İçeriğe Yönlendir

Yeni Arabam; T5 Multivan

Ebrar Tüfek

Recommended Posts

Ebrar Tüfek

Bugün yakıt kartlarını almaya giderken hypermile yaptım, 7.4 yaktı. a32d1d733cf002f5df641dca0d4cb761.jpg

Yorum bağlantısı
Ebrar Tüfek

Yarın ankaraya gidiyorum depoyu fulledim, normalde litresi 6.50 tl, bana 6.17. Bu ay 1401 tl lik yakıt almışım. Yarın ankaraya gidip dönünce depo bitecek bi 500 küsür de yarın doldurucam günü birlik gidiyorum. Multinin aylık yakıt masrafı 1900 2000 arası. :)

8b1666139d1d3442e8a06fe51ba10da1.jpg41e998b98d6b5869847d4a552f4db4f9.jpg

Yorum bağlantısı
Ebrar Tüfek

Ankaraya geldim, 4 kişi bagaj dolu 397 km de bu kadar yaktı. 120 sabit gittim. 95 100 gideceğim dönüşte, bu araba giderek daha da az yakıyor, yada ben az yaktırmayı öğreniyorum.59b08e7f9d2456fb29485d5f20c5bdee.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ebrar Tüfek

Konu boş kaldı, çayımızı termosa koyduk, poaçalarımızı aldık. Çektim atakum sahile, kumsalda piknik yapıyoruz :) a10dce44b433278228b8a6615b15667f.jpg31374cbb0ab196a75094456ce7271570.jpg3f559746c45138acff75bc2de7121601.jpg99cf87b6e02f46d6fdae9b7ee8efaace.jpg451171760d73ab8baee132faee7b199c.jpg

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Hasan Sancak

bizim evin yakınlarına gelmişsin bi alo deseydin atv atlar gelirdim 😁

Yorum bağlantısı
Ebrar Tüfek
Hasan Sancak yazdı:

bizim evin yakınlarına gelmişsin bi alo deseydin atv atlar gelirdim 😁

Abi annemle kız kardeşim yanımda, yoksa direk seni arardım gel yemek yiyelim diye :D

Yorum bağlantısı
Hasan Sancak
Ebrar Tüfek yazdı:

Abi annemle kız kardeşim yanımda, yoksa direk seni arardım gel yemek yiyelim diye :D

afiyet olsun kardeşim :)

Yorum bağlantısı
Ebrar Tüfek
Hasan Sancak yazdı:

afiyet olsun kardeşim :)

Bi gün @Emrah Altun abiyle üçümüz gidelim sahile mangal yapmaya gidelim, multiye doldururuz odun kömür et tavuk :)

Yorum bağlantısı
Hasan Sancak
Ebrar Tüfek yazdı:

Bi gün @Emrah Altun abiyle üçümüz gidelim sahile mangal yapmaya gidelim, multiye doldururuz odun kömür et tavuk :)

bana uyar gelmek güzel olur 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Emrah Altun

Mangal işi benim işim. Bana uyar. Bu konu da mangala bağlandığına göre artık kapanabilir :) 

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Ebrar Tüfek
Emrah Altun yazdı:

Mangal işi benim işim. Bana uyar. Bu konu da mangala bağlandığına göre artık kapanabilir :) 

Bizim wp grubundan bi gün belirleyelim :)

Yorum bağlantısı
Ebrar Tüfek

Birisi arabanın kaputuna çekiç ucu gibi bişeyle defalarca vurmuş, birsürü bu şekilde iz var. Şansına bugün kameranın baktığı yere parketmedim apartmana birisi taşınıyor diye kamyon çekmişlerdi otoparka, ne hikmetse tam kameranın görmediği zamanda yapılmış. Bi gün yaparken denk geleceğim, yakalayıp komaya sokana kadar dövmezsem adam değilim. Bu kaçıncı oldu, Allah evlatlarından çıkartsın.

d4e8a28fb237a8ff4e9636e96f101027.jpgb808acf01eb87b773e6e9f33d7e854fa.jpga96986566d41153b851826e012158901.jpge1c1bb43adac4488682afa190ee94764.jpg

• Şaşkın 1
Yorum bağlantısı
Ebrar Tüfek
Çağlar Bayur yazdı:

kedi? köpek tırnağı?

Çıkabilecek bir köpek yok mahallede, hatta köpek yok. Kediler de çok defa çıktı hiç böyle olmadı, kedi tırnağına göre çok büyük bu izler. Kedi tırnağı ince, bu izler geniş yüzey.

Yorum bağlantısı
Yusuf Berke

Böyle ezebilecek bi hayvan yoktur sanırım ayağıyla, bunu yapabilecek tek hayvan var o da aklıyla düşünemeyen bir insandan başkası değil. Geçmiş olsun Ebrar, bu kaçıncı nazarlık oldu artık.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ebrar Tüfek
Yusuf Berke yazdı:

Böyle ezebilecek bi hayvan yoktur sanırım ayağıyla, bunu yapabilecek tek hayvan var o da aklıyla düşünemeyen bir insandan başkası değil. Geçmiş olsun Ebrar, bu kaçıncı nazarlık oldu artık.

Abi bu kadar nazar değecek malım mülküm yok yav, bitane benden bi yaş küçük cliom var bide bu multivan var neyin nazarı değiyor anlamıyorum yani. Çok sağolasın abi.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Okay Kaygusuz

çok gecmiş olsun ben artık stabil takmıyorum sag sollu kasıtlı kasıtlı ciziklerim duruyor elden bişey gelmiyor.

• Üzgün 1
Yorum bağlantısı
Ebrar Tüfek
Okay Kaygusuz yazdı:

çok gecmiş olsun ben artık stabil takmıyorum sag sollu kasıtlı kasıtlı ciziklerim duruyor elden bişey gelmiyor.

Teşekkür ederim Okay abi, keşke bende de takmama olsa :(

• Üzgün 1
Yorum bağlantısı
Sinan Akgöl

Geçmiş olsun Ebrar, sokakta oynayan ufak çocuklar var ise onlarda yapabiliyor bilinçsizce. Kedi tırnağı değil bu zaten belli. Üstten başlamış sektirerek 3 hareketle arka arkaya vurmuş. Geçmiş olsun sana bir şey olmasın 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ebrar Tüfek
Sinan Akgöl yazdı:

Geçmiş olsun Ebrar, sokakta oynayan ufak çocuklar var ise onlarda yapabiliyor bilinçsizce. Kedi tırnağı değil bu zaten belli. Üstten başlamış sektirerek 3 hareketle arka arkaya vurmuş. Geçmiş olsun sana bir şey olmasın 

Teşekkür ederim abi, boya resmen ezilmiş yani bi çocuğun bilinçsizce yapabilceği bişey değil bilerek yapılmış, sert birşeyle vurulmuş yani. Bitanesinde 3 iz var diğer tarafta da var 2 parça da bu şekilde. 

• Üzgün 1
Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Sinan Akgöl
Mustafa Arıkan yazdı:

Ebrar yol yakınken sat :) 

Ben de izledim baştan sona bunu dün, aman aman dedim :) 

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz
Mustafa Arıkan yazdı:

Ebrar yol yakınken sat :) 

Bu videoyu ben de dün izledim, vw ile alakası olmayan bir arkadaşım attı, bu ara patlar gider bu video.

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...