İçeriğe Yönlendir

Aslan Görünümlü Kedi

Tansu Kalafatoğlu

Recommended Posts

Ali Darbaz
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

1 haftadır yeni aracın işlerini alımı vs kafam davul oldu düşünmekten. Ama sanırım benimkiyle yaklaşık km, aynı paket, yıl araçlardan ağır hasarlıya 108 yazmışlar. En temizine de 127 yazmışlar. Bendeki değişensiz birkaç mini hasarlısı işte. 

Ee peki ne aldın. 

Yorum bağlantısı
Alpay Sumer
Metin Akbal yazdı:
Alpay Sumer yazdı:
Vag? capıniiiz?

Almaz. Vag düşmanı o.

vuuu.. Havar komşular 😂

• Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Ali Darbaz yazdı:

Ee peki ne aldın. 

Azcık kullanayım konu açacam 🤔

Metin Akbal yazdı:
Alpay Sumer yazdı:
Vag? capıniiiz?

Almaz. Vag düşmanı o.

Alpay Sumer yazdı:

vuuu.. Havar komşular 😂

Gerçekten sesli güldüm 😂😂

• Beğen 1
  • Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Azcık kullanayım konu açacam 🤔

Allah allah , yahu sana konu aç demedim. Markası ne diyo soruyom. İlla heyecan yaratmakmı istiyorn. Acun Ilıclı mısın , survayvırda Mazdayımı eliyon anlamadım ki :)

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
(düzenlendi)
Ali Darbaz yazdı:

Allah allah , yahu sana konu aç demedim. Markası ne diyo soruyom. İlla heyecan yaratmakmı istiyorn. Acun Ilıclı mısın , survayvırda Mazdayımı eliyon anlamadım ki :)

Araç tam senlik. Yıllık maliyet ve yakıt anlamımda züber 😁

tarihinde Tansu Kalafatoğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Alpay Sumer
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

🤔

Al, mutlu oldun mu metin hoca🤭😂

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Metin Akbal
Alpay Sumer yazdı:

Sayibisi mutlu olsun sende mutlu ol senin Golf yine sende kaldı😁

• Beğen 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Engin Deniz

Son mazdacı da düştü haa 😐 hayırlı olsun inşallah. Merakla bekliyorum yeni aracı. 😊

• Mutlu 1
  • Üzgün 1
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Alpay Sumer yazdı:

iş yerinde dsg'den o kadar bahsedince bana yapılan doğum günü pastası :) ama hakkını yemeyeyim. caddy'yi ciddi ciddi almaya niyetlenmiştim. hem de dsg'li :) 

2019-09-20-15-11-IMG-2648.jpg

Engin Deniz yazdı:

Son mazdacı da düştü haa 😐 hayırlı olsun inşallah. Merakla bekliyorum yeni aracı. 😊

gücü çok olmasa da sürerken verdiği zevk, bakınca duyduğum heyecan bambaşka. yeri dolmayacak kesinlikle. ama artık 10 yaşında ve ötv zamları gelmeden yenilemem lazımdı. mazda duruma göre şekil almayı prensipleri gereği reddediyor. ben buyum diyor ama türk'ün cebindeki parayı artık zevke değil, ihtayaca harcamasından başka çaresi kalmadı. süreci detaylı yazacağım 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Alptuğ Özcan

Hayırlı olsun.

Tansu Kalafatoğlu yazdı:

süreci detaylı yazacağım 

Ne zaman :) 

Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Alptuğ Özcan yazdı:

Hayırlı olsun.

Ne zaman :) 

Yarın hayırlısı ile aracı alacağım. Hafta sonu da yazarım hocam. Almadan yazmayayım dedim :) 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu

Arabam gerçekten çok temizdi. Gözüm gibi baktım. Mazda satılmaz dediler, aldırmadım. Her an kullanmak sürmek için bahane bile aradım.  Ama sıfır alanlar diğer araçlar gibi değerlenme hayali de kurmamalı. İkinci el aldım. Pazar gecesi ilana koydum. Salı sabahı istediğim fiyattan sattım. Severek kullandım :( 

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
  • 2 ay sonra...
Tansu Kalafatoğlu

Corolla’da a’dan b’ye gidiyorum. Mazda’yı sürmek, bir yere gitmek için resmen sebep arıyordum 😥 mazda türkiye’den bu kadar soyutlanmasaydı kesinlikle yine mazda alırdım. Hem de 6

IMG_20201103_155651_50.jpg

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Mehmet Ozyurek yazdı:

6 larda 4x4 var mı ?

