İçeriğe Yönlendir

Focus II - Led Far Tavsiyesi

Mustafa Fidan

Recommended Posts

Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)
Servet Aydın yazdı:

Philips firması üretimi. Ledleri Samsung. Harbi iyiler. 30 watt enerji tüketimi var imansızların 

yuff, amma gelişti şu led işi, böyle olacağı belliydide yalnız gelişim hızıda bayağı iyiymiş, güzel tabii, bakalım daha neler göreceğiz :)

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Ali Cihangiroğlu yazdı:

yuff, amma gelişti şu led işi, böyle olacağı belliydide yalnız gelişim hızıda bayağı iyiymiş, güzel tabii, bakalım daha neler göreceğiz :)

Arada xenon kaynadı. Tam şaha kalkacaktı, led lafasına vurdu :) 

Yorum bağlantısı
Metin Akbal
2010. Kısalar mercekli. 
Buyuk ihtimal mercekler matlasmistir islenmistir en baba ampulu de alsan fayda etmeyebilir. Farlar hella mi valeo mu oluyor bunda? Hella ise daha cok gecerli bu yazdigim. Valeo ise eh iste hella dan bir tik daha matlasmamistir.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Metin Akbal yazdı:
Tansu Kalafatoğlu yazdı:
2010. Kısalar mercekli. 

Buyuk ihtimal mercekler matlasmistir islenmistir en baba ampulu de alsan fayda etmeyebilir. Farlar hella mi valeo mu oluyor bunda? Hella ise daha cok gecerli bu yazdigim. Valeo ise eh iste hella dan bir tik daha matlasmamistir.

Üreticiyi bilmiyorum ama bi deneyelim. 100 lira bir şey değil. Aynı modelde Kullanan arkadaşlar memnun. Tşkler. Işık vermezse seni hatırlayacam :) 

Yorum bağlantısı
Servet Aydın
Tuncay Uludağ yazdı:

Buda csp led. İyimidir?

Link

Tuncay bunu denemedim hiç. Meraktan ölüyorum ayrıca 

Ali Cihangiroğlu yazdı:

Led tv üretimi otomotive yaradı 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Metin Akbal
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Üreticiyi bilmiyorum ama bi deneyelim. 100 lira bir şey değil. Aynı modelde Kullanan arkadaşlar memnun. Tşkler. Işık vermezse seni hatırlayacam :) 

Sen beni dinle 100 liraya deponu doldur 500 km yol demek :)

Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Metin Akbal yazdı:

Sen beni dinle 100 liraya deponu doldur 500 km yol demek :)

100 liraya 500 giden var mı yav :) @Ali Darbaz

abi mercek kararmışsa halojenler de az ışık verir. Konuştuğum tuningciler ledler halojenden az olmaz diyor. Beğenmezsen geri alırım diyor

Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
(düzenlendi)
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

abi mercek kararmışsa halojenler de az ışık verir. Konuştuğum tuningciler ledler halojenden az olmaz diyor. Beğenmezsen geri alırım diyor

Araba motoru ne ? Model yılı ne ? 

Dizel 5,5 litre yakıyor. 

tarihinde Ali Darbaz tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Metin Akbal
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

175 liraya 819 km gittim :)

Yorum bağlantısı
Metin Akbal

Bu arada evde yaptigim test. Iade alacaklarsa mesele yok. Dogu Karadenize gideceksin diye tahmin ediyorum yagmura yakalanirsan rezil olursun demedi deme. Ampulun rengine aldanma.

Birde benim akrabanin Qashqai sinin merceklerine ampulu Patex ile yapistirarak sabitlemisler. Halojen ampulu takana kadar anam agladi ellerim kesildi o Patexi temizleyene kadar. Bu da ek bilgi.23bf63bc52ad6e7ff999d3b11cf63021.jpg

Led ampul takinca aydinlatmam artti diye sevinen bir gariban. Bu fotoda renk degisiminden baska degisen hicbirsey yok mesela.9f05ca38e7e574f7cbb5c1661d5d8ac6.jpg

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Bunlarda led. Ne kullandığını bilirsen xenonu halojeni gömer atarsın. Bilmeden istersen stat projektörü bağlasın nafile c4dd81c9159662297c50e459c48006b8.jpge60a32238629204b8d6bc50a06c2a577.jpg

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Metin Akbal
Bunlarda led. Ne kullandığını bilirsen xenonu halojeni gömer atarsın. Bilmeden istersen stat projektörü bağlasın nafile c4dd81c9159662297c50e459c48006b8.jpge60a32238629204b8d6bc50a06c2a577.jpg
Abi senin daha once attigin bi foto vardi bir turlu denk getiremedim bir yerde.

