İçeriğe Yönlendir

Telefonlarımız Bizi Dinliyor. Bu Nasıl Bir Kaos?

Ali Darbaz

Recommended Posts

Erhan Doruk

Bugün denemelere başladım. Aklıma geldikçe telefona dalgıç pompa diyorum. Henüz ilgili reklam çıkmadı. 1 hafta devam edeceğim. 

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
Erhan Doruk yazdı:

Bugün denemelere başladım. Aklıma geldikçe telefona dalgıç pompa diyorum. Henüz ilgili reklam çıkmadı. 1 hafta devam edeceğim. 

ama buraya yazdın.?

• Beğen 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Onur Tunç Aldı
Konuyu okuduğumdan beri 3 gündür telefonun yanında "bulabilirsem internetten iyi bir tespih slmak istiyorum, tespih alacağım " diyorum. Henüz bir gelişme yok. Benim telefon kabiliyetsiz mi diye üzülmeye başladım:D

Ben de yazılanları okuyunca test etmek için benim bakmayacağım bir şey olsun diye yatak örtüsü yatak örtüsü almalıyım diye deneme yaptım. Bakalım olacak mı? Ama hem siz hem de ben bu söylediklerimizi yazıyla buraya döktük. Sesten gitmediyse de yazmamızdan dolayı çıkar karşımıza [emoji4]
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Bıktım artık her gün gelen gezi mesajlarından. Yok neymiş marsta tatil düşünürmüyüz? Düşünmüyorum henüz

• Beğen 3
  • Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Eyüp Çetin

Bugün bir arkadaşımda Bluetooth kulaklık vardı muhabbetini yaptık. Eşime de bak çok güzel doğum günüm de yaklaşıyor falan dedim ve Instagram'da gezinirken karşıma çıkan reklam.

J0Z7p4.jpg

Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz
Mehmet Ozyurek yazdı:

Önder'i dinledikleri kesin :)

Evde kuş dese, iki saat sonra kuş yemi reklamı geliyor. 

Telefonu Doğubanktan alırsan olacağı bu tabi :D

• Beğen 1
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Eyüp Çetin

Bugün beni dinliyorlar herhalde. 😊

Bugün aldığım terlikler. Eve gelip konuştuk. Yarın gidip oğlana da alacağım. 

ofzFwX.jpg

Sonuç olarak yine Instagram'da karşıma çıkan reklam.

YfFGuE.jpg

Yorum bağlantısı
Erhan Doruk

Telefona dalgıç pompa deyip duruyorum. Hala reklam çıkmadı. Belkide dalgıç pompa reklamı veren yoktur. :) Yada telefonlar bizi dinlemiyor. 

• Beğen 1
  • Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Alpay Sumer
Erhan Doruk yazdı:

Telefona dalgıç pompa deyip duruyorum. Hala reklam çıkmadı. Belkide dalgıç pompa reklamı veren yoktur. :) Yada telefonlar bizi dinlemiyor. 

dusundugunu yazma 😂

Sadece sesli dusun bakalim olacakmi 😂😂

Yorum bağlantısı
Furkan Sumer

Dun Palio muhabbeti yaptik, piyasasini konustuk. Aksaminda Palio yedek parcalariyla ilgili baya reklam gordum. Hizmetin boylesi..

Bugun de Tempra piyasasina bakayim biraz 😂

Yorum bağlantısı
Recep Demirci

Birkaç gün önce buraya hortlatma tarzı mesajı atıştım gerçi sonrası çok deneme imkanım olmadı ama bende demekki tesadüfen matkap çıktı hissi şu an öne geçti. Değişmeler olursa yine paylaşırım.

Yorum bağlantısı
Erhan Doruk
Recep Demirci yazdı:

Birkaç gün önce buraya hortlatma tarzı mesajı atıştım gerçi sonrası çok deneme imkanım olmadı ama bende demekki tesadüfen matkap çıktı hissi şu an öne geçti. Değişmeler olursa yine paylaşırım.

Çakma dewalt ve makitalar heryerde. Ben birkaç ay önce şarjlı almak için epey araştırma yapmıştım. Halen google matkap reklamları gösteriyor. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Önder Özcan
Mehmet Ozyurek yazdı:

Önder'i dinledikleri kesin :)

Evde kuş dese, iki saat sonra kuş yemi reklamı geliyor. 

Abi sana defalarca kanıtlı-resimli gösterdim, bende durum bu biliyorsun :D leb demeden Çorum'un tarihçesi çıkıyor karışıma

Köksal Yılmaz yazdı:

Telefonu Doğubanktan alırsan olacağı bu tabi :D

Tölöfönö döğöbönktön ölörsön 😒

Gugılı da mı doğubanktan aldık?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış
Önder Özcan yazdı:

Gugılı da mı doğubanktan aldık?

Aldın aldın 😀

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Önder Özcan
Bence Mb ile alakalı bir durum.
Merkez bankasinin bununla ne ilgisi var simdi?
Yorum bağlantısı
Hasan Karabekiroglu

Cebinde Mercedes Card olanları google x2 şeklinde indexliyormuş.

Hep google lobisi, yandex mihrakları yüzünden.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...