Sw’lerde var. Bi de amerika’da 2.5’lerde var galiba. Mazda 2.0 ve 2.5 skyactiv-x de 4x4’le çıktı

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 3 ay sonra...
Tansu Kalafatoğlu

Dün @Fatih Evcin ile mazda’yı konuştuktan sonra araba rüyama girdi :) il dışında konsere gittim. Konserde tanımadığım bi kadın 2 çocuğu ve eşi de yanımdaydı. Kadın kocasıyla kavga etti. Konser bitti arabaya binerken baktım kadın iki çocuğuyla benim arabaya biniyor. Bişe sormadım. Sonra arkadaşım geldi onunla yaya başka yere gittik. Sonra dönüşte arabayı bulamadım. Her yere baktım ama yok. Karakola gittik. Gps’ten arabayı buldular :) verdikleri konuma gittim baktım gülümseyen japon orada. Çok sevindim. Yanına gittim baktım kadın çocuklarla hala içinde. Önde de iki genç oturuyor. Direksiyondaki dürüm yiyor. Dedim in lan aşağı, arabada yemek yenir mi. Öyle bitti rüya 😀

• Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Hacı Şenyurt
Dün [mention=83708]Fatih Evcin[/mention] ile mazda’yı konuştuktan sonra araba rüyama girdi [emoji4] il dışında konsere gittim. Konserde tanımadığım bi kadın 2 çocuğu ve eşi de yanımdaydı. Kadın kocasıyla kavga etti. Konser bitti arabaya binerken baktım kadın iki çocuğuyla benim arabaya biniyor. Bişe sormadım. Sonra arkadaşım geldi onunla yaya başka yere gittik. Sonra dönüşte arabayı bulamadım. Her yere baktım ama yok. Karakola gittik. Gps’ten arabayı buldular [emoji4] verdikleri konuma gittim baktım gülümseyen japon orada. Çok sevindim. Yanına gittim baktım kadın çocuklarla hala içinde. Önde de iki genç oturuyor. Direksiyondaki dürüm yiyor. Dedim in lan aşağı, arabada yemek yenir mi. Öyle bitti rüya [emoji3]
Hayırlara çıksın diyelim. Işte ne kadar mantık araçlarına binsekde ilk göz ağrısı misali bazı araçlar bilinçaltı düzeyde bizimle yaşamaya devam ediyorlar.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Hacı Şenyurt yazdı:
Tansu Kalafatoğlu yazdı:
Dün [mention=83708]Fatih Evcin[/mention] ile mazda’yı konuştuktan sonra araba rüyama girdi emoji4.png il dışında konsere gittim. Konserde tanımadığım bi kadın 2 çocuğu ve eşi de yanımdaydı. Kadın kocasıyla kavga etti. Konser bitti arabaya binerken baktım kadın iki çocuğuyla benim arabaya biniyor. Bişe sormadım. Sonra arkadaşım geldi onunla yaya başka yere gittik. Sonra dönüşte arabayı bulamadım. Her yere baktım ama yok. Karakola gittik. Gps’ten arabayı buldular emoji4.png verdikleri konuma gittim baktım gülümseyen japon orada. Çok sevindim. Yanına gittim baktım kadın çocuklarla hala içinde. Önde de iki genç oturuyor. Direksiyondaki dürüm yiyor. Dedim in lan aşağı, arabada yemek yenir mi. Öyle bitti rüya emoji3.png

Hayırlara çıksın diyelim. Işte ne kadar mantık araçlarına binsekde ilk göz ağrısı misali bazı araçlar bilinçaltı düzeyde bizimle yaşamaya devam ediyorlar.

arabaya binen çocuklu kadın nasıl girdi bilinçaltıma onu anlayamadım :) 

Yorum bağlantısı
Ümit Türk
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Dün @Fatih Evcin ile mazda’yı konuştuktan sonra araba rüyama girdi :) il dışında konsere gittim. Konserde tanımadığım bi kadın 2 çocuğu ve eşi de yanımdaydı. Kadın kocasıyla kavga etti. Konser bitti arabaya binerken baktım kadın iki çocuğuyla benim arabaya biniyor. Bişe sormadım. Sonra arkadaşım geldi onunla yaya başka yere gittik. Sonra dönüşte arabayı bulamadım. Her yere baktım ama yok. Karakola gittik. Gps’ten arabayı buldular :) verdikleri konuma gittim baktım gülümseyen japon orada. Çok sevindim. Yanına gittim baktım kadın çocuklarla hala içinde. Önde de iki genç oturuyor. Direksiyondaki dürüm yiyor. Dedim in lan aşağı, arabada yemek yenir mi. Öyle bitti rüya 😀

Bir an gerçek sandım taaki son cümleye kadar :) 

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Ümit Türk yazdı:

Bir an gerçek sandım taaki son cümleye kadar :) 

Gps’ten arabayı buldu polis .. 😃😃

Yorum bağlantısı
Metin Akbal
arabaya binen çocuklu kadın nasıl girdi bilinçaltıma onu anlayamadım [emoji4] 
Insan görmediği kişileri rüyasında görmezmiş. Bir yerlerde kısa da olsa denk gelmişlerdir :)
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Fatih Evcin
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

hayırlara çıksın inşallah , aman kardeşim bende arabada dürüm yemem :D 

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...