İçeriğe Yönlendir

Audi A6 S-Tronic 2.0 TDI 190 PS

Arda Bülent Güzel

Recommended Posts

Cem Işık

8-9 ay evvel 80 bin bakımı için yetkili sersten randevu aldım, alırken de fiyat sordum rutin bakım 1750 tl dendi. Servise gittiğimde ön arka fren balatalarının da tavsiye edilenden inceldiği, değişmesinin iyi olacağı söylendi . Onları da değişin madem dedim. Çıkarken ödediğim para 3600 tl idi. Ön arka balataya 1850 tl yazmışlar.. 

• Beğen 2
  • Teşekkür 1
  • Şaşkın 3
Yorum bağlantısı
Metin Uzunoğlu
(düzenlendi)

Servisler standart bskından değilde böyle kontrpiyede kalarak evet yapın dediklerimizden kazanıyor. Benzer durumu yaşamıştım. İki üç yıl önce, iki gün sonra tatile çıkacaktım . Yola bakımlı çıkalım dedim servise gittim.  arka fren balatalarını değişsek daha güvenli olur dedi servis danışmanı olur drğişin dedim. Ekstradan ya 400 ya 600 tl ödemiştim. 

tarihinde Metin Uzunoğlu tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Metin Akbal

Zenginler böyle işte. Fiyat sormadan değişin diyonuz heralde galiba sanırsam [emoji3] Bende önce ne kadar sonra kısa bir piyasa araştırması sonra kalsın ben hallederim üçgeninde çalışıyorum [emoji3]

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
Metin Uzunoğlu

Ama haksızlık oluyor😉 öyle bir zaman vs yoktu.

Metin Uzunoğlu yazdı:

Servisler standart bskından değilde böyle kontrpiyede kalarak evet yapın dediklerimizden kazanıyor. Benzer durumu yaşamıştım. İki üç yıl önce, iki gün sonra tatile çıkacaktım . Yola bakımlı çıkalım dedim servise gittim.  arka fren balatalarını değişsek daha güvenli olur dedi servis danışmanı olur drğişin dedim. Ekstradan ya 400 ya 600 tl ödemiştim. 

Metin Akbal yazdı:

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Arda Bülent Güzel

Banada balatalar incelmiş değiştirmekte fayda var dedi servis . Tam değiştirelim diyecektim fiyatı sordum sonra kalsın dedim. Demekki sormasam iyi kepirteceklerdi. Ama yetkili servisteki arkadaşlar tanıdık. Bazı fiyatlarda ellerinden gelen birşey yok anladığım kadarı ile. Aslında bizim paramız değersiz. Avrupa’ya göre 240 Euro balatalar.
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Arda Bülent Güzel

Bugün depoyu fulledim 900 TL yi görünce off ki off dedim. Allah kamyoncu arkadaşların yardımcısı olsun. Düşünün 100 TL ye 7 lt ancak mazot alınıyor artık. Haftaya yine zam geleceği söyleniyor.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Arda Bülent Güzel
Jeep in depoau 80 litre... Fecaat

1.100 TL ye jeep’in deposu doluyor desene. Zor işin seninde üstad. Ben ayda 3 depo alıyorum. Depoyu doldurunca güvenli bir alana koymak lazım bu arada. Depodan yakıt çekme hırsızlığı başlar yakında.
Yorum bağlantısı
Önder Özcan
Doğan Arşiray yazdı:

Jeep in depoau 80 litre... Fecaat

80 litrelik deposu olanlar kısmına +1 yazar mısınız? 😭

• Üzgün 1
Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray
Arda Bülent Güzel yazdı:

1.100 TL ye jeep’in deposu doluyor desene. Zor işin seninde üstad. Ben ayda 3 depo alıyorum. Depoyu doldurunca güvenli bir alana koymak lazım bu arada. Depodan yakıt çekme hırsızlığı başlar yakında.

Biz hep 200 tl lik aliyoruz (:(:

Yorum bağlantısı
Arda Bülent Güzel

3 gün gidiyormu 200 TL lik mazot yetiyormu. Çalıştımı senin canavar 10 TL lik yiyordur bence [emoji4]

Yorum bağlantısı
Ali Gök
Önder Özcan yazdı:

1 daha ekleyiverin

Yorum bağlantısı
Selim Bilgin
Önder Özcan yazdı:

Ali Gök yazdı:

1 daha ekleyiverin

Ne oldu ya kulağım çınladı birden.

Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray
Arda Bülent Güzel yazdı:

3 gün gidiyormu 200 TL lik mazot yetiyormu. Çalıştımı senin canavar 10 TL lik yiyordur bence emoji4.png

3.0 benz motoru cok yakmiyor, yani yukluyken de ayni bosken de ayni. Tam seyahat arabasi bu anlamda 

Yorum bağlantısı
Arda Bülent Güzel
3.0 benz motoru cok yakmiyor, yani yukluyken de ayni bosken de ayni. Tam seyahat arabasi bu anlamda 

Ben çok yakıyor anlamında demedim. Siz dediniz ya ben hep 200 TL lik yakıt alıyorum diye. 200 tlye ancak 14 lt mazot alabiliyorsunuz. 14 lt yakıt la 150-170 km yaparsınız diye düşünüyorum. Onun için 3 gün anca yeter size dedim. Ha çok binmiyorsanız 20 günde yeter 200 TL lik yakıt.
Benim gibi çok km yaparsınız diye düşündüm kısaca. Ben günde 100 km yol yapıyorum çünkü
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray

bu araca eşim tarafından el konulduğundan ötürü neyseki çok yol yapmıyor.  her gün soğuk hava olduğu için 100 km de 10 11 litre tüketiyorsa, günde maks 15 km yapıyor olduğunu düşünürsek aslında epey idare ediyor hala.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Metin Akbal
Arda Bülent Güzel yazdı:

Haftaya yine zam geleceği söyleniyor.

Abey çok iyimsersin. Günlük olmazsa uyuyamıyorum ben :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Önder Özcan
Metin Akbal yazdı:

Abey çok iyimsersin. Günlük olmazsa uyuyamıyorum ben :)

Kısaca başka ülkede yaşayamam :D

• Beğen 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Arda Bülent Güzel

Abey çok iyimsersin. Günlük olmazsa uyuyamıyorum ben [emoji4]

He valla bende neden 2 gündür uyuyamıyorum diye düşünüyordum. [emoji12][emoji23]
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

uykusuz bırakan audilerinize keş.... aaa yok bu başka konu

• Beğen 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Arda Bülent Güzel

Uykusuz bırakan akaryakıta her gün zam gelmemesi. Mazotlu araçlarınız Tantuni karşılığı alınır. 2 porsiyonun yanında şalgamda hediyemiz . Patron çıldırdı [emoji12]

• Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Arda Bülent Güzel yazdı:

yanında şalgamda hediyemiz .

acılı ise değelendirilebilinir, yakında tavuk karşılığı brokoli falan alırız

Yorum bağlantısı
Arda Bülent Güzel
acılı ise değelendirilebilinir, yakında tavuk karşılığı brokoli falan alırız

Bizde şalgamın içinde acı olmaz. Şalgamın yanında acı verirler istediğin kadar acı koyarsın. Fazla koyarsan WC baya zorlanırsın. Bizdeki acı durumu bu. Hazır şalgam alırsan içinde vardır. Onuda şalgam niyetine içmem ben.
  • Beğen 4
Yorum bağlantısı
Oktay Göktaş

Bizde şalgamın içinde acı olmaz. Şalgamın yanında acı verirler istediğin kadar acı koyarsın. Fazla koyarsan WC baya zorlanırsın. Bizdeki acı durumu bu. Hazır şalgam alırsan içinde vardır. Onuda şalgam niyetine içmem ben.

Evet, ben de öğrendim öyleymiş ve çok daha güzel oluyor. Benim hep gittiğim kokoreççiye şalgam yapıp getiren biri vardı. Acısını yanında ayrı getiriyordu ve çok fenaydı. Fazla koymak yürek ister diyeyim ağır kaçmasın[emoji51] her şey orijinal haliyle güzel gerçekten. Ah Sivas’ta da şöyle güzel bir Mersin tantunisi yanında da bu şalgamdan yapan yer olsa da gitsek. Bak şimdi canım tantuni istedi akşam akşam[emoji854]
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tamer Topaç
Arda Bülent Güzel yazdı:

Şalgam o dur zaten. Sabah sabah canım çekti :wub:.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...