İçeriğe Yönlendir

Aslan Görünümlü Kedi

Tansu Kalafatoğlu

Recommended Posts

Tansu Kalafatoğlu
(düzenlendi)
Alpay Sumer yazdı:

Aha Beklenen arac karsimiza cikmis😊

Gorsel olarak beni benden alan araclarin basinda geliyor.Bu rengini canli olarak gormedim ama beyazi ve kirmizisi acaip cilgin duruyordu..

Bu da onlardan asagi kalmiyormus👍

Direksiyon kaplamasi orjinal mi? Sonradan yapilmis gibi gorunuyor?

Önce dana derisi düz desen alıp diktim. Sonra hoşuma gitmedi. Arabaya özel aliexpressten delikli desenli olanı alıp diktim. Bunun hissi çok hoş ve arabaya özel olduğu içim orijinalinden farkı yok. Kenar köşe kalan kısımları kapakların altına giriyor yani. Sadece direksiyonu çektiğim fotoğraf son hali. 

Mehmet Pınar yazdı:

Hayırlı olsun 

Sondan üçüncü resim farklı bir araca mı ait?Direksiyon daha parlak ve vites topuzu tam deri değil sanki?

Vites topuzuna da deri kılıf aldım diktim hocam. 

tarihinde Tansu Kalafatoğlu tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Metin Akbal

Masallah kazasiz belasiz. Tuketim ve trafik verilerini de alsak default_smile.png Renk guzel. Alengirli renkleri seviyorum.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Metin Akbal yazdı:

Masallah kazasiz belasiz. Tuketim ve trafik verilerini de alsak default_smile.png Renk guzel. Alengirli renkleri seviyorum.

Tüketim sorma :) istanbul şehir içinde çoğunlukla kısa, trafikli mesafelerde ve hafta sonu bir iki gezmede ort 10 litre benzin tüketimi var. Şehir dışında 3 kişi 110 ile sabit hızda ise 7 litre tüketim var. Ona göre lpg tüketimi litre bazında %15-20 civarı fazlası. Aslan görünümlü kedi lakabını hakediyor yani 😂

Yorum bağlantısı
Metin Akbal
Tüketim sorma [emoji4] istanbul şehir içinde çoğunlukla kısa, trafikli mesafelerde ve hafta sonu bir iki gezmede ort 10 litre benzin tüketimi var. Şehir dışında 3 kişi 110 ile sabit hızda ise 7 litre tüketim var. Ona göre lpg tüketimi litre bazında %15-20 civarı fazlası. Aslan görünümlü kedi lakabını hakediyor yani [emoji23]
Benim Astra J ile ayni canim moral bozmaya gerek yok [emoji16]
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Metin Akbal yazdı:

Benim Astra J ile ayni canim moral bozmaya gerek yok emoji16.png

Türkiye’de Atmosferik araca benzinle binmek gibi fantezim yok zaten :)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Oğuz Yılmaz

Aaa Mazda gelmiş:)

hoşgeldiniz. Araç çok şık, özenli bir sahibi olduğu fotoğraflardan ve açıklamadan. ayan beyan belli oluyor :)

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
ibrahim Olkun
Mehmet Pınar yazdı:

Hayırlı olsun 

Sondan üçüncü resim farklı bir araca mı ait?Direksiyon daha parlak ve vites topuzu tam deri değil sanki?

Çok güzel gözlem :)bencede değil

Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
ibrahim Olkun yazdı:

Çok güzel gözlem :)bencede değil

Aynı araç. Farklı direksiyon kılıfları

Yorum bağlantısı
Engin Deniz
Mehmet Ozyurek yazdı:

Bizim @Engin Denizinki de bu gülen yüzden galiba.

Güle güle kullanın. çok şık.

Donanımı da çok iyiymiş.. 

