İçeriğe Yönlendir

100.000 Lira Civarında Araç Önerileriniz

Murat Öngür

Recommended Posts

Muhammed Orak

öncelikle iyi akşamlar dilerim, çok daha önceden forumu takip ediyordum bugünde soru sorma ihtiyacı duydum.

bir araba arıyorum ama aklımda henüz hiçbir şey yok, kriterlerim üzerinden öneri verebileceğinizi tahmin ediyorum.

kriter olarak, hem ben hem ablalarım kullanacak, otomatik olması gerek, tam otomatik olursa çok iyi olur yarı otomatiklerin baskısı çok pahallı oluyor örneğin Peugeot'un baskısı 2.500 lira civarıydı yarı otomatiklerde,

motor 2.0 benzin&lpg, dizel olmasını pek istemiyor bizimkiler.

parça her zamanki gibi önemli, uygun fiyatın biraz üzerinde olabilir, atıyorum x markası 200 ise ben y markası alırsam 300-350 civarı sorun olmaz.

çevremde birtek honda civic önerisi oldu ancak, hondaların çoğu çok kötü durumda ve fahiş fiyatlar istiyorlar, temizini bulmak çok zor.

bunun dışında aklımda birşey yok sizin önerileriniz benim için önemli, şimdiden teşekkür ederim.

Yorum bağlantısı
Muhammed Orak
9 saat önce, Mehmet Ozyurek yazdı:

O paraya alınabilecek en mantıklı araç focus1 

bu birinci secenek olacak ama focus 2 yi zorlamak isterim, focuslarda 5 ileri tam otomatik şanzıman mı kullanılıyor?

9 saat önce, Alpay Sumer yazdı:

Forumda bu vardi.

Bu araba satılmış, teşekkür ederim yinede.

7 saat önce, Çağlar Bayur yazdı:

mondeo mk3 2005-2007 benzinli otomatik

mondeo lari cok severim MK 2 mondeomuz vardı v6 olanlardan burnumuzdan getirdi, mk3 ler nasıl hiç bilmiyorum yedek parça motor vb. durumlar nasıldır bunda acaba? şanzıman benzinde tam otomatik mi?

Yorum bağlantısı
Muhammed Orak
39 dakika önce, Metin Akbal yazdı:

Astra G klasik kasa bulursunuz. Megane 1 de olabilir.

Megane 1 97 model gitti yerine yenisi gelecek :) astraya bakacağım hiç Opel aklıma gelmemişti.

Yorum bağlantısı
Muhammed Orak
10 dakika önce, Ayhan Asil yazdı:

Ford olmasın demedim ki, ama önerilere açığım, gerçekten piyasa o kadar berbat durumdaki ucube arabalara öyle fiyatlar çekiyorlarki şok oluyorum.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ersev Kaya
1 saat önce, Muhammed Orak yazdı:

focus 2 yi zorlamak isterim, focuslarda 5 ileri tam otomatik şanzıman mı kullanılıyor?

4 ileri otomatik kullanılıyor.

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

Herkes de otomatik olıcaak ve ucuz olıcaak diye plan yapıyor. Alırken farklı olan şey satarken de farklı. Üstelik risk büyüyor masraf vb. Durumunmüsait olmayanların manuele yönelmesi daha doğru.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
5 saat önce, Mehmet Göktürk yazdı:

Alan da satan da piyasa berbat diyor anlamıyorum

Ortağın cmax yine bir ay sahibinden de ilanda kaldı.. Bir kişi bile aramadı :)

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz
6 saat önce, Mehmet Göktürk yazdı:

Alan da satan da piyasa berbat diyor anlamıyorum

Ben de anlamıyorum hocam, arayan soran yok. Takasa bile dönen olmuyor.

Yorum bağlantısı
Serkan Karadağ
(düzenlendi)

Abimin golfünü ( 1,4 TSİ DSG 2013), arkadaşın corollasını ( 1,4 Dizel Manuel 2017 ) da arayan yok soran yok. Piyasanın en hızlı satılan arabalarıydı.

tarihinde Serkan Karadağ tarafından düzenlendi
Edit.
  • Şaşkın 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
13 saat önce, Muhammed Orak yazdı:

mondeo lari cok severim MK 2 mondeomuz vardı v6 olanlardan burnumuzdan getirdi, mk3 ler nasıl hiç bilmiyorum yedek parça motor vb. durumlar nasıldır bunda acaba? şanzıman benzinde tam otomatik mi?

V6 sı bizim ülkede satılmaması gerekirdi, amerika da satılabilir mesela, doğru dürüst parçası yojktu. mk3 otomatiği, mk2 ile aynı. türbinli. 145 ps i konfor odaklı ayarlı.

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
7 saat önce, Köksal Yılmaz yazdı:

Ben de anlamıyorum hocam, arayan soran yok. Takasa bile dönen olmuyor.

bendeki megane yine evrak eksik ilana çıkamadık

Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz
Otomatik elentra iyi secenek
İlk seçeneğim olurdu, 2 yıl kullandım çok memnundum, model değiştirme merakından sattım
Yorum bağlantısı
Oğuz Yılmaz

Bu yaslarda bu fiyatlara arabada forum referansi cok onemli faktor. Ben pisman olmadim alirken de satarken de.

icinize sinerse eksigi ile fazlasi nedir aracin bilemem, piyasasini da hic bilmiyorum ama elentra icin @Ayhan Asil abi ile konusun derim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ayhan Asil
10 saat önce, Oğuz Yılmaz yazdı:

Bu yaslarda bu fiyatlara arabada forum referansi cok onemli faktor. Ben pisman olmadim alirken de satarken de.

icinize sinerse eksigi ile fazlasi nedir aracin bilemem, piyasasini da hic bilmiyorum ama elentra icin @Ayhan Asil abi ile konusun derim.

Teşekkür ederim kardeşim benim, gerçekten öyle forumda başka bir güven ve kardeşlik var. 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...