İçeriğe Yönlendir

Yeni Arabam; T5 Multivan

Ebrar Tüfek

Recommended Posts

Coşkun Basan

Öyle imiş [emoji1]550de639066781a1984d0e5f96d8ff66.jpg

• Beğen 2
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Ebrar Tüfek

Benim arabanın makyajlı kasası 147 bin tl. Sadece 1 tane var satılık. 3aff7a0581a446bad975c0343ecc46de.jpgf5e6b3e63bcc03b4411a348819db4413.jpgc665534cfd0b7343c0b2ac361c48298e.jpge2f025d79b228bb65ea239d19c5cb69e.jpg

Yorum bağlantısı
Yusuf Berke
Ebrar Tüfek yazdı:

Benim arabanın makyajlı kasası 147 bin tl. Sadece 1 tane var satılık. 

Farlar çok güzel, Touran mercekli farı harici orjinal far yapmak çok zor sanırım. Memnun değilim aydınlatmadan, tek halojenli diye geçiyor sanırım.

Yorum bağlantısı
Ebrar Tüfek
Yusuf Berke yazdı:

Farlar çok güzel, Touran mercekli farı harici orjinal far yapmak çok zor sanırım. Memnun değilim aydınlatmadan, tek halojenli diye geçiyor sanırım.

Sırf o uzun kısa tek ampül mevzusu yüzünden o işten vazgeçtim biliyormusun. Multivanın aydınlatmaları çok güzel. Keşke bunlar daha ucuz olsa. 5 6 bin arası değişiyor makyajlının üzerindeki. Gürcistana bi bakacağım bu yaz. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hasan Sancak

Selamlar. Üyeliğim duruyor imiş :) Kardeşim araban hayırlı uğurlu reelde gördük burada da incelemiş olduk. Allah kaza bela vermesin.

• Beğen 1
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Ebrar Tüfek
Hasan Sancak yazdı:

Selamlar. Üyeliğim duruyor imiş :) Kardeşim araban hayırlı uğurlu reelde gördük burada da incelemiş olduk. Allah kaza bela vermesin.

Sağol abim Allah razı olsun, sana da kaza bela ceza vermesin :)

Yorum bağlantısı
Ebrar Tüfek
Sinan Akgöl yazdı:

Şahin 

Şahinde böyle anahtar varmı :) yarın konusunu açacağım, şuan daha almadık, araba bir kaç ay bende. Sahibi satarsa komple bende olacak. 

Yorum bağlantısı
Sinan Akgöl
Ebrar Tüfek yazdı:

Şahinde böyle anahtar varmı :) yarın konusunu açacağım, şuan daha almadık, araba bir kaç ay bende. Sahibi satarsa komple bende olacak. 

Olmamasına sevindim :D  Albea ?

Yorum bağlantısı
Ebrar Tüfek
Sinan Akgöl yazdı:

Olmamasına sevindim :D  Albea ?

1.9 jtd :D m siz olandan 😛

Albea değil :D

Yorum bağlantısı
Sinan Akgöl
Ebrar Tüfek yazdı:

1.9 jtd :D m siz olandan 😛

Albea değil :D

Aklıma da geldi hee neyse ooo Alfa Romeo almışsın Fiat anahtarı koyuyorsun :D 

Yorum bağlantısı
Ebrar Tüfek

Bakalım yarına kadar kimler doğru tahmin edecek, şu oyunu bir de ben oynayayım :D :D

Sinan Akgöl yazdı:

Aklıma da geldi hee neyse ooo Alfa Romeo almışsın Fiat anahtarı koyuyorsun :D 

🤫 :D

Yorum bağlantısı
Yusuf Berke

Stilo veya Doblo diyorum :) Marea anahtarı böyle değildi sanırım.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ebrar Tüfek
Yusuf Berke yazdı:

Stilo veya Doblo diyorum :) Marea anahtarı böyle değildi sanırım.

Ahh keşke marea olsa, 5 silindir ile redline da nasıl hipermil yapılır denemeli videolar atardım :)

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Ebrar Tüfek

Sabah 6 da yola çıktım, doblo ile ankaraya gidiyorum. Termostat bozukmuş, hipotermi geçirmeye ramak kala benzinlikte durduk karton ile kapattım önünü. 4 kişi + bagaj + bozuk termostat ile 18.7km/lta87b04106872298cca1f7eef668f7f8a.jpg7a4d9721187b1af32b59f2afae7d3905.jpg

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ebrar Tüfek

Hasta ziyareti yaptım, arabamı gördüm, samsuna geri dönüyorum. Özlemişim be. 1 ay daha göremeyecem.3525e53212e2fe5c3c5d85166f2ef8d5.jpg

Yorum bağlantısı
Ebrar Tüfek

Eşe dosta satılık diyordum ama bizim shell karta yine indirim yaptılar, %4.7 den %6 ya çıkardılar, pompada 6.70 yazan yakıt, kartı gösterdiğinde direk 6.30 oluyor. Litre başı 40 kuruş ücretsiz, 80 litre depo ayda 3 kere fullüyorum, 240 litre aylık 96 tl. Yıllık 1152 tl bedavadan para geliyor. Bu sayede yıllık mtv parasını komple ödüyorum ve üstüne para da kalıyor. Sırf bu durumdan dolayı bu arabayı satmasam mı diye düşünüyorum. Ekonomik çünkü yakıttan sorunu yok, fiyat olarak şehir içi 1.6 benzinli bir araba gibi yakıyor. E konfor rahatlık desen daha iyisi yok. Oturup düşününce bu kadar masraf yaptıktan sonra arabayı satmak hiç mantıklı gelmiyor. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ebrar Tüfek
Çağlar Bayur yazdı:

kart başka araçta geçersiz mi

Geçersiz, kartta plakam yazıyor.  

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

plaka ile doğmadı ya? devredilmiyor mu %6 iyi indirim

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...