İçeriğe Yönlendir

Aracınıza Ne Kadar Masraf Yapıyorsunuz?

Münir Nurettin Taşova

Recommended Posts

Ahmet İhsan Akşen
Heves gitti harcama bitti
Eee satıp ne alıyoruz, tutmayan farklı ne kaldı piyasada :)
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz
Eee satıp ne alıyoruz, tutmayan farklı ne kaldı piyasada default_smile.png
Lâ yok flu satılacaktı ben satmadım memlekete gideyim ucuz ucuz diye. Şimdi Giresun'dayım yıkamacı arkadaş bile sat bana diyor. Kuzenin galeriye bırakıcam bayram sonrası, fiyata bak nasıl tok satıcıyım :)

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-renault-kilicoglu-otomotiv-den-2016-renault-fluence1.5-dci-touch-559717790/detay
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Erdoğan Temur

Arabanın gidişini etkilemiyorsa masraf yapmam.

Aldığımdan beri zorunlu olarak akü 4 lastik amortisör ve sübablari değişti.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Metin Uzunoğlu
(düzenlendi)

Sağ ön lastiğin havası iniyordu dün lastikçiye götürdüm. Lastik sökülünce kel göründü patlak lastik üstüne gidilmiş yanakların telleri görünüyor ve iki fitilli yama var. Hemen üzerindeki continental contisport 5 235/50 r17 lastiğinden 930 tl ye sipariş verdim. Bugün takdirdim akstaki lastikler aynı kalite ve yaşta olsun diye bir lastik daha sipariş verdim. 

tarihinde Metin Uzunoğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ali Darbaz

2 senede birkez öndeki lastikleri cıkarıp arkaya takarım. Arkadan çıkları çöpe atar öne yeni iki lastik alırım.. Ama bu sene az km yapınca gelecek seneye salladım. 

Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen

İyi lastik arkaya takılır, gerçi 4 sene kullanıyorsunuz çok kötü olmadan değişiyor demekki ama yine de dikkat edin derim.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
2 senede birkez öndeki lastikleri cıkarıp arkaya takarım. Arkadan çıkları çöpe atar öne yeni iki lastik alırım.. Ama bu sene az km yapınca gelecek seneye salladım. 

Böyle bir tarza rastlamadım hiç.
Amaç her seferde iki tane almak mı ?
Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
Mehmet Ozyurek yazdı:

Böyle bir tarza rastlamadım hiç.
Amaç her seferde iki tane almak mı ?

Her seferinde 2 lastik alıyorum abi. Aslında böyle yapmayacaktım ama 1 ay içinde 2 tane lastiğim yarılınca mecbur bu şekilde gitmeye başladım. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...