaten satın aldım kargoda. 

Geçen yazmıstın ya sorun yok götürür diye.. onu kastediyorum.. Bu tip arızalar kendi kendine düzelmiyor.  Hayırlı olsun.. epey rahat edersin.. 

Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Dedik ya, bozulmuş bu. Birkaç ay beklemez. 

neyse, anlayın halimden biraz :) 

Bu konuda da 2. mesajda yazmısım ama bunun icinmiydi hatırlayamadım.. Geçmiş zaman hatırlayamadım.. tespit doğru yani.. Soğukta kullanmak zor..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
Alpay Sumer yazdı:

Geçen yazmıstın ya sorun yok götürür diye.. onu kastediyorum.. Bu tip arızalar kendi kendine düzelmiyor.  Hayırlı olsun.. epey rahat edersin.. 

Her gün obd ile ttakip ettim , 80 derecede kalsa eyvallah diyecektim. Ama yok , son 2 gündür acayip oldu araba. Tüketimde arttı , ısınmıyorda. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Alpay Sumer
Ali Darbaz yazdı:

Her gün obd ile ttakip ettim , 80 derecede kalsa eyvallah diyecektim. Ama yok , son 2 gündür acayip oldu araba. Tüketimde arttı , ısınmıyorda. 

2 günlük iş degil.. Bak öbür konudaki muhabbette de problem olduğu belliydi..

Yorum bağlantısı
Erdem Doğan

İç kısmı bozulmuştur, al değiştirsin usta. Bu kadar dert edecek bir şey değil bence.

Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
Erdem Doğan yazdı:

İç kısmı bozulmuştur, al değiştirsin usta. Bu kadar dert edecek bir şey değil bence.

Termostat maliyeti bana 1670 liraya maal oldu. Kargomun gelmesine istinaden randevumu alıp gideceğim. :( 

Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
Ali Gök yazdı:

İçi değişmiyor muydu

Garanti olsun dedim, komple aldım. 

Yorum bağlantısı
Erdem Doğan
Ali Darbaz yazdı:

Garanti olsun dedim, komple aldım. 

Garanti olsun diye arabayi degistirmedin iyi ki. 

• Beğen 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
Erdem Doğan yazdı:

Garanti olsun diye arabayi degistirmedin iyi ki. 

Dolar kurundan dolayı parçaya henuz zam gelmemiş. Stokda kalmış ürünü aldım. Aldığım ürünün piyasada yeni fiyatı 2200 tlye çıkıyor. Opel yetkili servisinden parçayı garantili olarak satın aldım. 

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Tüketim yüksek verim düşük olacak. Blok soğuk olduğu için zengin karışım ile soğuk çalışan motor kompresyon segmanını yakma fazına geçecek

Yorum bağlantısı
Metin Akbal
Ali Darbaz yazdı:

Metin hocam , usta fiyatlaraı görünce çıldırmış. İzlemeni tavsiye ederim. 

Sıkıntı yok supapları @Tansu Kalafatoğlu alacaktı söz verdi MTV indirimi olsun diye dua ediyorum.

Servet Aydın yazdı:

Tüketim yüksek verim düşük olacak. Blok soğuk olduğu için zengin karışım ile soğuk çalışan motor kompresyon segmanını yakma fazına geçecek

Abi direk supaplar yanacak desene :D Daha ürkünç.

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu

Supaplarınıza mukayyet olun arkadaşlar. Lpg’yi kapat sen de. Zaten kâr bırakmıyor. Boşu boşuna şimdi zarara girmeyelim :) 

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Metin Akbal
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Supaplarınıza mukayyet olun arkadaşlar. Lpg’yi kapat sen de. Zaten kâr bırakmıyor. Boşu boşuna şimdi zarara girmeyelim :) 

Benzin ağzına kadar dolu da kart kampanyası için 150 liralık lpg aldım son 2 sefer oda doldu artık :)

Yorum bağlantısı
Ali Darbaz

Kargom geldi. Yalnız gelen termostat beni,m 2 sene kadar önce alıp taktığım ürünün birebir aynısı :D

AM-JKLXbshgyltk9GL4dDelLMizhkjLgPl3nI91X

Yorum bağlantısı
Servet Aydın
çinli aynısı yapmış yani?

Reisin planı tutarsa çinde aynısını türk yapmış ya la diyecekler
  • Beğen 2
  • Mutlu 5
Yorum bağlantısı
Ali Darbaz

Merhaba arkadaşlar. 

Neredeyse 2000 tl yakın masrafın sonunda Termostat değişimi yapıldı. :( 

Tremostat değiştirildi, Antifirz dolduruldu. Video felan çekemedim :( Çok üzüldüm . Çok masraf yaptım. Ama eski haline döndü. :(

AM-JKLXBH5GTPFdPIwReISUF3K6ujLhYohwHWpPZ

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
Koray Demir yazdı:

Bu araba neden sürekli para yiyor? Sponsorlar ne alemde?

Ne babama nede hanıma söyledim. Bu sefer masrafın bir kısmını çalıştığım şirketin fonundan, bir  kısmının destekleyicilerimden karşıladım. Benim cebimden para çıkmadı. Ödemeyi kartımla yaptım 12 taksit. 

Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Ali Darbaz yazdı:

bir kısmını çalıştığım şirketin fonundan, bir  kısmının destekleyicilerimden 

nasiiiii?

Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

nasiiiii?

Yıpranma payı veriyor şirket. 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...