İçeriğe Yönlendir

2010 Chevrolet Cruze LS Ailenin Yeni Üyesi

Ali Darbaz

Recommended Posts

Metin Akbal
Dün Kışlık lastik bakmaya petlasa gittim. Amaç kış geliyor , yollar kötü olacak. bende malum hergün işe arabamla gidiyorum. Canımız kıymetli değilmi. Alayım bir tane Falken As210 yaz kış binerim dedim. 
Gittim lastikciye , as210 lastiğini önüme kodular, inceledim, tartım, üzerindeki Avrupa enerji bildirilerini okudum. felan filan. Kredine 9 taksit 1900 tl fiyat verdiler. 
Bende düşüneceğim, dedim ayrıldım. Arabanın kumbarasında henuz okadar para birikmedi [emoji20] 
2. el bak? Bazen 1 sezon bile kullanılmamış lastik denk gelebiliyor. Ornek @Ali Gök hemde burnunun dibinde.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
Çağlar Bayur yazdı:

gizli üyeler de var şeetsinler :rofl: her yerdeler

Geçenlerde forumdan aldığı ekran resmini bana tatlı aldırmak için kullanmıştı :D

Metin Akbal yazdı:
Ali Darbaz yazdı:
Dün Kışlık lastik bakmaya petlasa gittim. Amaç kış geliyor , yollar kötü olacak. bende malum hergün işe arabamla gidiyorum. Canımız kıymetli değilmi. Alayım bir tane Falken As210 yaz kış binerim dedim. 
Gittim lastikciye , as210 lastiğini önüme kodular, inceledim, tartım, üzerindeki Avrupa enerji bildirilerini okudum. felan filan. Kredine 9 taksit 1900 tl fiyat verdiler. 
Bende düşüneceğim, dedim ayrıldım. Arabanın kumbarasında henuz okadar para birikmedi emoji20.png 

2. el bak? Bazen 1 sezon bile kullanılmamış lastik denk gelebiliyor. Ornek @Ali Gök hemde burnunun dibinde.

@Ali Gök lastik sattığını bilmiyordum. Ne var model 

Yorum bağlantısı
Ali Gök
Ali Darbaz yazdı:

Geçenlerde forumdan aldığı ekran resmini bana tatlı aldırmak için kullanmıştı :D

@Ali Gök lastik sattığını bilmiyordum. Ne var model 

Ben lastikmi satıyormuşum benimde haberim yoktu valla 😂

• Beğen 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Metin Akbal

[mention=52206]Ali Gök[/mention] lastik sattığını bilmiyordum. Ne var model 
Lastik satmıyor 2. el lastik denk geldi [emoji16]
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
Metin Akbal yazdı:

Lastik satmıyor 2. el lastik denk geldi emoji16.png

Forumu iyi takip edemiyom. Önceden okumuş olsaydım anlardım. Satıyormuş gibi algıladım. 

Yorum bağlantısı
Ali Darbaz

Cruze kadranında lpg işareti var. Ama fabrikasyon lpgli bir modeline rastlayamadım. Aramayı korece yapıp deneyeceğim. Belki korede lpgli satılmış olabilir. 

Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Ali Darbaz yazdı:

Cruze kadranında lpg işareti var. Ama fabrikasyon lpgli bir modeline rastlayamadım. Aramayı korece yapıp deneyeceğim. Belki korede lpgli satılmış olabilir. 

Amerika’da da olabilir. Nasıl gördün fotosu var mı

Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
(düzenlendi)
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Amerika’da da olabilir. Nasıl gördün fotosu var mı

Işık ters vurunca kadrana görünüyor. 

ACtC-3eUFDZreZl6IZ425daJIEFdF4G6J1rQysSU

son 3 gün ortalamaları

ACtC-3furNyt39gGTbFOIXVS9OiGhf9fpnxDPREZ

tarihinde Ali Darbaz tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

sonradan takılırsa diye kullanım için yapmış olabilirler?

Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Çağlar Bayur yazdı:

sonradan takılırsa diye kullanım için yapmış olabilirler?

Araç avustralya pazarında lpg-benzin-hibrit-cng yakıtlı olarak üretilebilir diye sanırım böyle tasarlanmış. Sonra üretilmiş mi bilmiyorum. 

Yorum bağlantısı
Ali Darbaz

Bu sabah 10 dakika daha erken çıktım . Sonuç kapıdan kapıya 58 km ortalama ile vardım. 

Yorum bağlantısı
Selim Bilgin
Ali Darbaz yazdı:

Bu sabah 10 dakika daha erken çıktım . Sonuç kapıdan kapıya 58 km ortalama ile vardım. 

04:50'de mi?

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
Selim Bilgin yazdı:

04:50'de mi?

Yok canım. 06:53 de yola çıktım. 07:19 da işteydim. 40 dakika erken geliyorum. karşılığında 30 dakika erken çıkıyorum. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Selim Bilgin
Ali Darbaz yazdı:

Yok canım. 06:53 de yola çıktım. 07:19 da işteydim. 40 dakika erken geliyorum. karşılığında 30 dakika erken çıkıyorum. 

Kaçta paydos? 

Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
Selim Bilgin yazdı:

Kaçta paydos? 

17:00

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Ali Darbaz yazdı:

bizi 1 saat önce getirip 1:30 saat te sonra çıkartırlardı , teknoloji gelimiş

• Beğen 3
  • Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış
Çağlar Bayur yazdı:

Zamanında girip zamanında çıkış yaptığımızda da laf oluyor zaten, en azından çıkabiliyoruz 😛 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Selim Bilgin
Çağlar Bayur yazdı:

Ben hiç çıkamıyorum, rüya dahil. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ali Darbaz

Benimde mesaim hiç bitmez. Hep mesai hep mesai. Sabahın köründe koca internet bana kalıyor. Updateleri yapıyorum elim rahatlıyor. :)

Yorum bağlantısı
Ali Darbaz

Arabanın torpidosunu söküp altındaki elektrik kablolarını inceleyeceğim. Ne olduğunu anlamadığım bir kablo, çin menşeili klima fanı var. Orjinalmi değilmi incelemek isterim. 

Yorum bağlantısı
Ali Darbaz

Merhaba bir haftadır bir sesin kaynağını arıyorum. Sonunda en mantıklı tahmini söyleyebilirim. 

Malum sürücü tarafındaki süspasiyon takozu agır yükte gıcırdıyordu. Gacırtı yapıyordu. Sonra 2 aydır ses kayboldu. Sesi hiç duymuyorum. 

Havalar soğumuya başlayınca, soğuk havada marş yapı sokağın başından dönüşe kadar olan mesafede bir yay atma sesi oluyor. Sadece 1 tek yay atma sesi. Bir dahada duymuyordum. Yolcu tarafının önünden geliyor. 1 hafta sesin kaynağını dikkatli şekilde takip ettim. Sonunda yolcu tarafı amorsitör külesi olduğuna karar verdim.  Sesi yutubede örnek videolardan da teyit ettim. Yeni bir maliyet karşımıza çıktı. 

Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
(düzenlendi)

Kule+bilya. Sağ sol Çift değişirsin. Kaç para

tarihinde Tansu Kalafatoğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...