İçeriğe Yönlendir

Volkswagen Turkey

Fatih Evcin

Recommended Posts

Servet Aydın

Fabrika derken sıfırdan imalat olacağını sanmıyorum. Montaj hattı olabilir. Parçanın çoğu dışarıda imal edilir 

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

bu 40 bin garanti tutmadı diyelim, köprü işine dönmez değilmi sonra :)

Yorum bağlantısı
Sinan Akgöl
Ali Cihangiroğlu yazdı:

Yok koruma araçları audi a6lar Passat'la değişecekmiş. :)

Yorum bağlantısı
Mert Yeldan
Fabrika derken sıfırdan imalat olacağını sanmıyorum. Montaj hattı olabilir. Parçanın çoğu dışarıda imal edilir 

Hangi marka sıfırdan üretiyor ki, sen farba yı gördün.
Yorum bağlantısı
Servet Aydın
Mert Yeldan yazdı:

Sıfırdan kastım tüm parçalar değil çoğu. Farba %90 yerli. Ledlerin çiplerini de yapacaklar-dı 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erkan Işık
Servet Aydın yazdı:

Servet abi sacı vs eregliden alırlar koltukları türkiyede bir tane üreticiye yaptırırlar mutlaka türkiyede en az yüzde 50 parçasını kullanırlar vw türkiye ye girmesi ile akyurtda arazi vermişler oraya man kanyon fabrikası kuruyormuş ticari grubdada fordla anlaşmıs 100 bin adet yıllık forda ticari yaptırcaklarmıs , bence iyi olacak  

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Adnan Çakır
Şasi üretimi olacağını düşünüyorum ancak motor iç döşeme kapı içleri gibi herşey dışarıdan hazır gelebilir
Türkiye bu konularda çok geride değil artık, Assan Hanil pek çok markaya yedek parça yapıyor Wv e de yapar sıkıntı yok.
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Doğaya karşı çoğu kişiden daha fazla hassasım.. 

Ancak söz konusu yer bir fidanlıkmış ve fidanlık taşınabilir. Çok sorun olacağını sanmıyorum.. 

Ben Alman mühendisliğini seviyorum. Ülkemiz için de olumlu sonuçlar doğuracağını tahmin ediyorum. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Servet Aydın
Erkan Işık yazdı:

Servet abi sacı vs eregliden alırlar koltukları türkiyede bir tane üreticiye yaptırırlar mutlaka türkiyede en az yüzde 50 parçasını kullanırlar vw türkiye ye girmesi ile akyurtda arazi vermişler oraya man kanyon fabrikası kuruyormuş ticari grubdada fordla anlaşmıs 100 bin adet yıllık forda ticari yaptırcaklarmıs , bence iyi olacak  

Ülke içinde dinamikler tabi ki kullanılır. Gönül ister ki biz yapalım hepsini. İş gücü ve Sanayi olarak altından kalkacak haldeyiz imkan verilir ise 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

Olay mantıklı bir olay. Vergi ödeyecek insanlar az buçuk çalışacak. En önemlisi bunlara tedarik sanayisi bir kısım lokasyon nedeniyle içerden olacak. Yer konusu sorun edilmemeli ancak sularımıza sahip olmalıyız. Bakırçay denize akıyor ve kirli. Ona bakmak lazım. 

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray
Mert Yeldan yazdı:

Bizim urettigimiz akustik paneller yuzde 95 yerli. İki ay icinde yuzde yuz yerli olacak. Mekanı Servet Basganım gordu. Ufaktan ihracatta yapıyoruz, sayılırmı?

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Mert Yeldan
Bizim urettigimiz akustik paneller yuzde 95 yerli. İki ay icinde yuzde yuz yerli olacak. Mekanı Servet Basganım gordu. Ufaktan ihracatta yapıyoruz, sayılırmı?

Otomobil sektörü için demiştim hocam.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray

Konuya aradan dalınca boyle oldu pardon.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Levent Güzelkalp

Yabancılar kendi ülkelerindeki çevre duyarlılığını bizim ülkede nedense yapmıyorlar. Ben bu nedenle endişeliyim adam kanadada bahçesindeki ağacı budarken düşünüp izin alıyor ülkemize gelince kaz dağlarını çorak hale bir anda getiriyor. Emperyalizm ile alakalı olabilir ama bir yandan da ülkedeki kurallar ve bu kurallara uymamanın cezası da bu davranışları belirliyor olabilir gurbetçiler kapıkule beklerken herşeyi yere atıyorlar ülkemizden çıkarken aynı kuyruğun bulgaristan tarafında bekleyenler çöplerini arabada biriktiriyor gördüğüm bir örnek

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray
Ali Cihangiroğlu yazdı:

Zorla araba satarlatmıs mesela. 10 sene vade. 

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Serkan Maden

Volkswagen yatırım kararını Suriye operasyonunu gerekçe göstererek ertelemiş.

Yorum bağlantısı
Fatih Evcin

üzdü

Serkan Maden yazdı:

Volkswagen yatırım kararını Suriye operasyonunu gerekçe göstererek ertelemiş.

Yorum bağlantısı
Servet Aydın
Mert Gulkokan yazdı:

Cehenneme kadar yolları var
Bizim yöneticilerde passat yerine talismana biner

Sendikacı ağbiler az masraf çıkaran araç almışlar. Çok duygulandım 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

şu an herşey sallantıda ışıd ve el kaideyi bizim bacağımıza dolayıp sonra diyarbakıra asker çıkarabilirler siz yapamıycanız diye..

batı ile entegre bir türkiye bölünemezdi ama bu kadar papaz olursan bölebilirler.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray
(düzenlendi)

sendika başkanı olmak lazım

Servet Aydın yazdı:

Sendikacı ağbiler az masraf çıkaran araç almışlar. Çok duygulandım 

sonraki abilerde bozulmayan arabaya binerlermiş.

tarihinde Dogan Arsiray tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz
Dogan Arsiray yazdı:

sendika başkanı olmak lazım

sonraki abilerde bozulmayan arabaya binerlermiş.

Sendika başkanlığı babadan oğla geçer mi acaba hazır saltanatı bırakıp gitmek olmaz.

Yorum bağlantısı
Servet Aydın
Köksal Yılmaz yazdı:

Sendika başkanlığı babadan oğla geçer mi acaba hazır saltanatı bırakıp gitmek olmaz.

Geçseydi ben geçerdim vaktinde 

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Medya ya bu fabrika haberi düştüğünde bi arkadaşa demiştim ki: garip bir haber....

Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Çağlar Bayur yazdı:

Medya ya bu fabrika haberi düştüğünde bi arkadaşa demiştim ki: garip bir haber....

Zaten zoraki gelmişlerdi. Bugün çin de operasyonu durdurun dedi. 

alman arabalarına koyacaksın %300 vergi. Bak nasıl 180 derece dönüyorlar

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...