Aydinlatma /\ su cizgilerin disinda kalan alan aydinlik gerisi kör idi.
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Mutlaka halojen daha zayıftır o fotoğrafta. Her alanda. Doğru ekipman ile sapma sıfır, yoğunluk aynıdır.

Metin Akbal yazdı:

Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Metin Akbal yazdı:

Bu arada evde yaptigim test. Iade alacaklarsa mesele yok. Dogu Karadenize gideceksin diye tahmin ediyorum yagmura yakalanirsan rezil olursun demedi deme. Ampulun rengine aldanma.

Birde benim akrabanin Qashqai sinin merceklerine ampulu Patex ile yapistirarak sabitlemisler. Halojen ampulu takana kadar anam agladi ellerim kesildi o Patexi temizleyene kadar. Bu da ek bilgi.23bf63bc52ad6e7ff999d3b11cf63021.jpg

Led ampul takinca aydinlatmam artti diye sevinen bir gariban. Bu fotoda renk degisiminden baska degisen hicbirsey yok mesela.9f05ca38e7e574f7cbb5c1661d5d8ac6.jpg

Ben de seninle aynı fikirdeyim askında. Ama işte çevre o kadar baskın ki, tamam ulan deneyecem dedim. Bu sefer antalya yapacam yağmur olmaz ama yağmurda bence de görüş düşecektir. Onu da test etmiş olacam. Ayrıca diğer korkum siyah asfalt  

bu arada benim mercekler japon koito markaymış. merceklerin içi kara. Sol far yeni. Sağ far 9 yaşında. 

Jay4wT.jpeg

Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Ali Darbaz yazdı:

Araba motoru ne ? Model yılı ne ? 

Dizel 5,5 litre yakıyor. 

Ledler az tüketiyor. Değiştir istersen. Menzil artar bence

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Ledler az tüketiyor. Değiştir istersen. Menzil artar bence

Ben gece araba sürmüyomki. Senede en fazla 3 defa. 

Metin Akbal yazdı:

175 liraya 819 km gittim :)

Benim depo 100 liralık yakıt almıyo :(

Yorum bağlantısı
Metin Akbal
Ben de seninle aynı fikirdeyim askında. Ama işte çevre o kadar baskın ki, tamam ulan deneyecem dedim. Bu sefer antalya yapacam yağmur olmaz ama yağmurda bence de görüş düşecektir. Onu da test etmiş olacam. Ayrıca diğer korkum siyah asfalt  

bu arada benim mercekler japon koito markaymış. merceklerin içi kara. Sol far yeni. Sağ far 9 yaşında. 

Jay4wT.jpeg

Sana nasil anlatayim bilemedim. Mercek camlari kirlendi ise nasil ki sis olunca farini yaktiginda perde olur 5 metre oteni goremezsin, mercek camlarida o sekilde tozlanma neticesinde isigi kesiyor. Bunuda sag ve sol far farkli ise az cok anlarsin.

Benim depo 100 liralık yakıt almıyo [emoji20]
Kemal Sunal in bir sahnesi var ya. Ikinci 50 49 ikinci 50 50 diye sende oyle yaparsin :)
  • Beğen 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Phillips mi? Valla bilmiyorum ki abi. Csp iyi diyorlar. Arkadaş nikenden çok memnun. Kararsız kaldım. Senden alıp geri gönderme olmaz şimdi. Sıfır alınca beğenmezsen geri alıyor bayi. İlk defa deneyecem. Bakalım nasıl gösteriyor

al tak dene begenmezsen geri gonder bozmadıgın surece. forum ne icin var?

Ticari ilandaki ne tipte? Foto varmı?

Tuncay Uludağ yazdı:

Buda csp led. İyimidir?

Link

Bu fantastik derecede parlak olur ve ısınır. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Dogan Arsiray yazdı:

al tak dene begenmezsen geri gonder bozmadıgın surece. forum ne icin var?

Ticari ilandaki ne tipte? Foto varmı?

Bu fantastik derecede parlak olur ve ısınır. 

images?q=tbn:ANd9GcTtvqPeuuzClsuK343n9v-

bundan memnunlar. Halojenden aşağı değil diyorlar hepsi. 

Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Servet Aydın yazdı:

Epey iyileşmiş. Çok fark var ledde 

Bi gece olsun hayırlısıyla :) 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...