Aynısı abi, benim arkada bagaj eklemişler 😁

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Tansu Kalafatoğlu

Aynaların orası yoktu. Olan ürünü de bulamadım maalesef. Ama bence şık durdu

oqCpga.jpegwcl4ac.jpegRprMeE.jpeg

Yorum bağlantısı
Hacı Şenyurt
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Aynaların orası yoktu. Olan ürünü de bulamadım maalesef. Ama bence şık durdu

Fotoğrafları daha güzel bir açı ile çekilmesi daha da fark yaratacaktır. Ben yine de güzel olduğunu düşünüyorum. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Metin Akbal

Kromlar cidden cok farketiyor. Ayna kisimlarina mudahele etme sansi varsa degerlendirmeli yoksa da cokta siritmiyor.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Servet Aydın yazdı:

Krom çıta mı çektin, iyi yapıştı dimi 

Aynen Abi, arka kelebek üçgen çıtanın alt kısmının ucu hariç güzel yapıştı. Oynama yok. Ama o uçta bi kalıp hatası var. 3-4mm kalkıyor oraya çözüm bulmam lazım. 

Hacı Şenyurt yazdı:

Fotoğrafları daha güzel bir açı ile çekilmesi daha da fark yaratacaktır. Ben yine de güzel olduğunu düşünüyorum. 

Birkaç tane daha çektim. Hakikaten fotoda kromu göstermek sıkıntı :)

Metin Akbal yazdı:

Kromlar cidden cok farketiyor. Ayna kisimlarina mudahele etme sansi varsa degerlendirmeli yoksa da cokta siritmiyor.

Oraya bi bakacam. Belki üviversal krom parçalardan yapışkanlardan bir şey bulabilirim. Olursa güzel olur tabi. Olmazsa yapacak bir şey yok. 

zNm2KV.jpegl6va0C.jpeg

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

İlk fotoğraflarla kıyasladım.. Güzel olmuş.. 

Elinize sağlık. 

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Tansu Kalafatoğlu

Forumda 8-9 yaşındaki hatta daha yeni araçların arızalarını görünce (eski ford forumu olarak daha çok ford) arabama daha da bağlanıyorum. Bizim kedi de 9 yaşında. Maşallah diyeyim. Elektrik ve mekanik olarak bir kez bile şurasında sorun oldu demedim. Şu aksamında şu çalışmıyor demedim. Sıfır gibi hala. Tü tü tü. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Coşkun Basan

Maşallah . "Bakarsan bağ bakmazsan dağ olur" diyeyim [emoji4]

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Coşkun Basan yazdı:

Maşallah . "Bakarsan bağ bakmazsan dağ olur" diyeyim emoji4.png

Bakarsan sağ bakmazsan yağ olur daha uyumlu 😁

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 3 ay sonra...
Tansu Kalafatoğlu

Ben satamıyorum bunu. Elim gitmiyor satmaya. Bağlandık resmen. Bagaj yetiyor ama arka koltuk 2 kişi + çocuk koltuğu zor sığıyor. İki çocuk koltuğu arasına bir kişi oturamaz. Şaft tüneli de var. 

arabanın kaputu açınca çok fazla boşluk var. Sanırım amerika için yüksek hacimli motora göre tasarlanmış. Arka diz mesafesi uzun boylu biri binince sıkıntı çıkarıyor. Göğsü az daha ileri taşısalarmış iyi olurmuş. 

99 bine yaklaştık. (Fotolar eski)

wQXGBM.jpeg

b60wcW.jpeg

7aZTNB.jpeg

Yorum bağlantısı
Engin Deniz
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Ben satamıyorum bunu. Elim gitmiyor satmaya. Bağlandık resmen. Bagaj yetiyor ama arka koltuk 2 kişi + çocuk koltuğu zor sığıyor. İki çocuk koltuğu arasına bir kişi oturamaz. Şaft tüneli de var. 

arabanın kaputu açınca çok fazla boşluk var. Sanırım amerika için yüksek hacimli motora göre tasarlanmış. Arka diz mesafesi uzun boylu biri binince sıkıntı çıkarıyor. Göğsü az daha ileri taşısalarmış iyi olurmuş. 

99 bine yaklaştık. (Fotolar eski)

Gel alalım sanada bi yıldız 😁

• Teşekkür 1
  • Üzgün 1
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Engin Deniz yazdı:

Gel alalım sanada bi yıldız 😁

Çok istiyorum 😢 w211 e200 gri makyajlı ne şahane olurdu 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Engin Deniz
Çok istiyorum [emoji22] w211 e200 gri makyajlı ne şahane olurdu 
Geçenlerde bir söz okudum. Allah nasip etmeyeceği şeyin hayalini kurdurmazmış... Vardır bi yerde nasibin [emoji4]
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...